آرشیو اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین که صبح امروز در سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی برگزار شد
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی معبر و منظر برپایی شعار امپریالیسم فیزیک و به تعبیری به فراموش نسپردن شعار استکبارستیزی انقلاب اسلامی. اگر ما از دانشگاه تعریفی جز این داریم باید به خودمان شک کنیم که دانشگاه مروج فرهنگ و معارف و ارزشهای دفاع مقدس است.
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چهارمین سالگرد تدفین دو شهید گمنام دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دیروز با حضور مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان، مسئولین معاونت‌های ناحیه بسیج دانشجویی استان و مسئولان خواهر و برادر حوزه و پایگاه‌های بسیج دانشجویی در دانشگاه‌های استان در سالن جلسات این ناحیه برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان لنگرود گفت: جوان و دانشجو شانش همین است که عدالت را بخواهد، پرچم این گفتمان باید دست جوان انقلابی باشد تا مورد سو استفاده قرار نگیرد، امروز ما شاهد این هستیم که جریان انحرافی با شعار عدالت با اسم عدالت خواهی قصد ضربه زدن به نظام را دارد درحالی که فقط خود را معیار و شاغول عدالت قرار داده اند. برای همین است که میگوییم این پرچم باید دست جریان انقلابی باشد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین‌زهرا گفت: دولت با ممنوع اعلام کردن واردات بی رویه و جلوگیری از قاچاق کالا و با تزریق منابع مالی مناسب به دستگاههای تولیدی به احیا صنعت داخلی کمک کند.
همزمان با فرا رسیدن پانزده شعبان سالروز ولادت حضرت بقیه‌الله العظم(عج) جشن نیمه شعبان و روزجوان در دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار می‌شود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت باید الگوی مسئولان نیز باشد، زیرا که این فرهنگ انسان را از غرق شدن در مادیات زندگی روزمره رها می‌کند.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین در خصوص انتشار متن توهین آمیز خبرنگار روزنامه جهان صنعت به ساحت مقدس امام رضا(ع) واکنش نشان داد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
آخرین اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجوی...
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی ...
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چها...
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دی...