کد خبر:90306 تاریخ انتشار : 1396/9/14-17:50:9
نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قزوین خطاب به فرهاد رهبر:
امید است با مواضع انقلابی جنابعالی دیگر شاهد برخوردهای سیاسی و سلیقه‌ای برخی مسئولین نباشیم
در نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قزوین خطاب به فرهاد رهبر آمده است: امید است با مواضع انقلابی جنابعالی دیگر شاهد چنین برخوردهای سلیقه ای، سیاسی و به دور از عدالت نباشیم وبا درایت شما جلوی نفوذ افراد سود جو وفرصت طلب به دانشگاه آزاد گرفته شود.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/90306
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، در نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های قزوین خطاب به فرهاد رهبر سرپرست دانشگاه آزاد آمده است: آقای دکتر فرهاد رهبر مید است با مواضع انقلابی جنابعالی دیگر شاهد چنین برخوردهای سلیقه ای، سیاسی و به دور از عدالت نباشیم وبا درایت شما جلوی نفوذ افراد سود جو وفرصت طلب به دانشگاه آزاد گرفته شود.

متن کامل نامه به شرح ذیل است:

ریاست محترم دانشگاه های آزاد کشور 
جناب آقای دکتر فرهاد رهبر
          سلام عليكم
         با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با احترام و تحیات الهی ، و عرض تبریک به مناسبت هفته وحدت ومیلاد پیامبراکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، ضمن تشکر از مواضع انقلابی وآگاهانه جنابعالی درمدت زمانی که این مسئولیت مهم را در این دانشگاه عهده دارشده اید،لازم میدانم بعنوان دبیرشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین به استحضار برسانم امروز متاسفانه شاهد برگزاری برنامه ای بودیم که گویا بوی نفوذ و انحراف ازآن به مشام می رسد.

آقای دکتر فرهاد رهبر با آمدن جنابعالی امیدوار شدیم دیگر شاهد بی مهری برخی از مسئولین به تشکل های انقلابی در سطح دانشگاه های آزاد نباشیم، تا دانشجو را ارّابه سیاسیون نکنند ونگاه حزبی وسیاسی را از دانشجویان بردارند ولی متاسفانه امروز 14/9/96 در آغاز هفته وحدت و روزدانشجو شاهد بودیم آقای علی اکبری که به تازگی با حکم جنابعالی بعنوان نماینده تشکل های دانشجویی منصوب شده اند با یک برخورد کاملا سلیقه ای، سیاسی وگزینشی مانع حضور مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد قزوین،تاکستان وبوئین زهرا درکنار سایر نمایندگان تشکل ها در دیدار با نماینده محترم ولی فقیه در استان وامام جمعه محترم شهر قزوین حضرت آیت الله عابدینی شدند.

این در حالی است که بسیج دانشجویی این دانشگاه ها همیشه متولّی برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، مناظره های دانشجویی، اردوهای جهادی، راهیان نور، برگزاری یادواره های شهداء، پیاده روی اربعین واخیراً حضور فعال در کمک رسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه داشتند، هرچند همه این کارها وفعالیت ها در راستای رسالت و وظایف بسیج دانشجویی می باشد. اما سئوال اینجاست که بسیج دانشجویی با وجود این همه فعالیت چطور از دیدگان نماینده تشکل ها پنهان می ماند و به این جلسه دعوت نمی گردد، در حالی که در این جلسه عملکرد بسیج در نبود نماینده آن مورد نقد وبررسی قرار می گیرد. البته این گونه رفتار ها از قبل در کارنامه ایشان بوده ولی تعجب ما از انتصاب چنین اشخاصی در این منصب بسیار مهم وحساس می باشد!!!؟

امید است با مواضع انقلابی جنابعالی دیگر شاهد چنین برخوردهای سلیقه ای، سیاسی و به دور از عدالت نباشیم وبا درایت شما جلوی نفوذ افراد سود جو وفرصت طلب به دانشگاه آزاد گرفته شود.ان شاء الله...

ومن الله توفیق
احسان  عبدی 
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قزوین
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجوی...
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی ...
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چها...
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دی...