کد خبر:96657 تاریخ انتشار : 1396/12/19-11:51:53
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین:
آرمان‌های شهدا را فراموش نکنیم
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین گفت: امروز ما وظیفه داریم با راهنمایی‌های ولی امر مسلمین جهان، راه شهدا را ادامه داده و آرمان های آنها را فراموش نکنیم.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/96657
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، حسن بذرگری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ‌پیام‌نور قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه اظهار کرد: اردوهای راهیان‌نور با هدف ترویج فرهنگ دفاع مقدس و یادآوری ایثارگری‌ها و رشادت‌های شهدا و رزمندگان در دفاع از مرزهای اعتقادی و جغرافیایی میهن اسلامی برگزار می‌شود.

وی افزود: الهام‌گیری از رشادت‌های رزمندگان و تحکیم پیوند ارزشی و فرهنگی نسل‌های امروز از پیامدهای اردوهای راهیان‌نور است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین بیان کرد: شهدا کشور و ناموس ما را حفظ کردند و به خاطر ما جنگیدند لذا ما وظیفه داریم راه شهدا را ادامه دهیم و به وظایف علمی و پزوهشی خود عمل و از انقلاب اسلامی حمایت کنیم.

بذرگری با بیان اینکه همه ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم گفت: خودمان را ملزم به ادامه راه و اهداف مقدس شهدا کنیم. شهدا با تیر و تفنگ از دین و کشور محافظت می‌کردند و ما باید با علم خودمان راهشان را ادامه دهیم.

وی با تاکید بر اینکه شهدا در مسیر اعتلای کلمه الله گام برداشتند خاطرنشان کرد: امروز ما وظیفه داریم با راهنمایی‌های ولی امر مسلمین جهان، راه شهدا را ادامه داده و آرمان های آنها را فراموش نکنیم.

این مسئول پیاده‌روی اربعین حسینی و راهیان‌نور را از مهمترین برنامه‌های فرهنگی کشور عنوان کرد و گفت: هر ساله برنامه‌های متنوع فرهنگی بسیاری در سطح کشور انجام می‌شود که پیاده‌روی اربعین حسینی و راهیان‌نور از پربازده‌ترین برنامه‌هایی هستند که متقاضی زیادی دارند و برای چنین برنامه‌هایی هر چه هزینه شود کم است.

بذرگری تبیین کرد: مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس نه تنها به معدنی از طلا بلکه ارزش آن بیش از طلا است و چنانکه معدن با ارزشی را جز با راهیان نور به راحتی نمی توان استخراج کرد.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجوی...
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی ...
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چها...
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دی...