کد خبر:83103 تاریخ انتشار : 1396/6/20-14:14:54
سعید ناصرلویی؛
"ایستادگی در برابر ظلم، فلسفه عاشورا ست"
وظیفه ی ما دانشجویان مسلمان به عنوان موذن های جامعه با توجه به حدیث "امیرالمؤمنین علیه السلام می فرماید: «الرَّاضِی بِفِعْلِ قَوْمٍ كَالدَّاخِلِ فِیهِ مَعَهُمْ؛ كسى که به عمل مردمى راضى باشد، شریك آنها محسوب مى‏شود و برای چنین شخصی دو گناه نوشته می شود: إِثْمُ الْعَمَلِ بِهِ وَ إِثْمُ الرِّضَى بِهِ؛ یكى گناه آن عمل و دیگرى رضایت به آن» " ابراز انزجار از این عمل خلاف انسانیت و حمایت قاطع و همه جانبه از مسلمانان مظلوم میانمار است تا بوق های تبلیغاتی غرب را که سکوت اختیار کرده اند را در هم بشکنیم و مظلومیت مسلمانان را به جهانیان نشان دهیم و نقاب از چهره ی مستکبران جهان کنار بزنیم. آری این درس عاشورا ست که در برابر ظلم سکوت نکنیم.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/83103
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین؛ سعید ناصرلویی از فعالان بسیج دانشجویی در یادداشتی نوشتدر حالی که تعداد زیادی از مسلمانان مظلوم میانمار توسط رئیس جمهوری که جایزه صلح نوبل دارد قتل عام می‌شوند  و مسلمانان بیشتری از ترس جان خود پا به فرار می گذارند رسانه های غربی مدعی حقوق بشر و دولت های غربی که نجوای حقوق بشرشان گوش جهانیان را کر می‌کند روزه سکوت گرفته اند و چشم خود را بر جنایات دولت ظالم میانمار علیه مسلمانان بسته اند.

 سازمان های جهانی وابسته به دلارهای نفتی عربستان عوض موضع گیری و ایفای نقش خود به سیاسی کاری پرداخته و فقط ابراز نگرانی میکنند.

اما وظیفه ی ما دانشجویان مسلمان به عنوان موذن های جامعه با توجه به حدیث "امیرالمؤمنین علیه السلام می فرماید: «الرَّاضِی بِفِعْلِ قَوْمٍ كَالدَّاخِلِ فِیهِ مَعَهُمْ؛ كسى که به عمل مردمى راضى باشد، شریك آنها محسوب مى‏شود و برای چنین شخصی دو گناه نوشته می شود: إِثْمُ الْعَمَلِ بِهِ وَ إِثْمُ الرِّضَى بِهِ؛ یكى گناه آن عمل و دیگرى رضایت به آن» " ابراز انزجار از این عمل خلاف انسانیت و حمایت قاطع و همه جانبه از مسلمانان مظلوم میانمار است تا بوق های تبلیغاتی غرب را که سکوت اختیار کرده اند را در هم بشکنیم و مظلومیت مسلمانان را به جهانیان نشان دهیم و نقاب از چهره ی مستکبران جهان کنار بزنیم. آری این درس عاشورا ست که در برابر ظلم سکوت نکنیم.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: