آرشیو اخبار
بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعیغیاث الدین جمشید کاشانی آبیک با صدور بیانیه‌ای بر علیه اقدام دولت آمریکا در انتقال سفارتخانه خود از تل آویو به بیت المقدس اشغالی و اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس محکوم کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: امروز سلطه و قدرت آمریکا رو به افول است و دیگر قدرت پنجاه سال پیش خود را ندارد و اگر می‌بینیم که قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی مطرح می‌کند، این تنها یک عملیات روانی است.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شال طی بیانیه‌ای به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی سردمداران کاخ سفید را محکوم و این اقدام نابخردانه را فتنه‌ای بزرگ علیه امت اسلامی دانست.
مراسم بزرگداشت روز دانشجو به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین روز گذشته با حضور دکتر داوود گودرزی مسئول بسیج دانشجویی کشور،مرتضی موسی خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان، حجت‌الاسلام حیدری مسئول نهاد رهبری دانشگاه‌های آزاد استان، معاونین،کارمندان،اساتید و با استقبال پرشور دانشجویان دانشگاه در سالن آمفی تئاتر علامه رفیعی این دانشگاه برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی کشور گفت: دانشجو در دانشگاه باید دغدغه سیاسی داشته و اهل تجزیه و تحلیل باشد و هر حرفی به راحتی رد یا تایید نکند و با اندیشه‌ای آزاد به آن بنگرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعی بصیر آبیک طی بیانیه‌ای اقدامات اخیر و نابخردانه آمریکا را محکوم کرد.
دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین روز گذشته بعد از نماز ظهر و عصر، علیه اقدام اخیر ترامپ برای به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی مقابل مزار شهدای گمنام این دانشگاه تجمع کردند.
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در محکومیت اقدامات اخیر استکبار جهانی آمده است: این اقدام ساده لوحانه دولت آمریکا که به خیال خام آنان در جهت کم رنگ تر شدن فلسطین خواهد بود برای طرفداران سازش با آنان قابل ملاحظه است و یادآور فرموده امام امت است که : برای آزادی قدس باید بازی‌های سیاسی را که بوی سازش می دهد کنار گذاشت و به فرموده رهبر شجاع انقلاب اسلامی : اگر ملت ها و زبدگان و نخبگان استقامت را فراموش نکنند قطعا پیروزی نصیب خواهد شدکما اینکه بسیار شاهد آن بوده ایم و تردیدی نیست که فلسطین آزاد خواهد شد.
مستند " قائم مقام" به همت بسیج دانشجویی در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین اکران می‌شود.
عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) گفت: همه ما بدون هیچ گرایش ذهنی باید سواد رسانه‌ای خود را افزایش دهیم چرا که سواد رسانه‌ای به‌ویژه سواد اینترنتی قصد دارد تا مشارکت افراد در دنیای مجازی را بهتر و مفیدتر سازد. این امر زمانی محقق می‌شود که تفسیر و تحلیل مخاطبان از رسانه‌ها تحلیلی منفعل و از روی تأثیرپذیری آنی نباشد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|