کد خبر:83168 تاریخ انتشار : 1396/6/22-12:4:16
مسئول بسیج خواهران دانشگاه پیام‌نور قزوین:
بزرگترین لذت زندگی، خدمت رسانی به همنوعان است
مسئول بسیج خواهران دانشگاه پیام‌نور قزوین گفت: بزرگترین لذت در زندگی، لذت خدمت رسانی به همنوعان است. یک جهادگر باید با توانایی‌هایی که دارد بتواند تاثیر مثبتی در فضای روستا و اهالی آن داشته باشد.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/83168
پریسا مهرانی مسئول بسیج خواهران دانشگاه پیام‌نور قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین اظهار کرد: دانشجویان بسیجی جهادگر گروه "همسایگی خدا" دانشگاه پیام نور قزوین در روستای شهید آباد، خسرو آباد و  وروق منطقه آوج قزوین از تاریخ 11تا18 شهریورماه سال جاری  در زمینه فرهنگی، آموزشی و  پزشکی به  روستاییان این منطقه خدمات ارائه کرده اند.
 
وی با اشاره به اینکه بزرگترین لذت  در زندگی، لذت خدمت رسانی به همنوعان است افزود: یک جهادگر باید با توانایی‌هایی که دارد بتواند تاثیر مثبتی در فضای روستا و اهالی آن داشته باشد.
 
 مسئول بسیج خواهران دانشگاه پیام نور قزوین عنوان کرد: بزرگترین و مقدس‌ترین غنیمتی که ازسفرهای جهادی برای جهادگران به دست می‌آید رفاقت‌های عمیق معنوی است.
 
مهرانی با بیان اینکه اردوهای جهادی یکی از راههای خودسازی است ادامه داد: سفرهای جهادی در هر لحظه نکته ای برای آموزش انسان دارد.
 
وی با اشاره به اینکه مسئولان گروه‌های جهادی باید به صورت ویژه تری این دوره‌ها را سازماندهی کنند، گفت: این سامان‌دهی باعث ارائه‌ خدمات بهتر به روستاییان می‌شود.
 
مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه پیام نور استان قزوین  خودسازی و معنویت را از نتایج اردوهای جهادی دانست و اضافه کرد: رفاقت هایی که در این اردوها ایجاد می‌شود را در هیچ سفر دیگری نمی‌توان پیدا کرد.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجوی...
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی ...
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چها...
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دی...