آرشیو اخبار
امام جمعه قزوین گفت: امروز برای رفع آسیب‌های اجتماعی و رفع مشکلات خانوادگی جامعه ما و خانواده‌ها نیازمند سبک زندگی فاطمی هستند.
به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها مراسم سوگواری در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می‌شود
روایت غربت به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین با سخنرانی حجت‌الاسلام سیدمهدی خضری در دانشگاه پیام‌نورقزوین برگزار می‌شود.
صبح امروز نخستین جلسه هماهنگی قرارگاه راهیان نور دانشجویی شهید علم‌الهدی مسئولین ناحیه دانشجویی استان، رؤسا و معاونین دانشگاه‌های استان در سالن جلسات دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)قزوین برگزار شد.
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: از قبل انقلاب دانشجویان و حوزه‌های علمیه پرچمدار بصیرت و عدالت بودند و با فرهنگ‌سازی، جوشش مبارزه را در بین آحاد مختلف مردم ایجاد می‌کردند و تا به امروز نیز در برهه‌های مختلف این رسالت ادامه داشته است و نباید از این نقش عظیم دانشجویان غافل شویم.
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین آمده است: روز ۲۲ بهمن، نماد قيام ملت سر افراز ايران اسلامی عليه استكبار جهانی و مزدوران داخلی آنان است. روزی است که در مقابل یاوه گویی های آمریکا و منافقان کور دل ، مردم ایران بر می خیزند و بی شک انقلابی دیگر را رقم می‌زنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی ومهندسی بوئین زهرا گفت: مسئولان جمهوری اسلامی باید بدانند طبق گفته شهید بهشتی در نظام جمهوری اسلامی رقابت بین احزاب رقابت بر سر ارائه بهترین خدمت به مردم است. دانشجویان زبان مردم باشند و دغدغه‌ها و مشکلات مردم را به گوش مسئولین برسانند و به عنوان بازوان محرک جامعه با خیز و جهاد علمی معنای شعار استقلال را در عرصه جهانی نمایان بکنند.
بقای این نظام و انقلاب باید اصول اساسی این نهضت اسلامی که همان خودباوری و تکیه بر تفکر و عمل انقلابی است را در تمام حوزه ها حفظ کرد؛ برای ملت مومن و انقلابی ایران پذیرفتنی نیست که برخی در قامت مسؤلیت در نظام اسلامی و بعضا با گرفتن ژست اپوزیسیون حرف از پایان انقلاب بزنند.
یک تغییر اساسی و بزرگ در جامعه هیچ‌گاه بطور تصادفی رخ نمی‌دهد، آن‌هم تغییر بسیار عظیمی که ساختارِ مملکت را تغییر داد که نام آن را انقلاب نهادند ؛ آن‌هم نه هر انقلابی ؛ انقلابی که مبنای آن ، ایدئولوژی اسلام بوده و ساختار غیراسلامی را بهم زده‌است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین گفت: جنبش‌های دانشجویی مطلقا محافظه کار نشوند چرا که محافظه کاری، قتلگاه انقلابی گری است. دانشجویان با رصد مدوام فضای کشور و با مطالعه آسیب‌های موجود در سیستم‌های جاری را شناسایی و درصدد رفع آنها برآیند ودر این راه کوتاهی و محافظه کاری نکنند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|