کد خبر:97449 تاریخ انتشار : 1397/2/10-15:26:17
در جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین مطرح شد؛
اهداف و برنامه‌های خود را در راستای مهدویت قرار دهیم/بسیج دانشجویی سنگردار شهدا در دانشگاه‌هاست
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دیروز با حضور مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان، مسئولین معاونت‌های ناحیه بسیج دانشجویی استان و مسئولان خواهر و برادر حوزه و پایگاه‌های بسیج دانشجویی در دانشگاه‌های استان در سالن جلسات این ناحیه برگزار شد.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/97449
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دیروز با حضور مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان، مسئولین معاونت‌های ناحیه بسیج دانشجویی استان و مسئولان خواهر و برادر حوزه و پایگاه‌های بسیج دانشجویی در دانشگاه‌های استان در سالن جلسات این ناحیه برگزار شد.

علی‌اکبر قبادی مسئول عقیدتی و سیاسی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن سالروز ولادت منجی بشریت حضرت مهدی(عج) بیان کرد: رسول اکرم(ص) مفرمایند؛ در ماه شعبان درهای بهشت بر روی بندگان باز می‌شود. در این ماه هر کس برهنه‌ای را لباس بپوشاند، گرسنه‌ای را طعام دهد و... مورد مغفرت خداوند قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه بسیج باید تبدیل به سربازخانه حضرت مهدی (عج) شود عنوان کرد: همه برنامه‌های ما از جمله جلسات تربیتی، تشکیلاتی، تربیت بدنی و همه و همه  باید در راستای مهدویت و تعجیل ظهور باشد اگر چنین نشود خسران کردیم.

مسئول عقیدتی و سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین خطاب به مسئولین خواهر و برادر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان گفت: ما هر چقدر که می‌توانیم باید در صالح شدن خودمان و اطرافیانمان کار کنیم چرا که فردا در محضر شهدا مسئول هستیم و باید پاسخگوی خون شهید صدرزاده‌ها و حججی‌ها باشیم.

قبادی اظهار کرد: ظهور نیاز به سعی و تلاش دارد با شور و احساسات ظهور محقق نمی‌شود بلکه تعجیل ظهور با انجام عمل خوب محقق می‌شود. اینکه ما در مغازه خود را آذین ببندیم ولی کم فروشی کنیم و یا رفتار مناسبی با مشتری نداشته باشیم این نوع عملکردها زمینه ظهور را فراهم نمی‌کند.

مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه با اشاره بر اینکه بحث تشکیلات جدی گرفته شود گفت: تا زمانی که توفیق حضور در سنگر شهدا در دانشگاه‌ها را داریم باید چراغ راه شهدا را روشن نگه داریم و نگاه ما نگاه حداکثری باشد. جذب حداکثری یعنی اینکه ما برویم سراغ دانشجویان نه اینکه در دفتر بشینیم و منتظر باشیم در دفتر را کسی بزند! اینطور جذب صورت نمی‌گیرد.

وی با اشاره بر اینکه تلگرام فضای امنی برای فعالیت نیست بیان کرد: تلگرام دست دشمن است و مستقیم از اتاق فکر خود ما را هدف قرار داده است. یک تاملی داشته باشیم و بینیم کشورهایی مثل آمریکا، انگلیس، فرانسه و... چنددرصد از مردمش در فضای مجازی فعالیت می‌کنند و چنددرصد آنها عضو تلگرام هستند.

برزگر عنوان کرد: بسیج دانشجویی تنها تشکلی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی با این قشر دیدار دارند چرا که معتقد هستند اگر دانشگاه اصلاح شود جامعه اصلاح می‌شود. پس سنگردار شهدا در دانشگاه‌ها شما بسیجیان هستید لذا باید تلاش کنیم از این سنگر حفاظت کنیم و نگذاریم دست دشمن و منافقین انقلاب اسلامی بیفتد.

انتهای پیام/
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجوی...
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی ...
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چها...
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دی...