کد خبر:95631 تاریخ انتشار : 1396/12/23-11:56:14
مسئول نماینده ولی فقیه دانشگاه فرهنگیان قزوین:
بر سر درب مراکز آموزشی و اداری وصیت‌نامه‌های شهدا نصب گردد/خون شهدا مرز بین حق و باطل را مشخص می‌کند
مسئول نماینده ولی فقیه دانشگاه فرهنگیان قزوین با بیان اینکه خون شهدا مرز بین حق و باطل را جدا می‌کند خاطرنشان کرد: باید جدا از حرکت باشکوه راهیان نور باید بر سر در مراکز آموزشی اداری و... وصیت های شهدا نصب گردد تا خواسته و آرمان‌های آنها به فراموشی سپرده نشود.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/95631
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، حجت‌الاسلام مهدی شعبانی مسئول نماینده ولی فقیه دانشگاه فرهنگیان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه هدف اردوی راهیان نور را آشنایی جوانان نسل چهارم انقلاب که با فضای انقلاب عنوان کرد و گفت: جوانان و دانشجویان در این سفر زیارتی و معنوی با کارکردهای انقلاب اسلامی آشنا می‌شوند. این اردوها لمس شنیده‌های ما از جهاد و حماسه و شهادت و ایثارگری‌ها است.

وی بیان کرد: دشمنان نظام انقلاب اسلامی به دنبال تخطئه کردن هستند و اینکه نشان دهد انقلاب اتفاقی بوده و غایت و آرمانی نداشته است.

مسئول نماینده ولی‌فقیه دانشگاه فرهنگیان قزوین افزود: جوانان ما در اردوی راهیان نور می‌بینند و متوجه می شود که واقعیت با آن چه دشمن میگوید متفاوت است حضور فیزیکی دراین مناطق نقشه‌های دشمن را خنثی میکند. چه بسیار جوانهایی داشتیم که نگاهشان به نظام و انقلاب طور دیگری بود و بعد از اردو دیدگاهشان کاملا تغییر کرده و علاقه مند شده است و بخاطر فضای معنوی این مناطق است که جوان ها از میان این همه فضاهای تفریحی راهیان نور را انتخاب می کنند.

حجت‌الاسلام شعبانی یادآور شد: همه مسئولین و دست اندرکاران و مردم باید بیش از پیش حرمت خون شهدا را نگه دارند و اوضاع کشورهای مدعی اطراف را با امنیت کشور خودمان مقایسه بکنند و قدر بدانند.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که از اردوی راهیان به‌عنوان فناوری یاد کردند گفت: پیامدها و تاثیراتی که راهیان نور دارد سرشار از خلاقیت و پویایی و معنویت و خودساختگی است.

این مسئول با تاکید بر اینکه حفظ ارزش‌ها و آرمان‌ها باعث می‌شود جای جلاد و شهید تغییر نکند ابراز داشت: ما نباید بترسیم ازینکه بگوییم دفاع کردیم، اسلام را زنده کردیم. با انقلاب مردم جایگاه خودشان را پیدا کردند و یادمان نرود که قبل از انقلاب کجا بودیم الان کجاییم و قدردان این زحمات باشیم و تاثیرات انقلاب را بدانیم.
 
photo_2018-03-14_11-54-40.jpg

وی با پرسش این سوال که چرا برخی از مسئولان برای رسیدن به مقام حاضر می‌شوند جای جلاد و شهید را عوض کنند گفت: طبیعی است مگر این همه پیامبر آمدند همه ی مردم ایمان آوردند؟ یک عده  هستند که برای ایمان آوردن نیستند، آیه قرآن گواه این مسئله است که فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرض که خداوند بر قلب برخی هاهم مهر زده است البته برخی ها نمی‌خواهند بفهمند و عده‌ای هم نمی‌توانند بفهمند که ما باید این افراد را متوجه کنیم.

مسئول نماینده ولی فقیه دانشگاه فرهنگیان قزوین با بیان اینکه خون شهدا مرز بین حق و باطل را جدا می‌کند خاطرنشان کرد: باید جدا از حرکت باشکوه راهیان نور باید بر سر در مراکز آموزشی اداری و... وصیت های شهدا نصب گردد تا خواسته و آرمان‌های آنها به فراموشی سپرده نشود.

انتهای پیام/
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجوی...
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی ...
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چها...
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دی...