آرشیو اخبار
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین با تاکید بر اینکه تمامی گستاخی‌های رئیس جمهور آمریکا علیه ایران نتیجه مواضع انفعالی دولت است، گفت: اگر دولتمردان ما همانند رهبر معظم انقلاب در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمن مقاومت می‌کردند الان ترامپ جرأت این اظهارات را نداشت.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با صدور بیانیه‌ای اظهارات گستاخانه رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران را محکوم کرد
دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌ بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: مساله ایران با کشوری مانند آمریکا تنها با تغییر صد درصدی مواضع و دست کشیدن از سلطه طلبی بر عالم حل می شود و مذاکره با کشور و دولتی که بدعهدی هایش روز به روز آشکار تر می شود، مشکلی را حل نمی کند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین گفت: مسئولین کشور باید از اینکه صرفا در سخنرانی‌ها موضع بگیرند پرهیز کنند و به صورت عملی اقدامی علیه مواضع آمریکا انجام دهند تا طرف مقابل این پیام را دریافت کنند که مسئولین در اقدام علیه آنان مصمم هستند مثلا به صورت تدریجی تعداد سانتریفیوژها را اضافه کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در مراسم تودیع و معارفه مسئولین سابق و جدید دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین با تاکید بر اینکه توجه به مسئله‌ی جهادعلمی یکی از موضوعات اساسی کشور است گفت: امروز، وظیفه اصلی بسیج دانشجویی ترویج علم و قدم برداشتن در مسیر جهاد علمی است.
مراسم تودیع و معارفه مسئول برادر سابق و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ظهر امروز با حضور منوچهر مهرام ریاست دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین، مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان،حجت‌الاسلام شعبان تقی‌خانی نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان، شیخی معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار شد.
مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم صبح دیروز با سخنرانی حجت‌الاسلام شعبان تقی‌خانی نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین و با حضور مسئولان دانشگاه در دانشگاه فنی و مهندسی بوئین‌زهرا برگزار شد.
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین آمده است: جهاد مکتبی است پرافتخار که همیشه انسان‌های آزاده در سرتاسر جهان در این مسیر از جان و مال خود گذشتند تا خدمتی به مناطق محروم و مستضعفان جامعه کنند و خون شهید حججی‌ها و شهدای جهادگر گواه این است که پایان این مسیر به پاداش عظیم الهی یعنی شهادت ختم خواهد شد.
مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره جهادگر بسیجی شهید رسول عالم باقری با حضور مسئولان در دانشگاه پیام نور قزوین برگزار شد.
در پی شهادت جهادگر بسیجی رسول عالم باقری ،بسیج دانشجویی دانشگاه فنی مهندسی بوئین‌زهرا پیام تسلیت صادر کرد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|