کد خبر:76444 تاریخ انتشار : 1396/4/25-12:20:31
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین:
در مقابل اقدامات زورگویانه و شیوه‌های کودکانه مسئولین علیه انقلابیون آرام نمی نشینیم
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: برای بار آخر اعلام‌ می‌کنیم که دانشجویان در مقابل سخن زور و اقدامات زورگویانه علیه نیروهای انقلابی و ارزشی آرام نمی نشیند؛ شایسته است قبل از ورود بسیج دانشجویی مسئولین خود، موضوع را به نحو احسن حل و فصل کنند.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/76444
حامد اکبری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در گفت‌‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، در خصوص بایکوت منتقدان در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین بیان کرد: چند وقتی است در دانشگاه مشکلاتی رخ می دهد که نمی توان به چشم یک اتفاق به آنها نگریست.
 
وی به روحیه غیرقابل انتقادپذیر مسئولین اشاره کرد و افزود: با روی کار آمدن مجدد دولت تدبیر و امید و با سردادن نوای زنده باد مخالف من ما بیشتر شاهد خفقان و برخورد با انتقادات و نقدها بودیم.

این مسئول با بیان اینکه دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)،‏ از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور است که باید آن را دستاورد انقلاب اسلامی دانست ابراز کرد: متاسفانه این روزها شاهد هستیم که دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) که رهبر معظم انقلاب از آن به‌عنوان آبروی نظام یاد می‌کند به محافل سیاسی برخی از جریان‌های خاص تبدیل شده و رسالت اصلی آن را به حاشیه کشانده است.
اکبری تصریح کرد: متاسفانه با بی احترامی تمام با اساتید ارزشی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برخورد شده و هر چند مدت یکی از اساتید را از دایره آموزشی دانشگاه حذف و اخراج می کنند و هروقت دلیل را پیگیر شدیم جواب قانع کننده ای برای ما نداشته اند.

وی در ادامه گفت: مدتی پیش هم یکی از اساتید که در کلاس خودش بنا به سفارش رهبر معظم انقلاب مبنی بر تبیین سند ۲۰۳۰ به این موضوع پرداخته بود با رفتار بی رحمانه مسئولین مواجه شده و از تدریس محروم شد و این بسیار جای تاسف است.
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین اضافه کرد: اخیرا نیز در حال حذف یکی از اساتید ارزشی دیگر با تهمت به وی هستند. حتی دانشجویانی که از استادشان حمایت کردند را تهدید می کنند و می ترسانند، که البته باید بدانند این روش برای خودشان جواب عکس خواهد داد.

اکبری با تاکید بر جایگاه و اعتبار بسیج دانشجویی در تمامی دانشگاه‌ها خاطرنشان کرد: آنقدر کارهای مهمتری که دغدغه رهبری و اهداف این انقلاب است برای دانشجویان بسیجی وجود دارد که اصلا فرصت ورود به این گونه مباحث که از نظر تمام بسیجیان و انقلابیون رفتارهای کودکانه تلقی می شود را نخواهد داشت؛ ‌ما نیز چند روزی سکوت کردیم تا شاید مسئولین به خودشان بیایند و دست از این رفتار کودکانه شان بردارند،‌ اما اینگونه بنظر می رسد که در همه زمینه‌ها بسیج دانشجویی باید بسیجی‌وار ورود کند تا ان شاءالله مشکلات خاتمه یابد.
 
وی ادامه داد: ما بسیجیان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) به مسئولین این دانشگاه اعلام می کنیم اگر قرار است با حذف اساتید ارزشی و تهدید دانشجویان به کار خود ادامه دهند بسیج دانشجویی از راه دیگری اقدام خواهد کرد.


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین بیان داشت: ما نخواهیم گذاشت اساتیدی که با رعایت انصاف و عدالت در حیطه آموزشی موجب بصیرت‌افزایی دانشجویان می شوند با شیوه‌های کودکانه این مسئولین از لیست اساتید حذف شوند. همگان بدانند اگر این رفتارها از برخی مسئولین سر می زند نشانه ترس آنها از انقلابیون را می رساند.
 
اکبری خاطرنشان کرد: برای بار آخر اعلام‌ می کنیم،‌ دانشجویان در مقابل سخن زور و اقدامات زورگویانه علیه نیروهای ارزشی آرام نمی نشیند،؛ شایسته است قبل از ورود بسیج دانشجویی خود مسئولین موضوع را به نحو احسن حل و فصل کنند.
 
انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجوی...
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی ...
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چها...
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دی...