کد خبر:94461 تاریخ انتشار : 1396/12/16-14:38:51
جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین:
راهیان نور، امتداددهنده ارزش‌های انقلاب اسلامی است
جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: اردو‌های راهیان نور حرکتی بسیار پسندیده و برای آشنایی جوانان ما با ارزش‌های دفاع مقدس و امتداددهنده ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/94461
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، سرهنگ عباس برزگرابراهیمی جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین در گفت‎‌وگو با خبرنگار این پایگاه در خصوص اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اظهار کرد: همه کشورها برای پایداری و حفاظت از ارزش‌های خود اقدام می‌کنند.

وی جمهوری اسلامی را سرآمد پایداری در جهان عنوان کرد و گفت: ایثارگری‌ها و فداکاری‌هایی که رزمندگان عزیز در طول هشت سال دفاع مقدس انجام دادند، ضروری است که جوانان امروز ما که در دوران دفاع مقدس حضور نداشتند از ایثار و فداکاری‌های آنان مطلع و ادامه دهنده راه شهدا باشند.

برزگرابراهیمی افزود: راهیان نور یک اقدام مهم است که نتایج معنوی زیادی در کشور و بین نسل جوان دارد و باید روز به روز انجام آن تقویت شود.

جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین بیان کرد: اردو‌های راهیان نور حرکتی بسیار پسندیده و برای آشنایی جوانان ما با ارزش‌های دفاع مقدس و امتداددهنده ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

برزگرابراهیمی به آثار اردوهای راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور اشاره و اظهارداشت: همه وظیفه دارند به این حرکت عظیم کمک کنند و از همین رو سپاه با تمام توان از این حرکت حمایت کرده و بر اجرای این حرکت عظیم به نحو احسن تأکید داریم.

وی تبعیت از ولایت فقیه و پاسداری از دستاوردها و ارزش‌های انقلاب اسلامی از جمله وظایف دانشجویان و جوانان برشمرد.

فرمانده قرارگاه راهیان نور استان قزوین عنوان کرد: حدود 3000نفر از دانشجویان دختر و پسر استان نیز در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق جنوب کشور اعزام شدند که برنامه اعزام آنها از 12اسفند آغاز و تا 27 اسفندماه سال جاری ادامه دارد.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجوی...
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی ...
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چها...
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دی...