کد خبر:85532 تاریخ انتشار : 1396/8/2-10:54:1
مسئول قرارگاه‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین:
برپایی "موکب سلامت" در مسیر نجف تا کربلا/ارائه خدمات‌درمانی50 دانشجوی جهادگر دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین درکربلا
مسئول قرارگاه‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: 50 دانشجوی جهادگر و بسیجی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین درکربلا، به زائران اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام خدمات درمانی رایگان ارائه خواهند داد.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/85532
 سید محمدرضا بحرانی مسئول قرارگاه‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، از برپایی موکب سلامت در مسیر نجف تا کربلا خبر داد و اظهار کرد: 50 دانشجوی جهادگر و بسیجی دانشگاه علوم پزشکی استان درکربلا، به زائران اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام خدمات درمانی رایگان ارائه خواهند داد.

بحرانی با اشاره به اهمیت خدمات رسانی به زائرین اربعین تبیین کرد: اقدامات مهمی برای دادن خدمات به افراد اعزامی و یا زائرین از سوی ستاد اربعین دانشگاهیان استان صورت گرفته است که اعم از این اقدامات، ساخت موکب بهداشتی و درمانی در شهر کربلا است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این موکب در ایام پیاده روی عظیم اربعین به تمامی زائرین خدمات رسانی خواهد کرد و خدمات این موکب شامل پزشکی، دندانپزشکی، مامایی و فوریت های پزشکی می‌باشد.

مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عنوان کرد: با یاری خداوند این کاروان روز ۱۳ آبان اعزام میشوند و تقریبا به مدت هشت شبانه روز به طول می انجامد.

بحرانی در خصوص اعزام دانشجویان دانشگاه‌های استان قزوین برای راهپیمایی اربعین بیان کرد: ستاد اربعین دانشگاه‌های استان قزوین با دبیری ناحیه بسیج دانشجویی قزوین از تابستان ۱۳۹۶ امورات اجرایی و مقدمات ابتدایی برای انجام این حرکت عظیم را کلید زد.

وی افزود: تا به امروز مجوز حدود ۸۰۰نفر از دانشجویان، اساتید،کارمند و هیئت علمی دانشگاه‌های استان برای خروج از کشور صادر شده و پیش بینی می‌شود که این تعداد تا روز آخر ثبت نام به ۱۰۰۰ نفر نیز برسد.

این مسئول تصریح کرد: اقدامی که برای اولین بار در ستاد اربعین دانشگاهیان استان صورت گرفته، اعزام خواهران دانشجو، کارمند،اساتید و هیئت علمی دانشگاه های استان به این سفر معنوی است.

انتهای پیام/
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجوی...
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی ...
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چها...
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دی...