کد خبر:35484 تاریخ انتشار : 1395/2/13-16:48:54
با حضور مسئولان؛
از 120 استاد و دانشجوی برتر دانشگاه بقیه الله قزوین تجلیل شد
همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم از 120 استاد دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه بقیه الله الاعظم قزوین تجلیل شد.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/35484

 به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین، مراسم تجلیل از 120 استاد و مسئول شهری استان همچنین 10 نفر از دانشجویان برتر دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه بقیه الله الاعظم قزوین همزمان با سالروز شهادت استاد مطهری و هفته بزرگداشت مقام معلم و استاد در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد.
در این مراسم که با حضور دکتر میردامادی مشاور ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای کشور، دکتر عزیزی از کارشناسان و مشاوران برجسته کشوری، مریم بیدخام مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین، اعضای شورای شهر قزوین، رمضانی مسئول بسیج کارمندان و اساتید و مسئولان شهری برگزار شد خانم جباری مدیر دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه بقیه الله الاعظم قزوین با تبریک این ایام اظهار کرد: این دانشگاه با بهره گیری از خدمات آموزشی در مسیر کارآفرینی نسل جوان قدم برمی دارد. 
وی ادامه داد: در حال حاضر 62 مرکز مختص دختران دانشجو در کشور وجود دارد که دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه بقیه الله الاعظم در قزوین میزبان دانشجویان و علاقه مندان رشته های فنی در استان است. 
مدیر دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه بقیه الله الاعظم افزود: در تلاش هستیم تا 9 رشته کاردانی در آن تدریس می شود را ارتقاء دهیم و رشته های کارشناسی را نیز در این دانشگاه دایر کنیم. 

جباری با بیان اینکه این دانشگاه در صدد است تا طرح آمایش آموزش عالی را در دستور کار خود قرار دهد گفت: از برنامه های آینده این دانشگاه این است که رشته های موجود در این دانشگاه را به صورت بومی و مرتبط با توانمندی آن منطقه برگزیند. 
وی افزود: نباید نگاه مراکز عالی تنها مدرک گرایی دانش آموختگان آن باشد بلکه باید طوری برنامه ریزی شود که در راستای کارآفرینی آنها قدم بردارند. 
مدیر دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه بقیه الله الاعظم در پایان تصریح کرد: دانشگاه بقیه الله با ارائه برنامه های متنوع تلاش کرد تا کارها و تلاش های دانشجویان خود را در محیط های مختلف به عموم مردم و مسئولان بشناساند. 

لازم به ذکر است دانشگاه فنی و حرفه ای دختران بقیه الاعظم(عج) قزوین واقع در خیابان ولی عصر قزوین در مقطع کاردانی در رشته های مختلف از جمله حسابداری، طراحی دوخت، کاربری ای تی سی، نرم افزار، معماری، نقشه کشی، کودکیاری، گرافیک و نقاشی میزبان دانشجویان دختر است. 
انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: