کد خبر:87775 تاریخ انتشار : 1396/8/21-12:31:30
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین:
بارزانی جدیدترین قربانی اعتماد به آمریکا و اسرائیل است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر عمر بیست و پنج ساله اسرائیل اشاره کرد و گفت: رفتارهای اخیر اسرائیل همچون دغدغه جدیدی برای وی و همپیمانانش از 8287 روز باقی‌مانده تا برچیده شدن اسرائیل است.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/87775
مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، با اشاره به مسائل مربوط به خاورمیانه و دخالت‌های آمریکا در منطقه اظهار کرد: کشورهای عربی و شیوخ عرب که تنها ابزاری برای رسیدن اسرائیل به اهدافش در منطقه هستند مادامی که بتوانند اسرائیل را به متاع برسانند مورد احترام هستند و به محض گذشت تاریخ مصرفشان، اسرائیل برای دسترسی به منابع سرشار این کشورها قطعا به سراغشان می‌رود چرا که یهود خود را نژاد برتر دانسته و منابع را از آن خود می‌پندارد.

وی افزود: با وجود تلاش‌ کشورهای دیگر در حمله به آمریکا و اسرائیل که نمونه آن اتحاد شش کشور عربی و حاشیه خلیج فارسی که آمریکا در کمتر از 24 ساعت آن‌ها را در هم شکست در حالی که در جنگ 33 روز لبنان، جبهه مقاومت تنها با یک چهارم از نیروهای خود توانست با الگوپذیری از فرهنگ و مکتب عاشورا اسرائیل را متوقف سازد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر عمر بیست و پنج ساله اسرائیل خاطرنشان کرد: رفتارهای اخیر اسرائیل همچون دغدغه جدیدی برای وی و همپیمانانش از 8287 روز باقی‌مانده تا برچیده شدن اسرائیل است.

برزگر بیان کرد: حُسنی مبارک، قزافی، محمد مرسی، صدام و نمونه اخیر این افراد بارزانی که جدیدترین قربانی اعتماد به آمریکا و اسرائیل می باشد که قائله کردستان را در پی داشته است.

وی تصریح کرد: ترامپ که در شعارهای انتخاباتی خود، قرض‌های به بار آمده در دولت اوباما را سرسام‌آور و معیشت مردم را نامناسب خواند، پس از رسیدن به قدرت همچون وی به امور ادامه داد و این نشان‌دهنده آن است که در آمریکا هیچ حزبی مخالف دخالت‌ها در خاورمیانه و البته جنگ و نزاع‌ها نیستند.

این مسئول یادآور شد: ترکیه و فرانسه نیز به تازگی سند قراردادهای نفتی‌شان با داعش افشا شده است و مشخصا اعتقادی به قوانین و استانداردهای بین‌المللی ندارند و اقدامات‌شان تاکنون تنها ظاهرسازی بوده‌است.

برزگر گفت: سپاه نیز در مقابل هجمه اتهامات که سپاه را نفوذی و تروریست خواندند عملکرد خوب و کاملا انقلابی داشته و در همین راستا مسئولین هم مواضع درستی گرفته اند که امیدوار به عمل صحیحشان در این‌ خصوص هستیم.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجوی...
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی ...
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چها...
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دی...