کد خبر:62103 تاریخ انتشار : 1395/10/12-14:9:20
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین:
برای نشان دادن عظمت 9دی باید جریان فتنه‌ مورد واکاوی و تبیین قرار بگیرد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین، با بیان اینکه برای شناخت حق باید جبهه باطل را شناخت، گفت: برای اینکه عظمت ۹ دی روشن شود باید فتنه‌ای که ماه‌ها در کشور در جریان بود را مورد واکاوی قرار داد.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/62103
محسن اکبرشاهی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، با بیان اینکه برای شناخت حق باید جبهه باطل را شناخت، گفت: برای اینکه عظمت ۹ دی روشن شود باید فتنه‌ای که ماه‌ها در کشور در جریان بود را مورد واکاوی قرار داد.

اکبرشاهی افزود: زمانی که عده‌ای با عبور از خطوط قرمز نظام زمینه ناآرامی و‌ سلب آرامش و امنیت را ایجاد کرده و‌ کار را به جایی رساندند که مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه حجت را بر آن‌ها تمام کرد، مردم به میدان آمده و حماسه بزرگی در ۹ دی ماه را ایجاد کردند.
 
وی فتنه را به زلزله تشبیه کرد و‌ گفت: در حقیقت بعد از فتنه عناصر خالص و ‌انقلابی از عناصر منافق و وامانده جدا شده و همگان آن‌ها را شناختند.

این مسئول تأکید کرد: ریزش‌ها و رویش‌ها برای خالص شدن نظام جمهوری اسلامی لازم است تا با پالایش خود مسیر را ادامه دهد.

اکبرشاهی نیز تبیین فرهنگ انقلابی را اولویت دانشگاه‌ها دانست و‌ خاطرنشان کرد: خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه خود آن قوم بخواهند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) بر لزوم شناخت خط امام تأکید کرد و گفت: این شناخت سبب شناخت هر چه بیشتر ما از امام و رهبری می‌شود چرا که فراموشی آن، انحراف را در انقلاب و‌ میان ملت ایجاد خواهد کرد.
 
انتهای پیام/


 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: