کد خبر:96909 تاریخ انتشار : 1397/1/18-15:25:27
مسئول نماینده ولی فقیه دانشگاه‌های آزاد اسلامی قزوین:
راهیان‌نور تهاجم‌های فرهنگی دشمنان را نقش برآب می‌کند/ مسئولان به جای افزودن تشریفات و تجملات برای حل مشکلات مردم اقدام کنند
مسئول نماینده ولی فقیه دانشگاه‌های آزاد اسلامی قزوین گفت: مسئولان باید روحیه انقلابی داشته و آن‌ را حفظ کنند و از شهدا که جلوی گلوله دشمن نترسیدند و تسلیم نشدند درس بگیرند ودر دفاع ازارزش‌ها و استقامت در برابر استكبار، پایدار و به فکر اضافه کردن تشریفات و اشرافی‌گری نباشند و وقت‌شان را در خدمت‌رسانی به مردم صرف کنند.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/96909
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، حجت‌الاسلام حیدری مسئول نماینده ولی فقیه دانشگاه‌های آزاد اسلامی قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه با اشاره به بیانات رهبرمعظم انقلاب که فرمودند زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست اظهار کرد: خيلي ها به دنبال اين هستند كه دفاع مقدس ،جنگ وايثارگري را تمام شده تلقي كنند،اين اردوی راهیان‌نور بسیار ارزشمند و احیاکننده این مسیر است.

وی راهيان نور را پل اتصال و ارتباط انسان با خداوند تبارك وتعالي عنوان کرد و افزود: راهیان‌نور فرصتي است كه انسان از هرگونه رنگ ولعاب دنيا،ماديات منفك شود.

مسئول نماینده ولی فقیه دانشگاه‌های آزاد اسلامی قزوین با بیان اینکه راهیان‌نور یک اردوی اثرگذار است گفت: رئيس موزه جنگ فرانسه به شلمچه كه آمده بود، مي پرسيد بگوييد اينجا چه كار كردند كه اين همه انسان را تحت تاثير قرار مي دهد.

حیدری حق‌گرايي، دفاع از حق، ايستادن حتي به قيمت جان، استكبارستيزي، زير بار ظلم نرفتن، نترسيدن  كه امروزه خيلي به اين نترسيدن‌هاي پشت ميز نياز داريم، تسلیم نشدن را از جمله اهداف راهيان نور برشمرد.

وی بیان کرد: در زماني هستيم كه تهاجم و شبيخون  فرهنگي، نه تنها جوان‌ها بلكه تمام ملت ما را تهديد مي‌كند، يكي از سنگرهايي كه مي‌تواند جلوي اين هجمه‌ها را بگيرد راهيان نور است .خيلي از برنامه هاي استكبار را نقش بر آب مي‌كند در واقع مثل آبي بر آتش است واز بركاتش بهره مند مي‌كند.

این مسئول ابراز داشت: مسئولان باید روحیه انقلابی داشته و آن‌ را حفظ کنند و از شهدا که جلوی گلوله دشمن نترسیدند و تسلیم نشدند درس بگیرند ودر دفاع ازارزش‌ها و استقامت در برابر استكبار، پایدار و به فکر اضافه کردن تشریفات و اشرافی‌گری نباشند و وقت‌شان را در خدمت‌رسانی به مردم صرف کنند.

حیدری اضافه کرد: شهدا دراوج جواني از احساسات ولذت‌ها و خواسته‌هاي برحق‌شان گذشتند. منطقي ومعقول نيست مسئولان  جا افتاده كه پا به سن گذاشته اند و جواني را سپري كرده نبايد به خاطر دنيا وتجمل گرايي شرافت وانسانيت را زير پا بگذارند.

وی با اشاره به شبهه‌‌هایی که در زمینه‌های مختلف توسط گروه خاصی ایجاد می‌شود به افزایش معرفت و بصیرت عموم مردم تاکید کرد و گفت: اگر معرفت تاريخي، انقلابي، ديني ما رشد پيدا كند، نمي توانند شبهاتی همانند جا به جا كردن جای شهيد وجلاد را انجام بدهند.اگرغفلت داشته باشيم شبكه‌هاي خارجی اثرگذار ارتباطي يك غلط محاسباتي را درجام