دکتر ابوالحسن نائینی رئیس قرارگاه راهیان نور دانشجویان استان قزوین به همراه مسئولان و جمعی از معاونین دانشگاه‌های استان جهت بازدید از عملکرد کمیته‌های هشتگانه قرارگاه و روند اردوهای دانشجویان استان قزوین در استان خوزستان حضور یافتند.
مسئول جهادسازندگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین از اعزام 500 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان قزوین به اردوهای جهادی در مناطق محروم در ایام نوروز امسال خبر داد.
مسئول نماینده ولی فقیه دانشگاه فرهنگیان قزوین با بیان اینکه خون شهدا مرز بین حق و باطل را جدا می‌کند خاطرنشان کرد: باید جدا از حرکت باشکوه راهیان نور باید بر سر در مراکز آموزشی اداری و... وصیت های شهدا نصب گردد تا خواسته و آرمان‌های آنها به فراموشی سپرده نشود.
نماینده ولی فقیه ناحیه بسیج دانشجویی گفت: شهدا خود را فدای دین و عزت ملت کردند، دین و ملت را فدای خود نکردند لذا تک تک مسئولین ما باید در روند کارهای خود از این بزرگواران درس بگیرند و خادم ملت باشند.
رئیس دانشگاه فرهنگیان قزوین گفت: در زمان حاضر که دشمنان عمق اعتقادات دینی و انقلابی جوانان را نشانه گرفته‌اند، راهیان‌نور نسخه شفابخش برای احیا و نهادینه شدن فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
نماینده ولی فقیه دانشگاه پیام نور قزوین خودباوری و تکیه بر توان داخلی را رمز موفقیت رزمندگان در دوران دفاع مقدس دانست و گفت: رزمندگان بزرگ اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی و تحریم ها اعجاز نشان دادند و با دست خالی و تکیه به توان داخلی ایستادگی کردند و در نهایت به پیروزی رسیدند.
رئیس دانشگاه پیام‌نور قزوین گفت: یک روز وابستگی ما این بود که بخشی از خاک ما دست دیگران بود و امروز وابستگی ما اینست که بخشی از اقتصاد ما دست دیگران است. اگر جوان ما غیرت استقلال طلبی‌اش را تحریک کنیم می‌تواند آن خودباوری که مقام معظم رهبری مدام تاکید می‌کند را به دانشجوی ما که نخبگان جامعه هستند احیا شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین گفت: امروز ما وظیفه داریم با راهنمایی‌های ولی امر مسلمین جهان، راه شهدا را ادامه داده و آرمان های آنها را فراموش نکنیم.
جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: اردو‌های راهیان نور حرکتی بسیار پسندیده و برای آشنایی جوانان ما با ارزش‌های دفاع مقدس و امتداددهنده ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین با صدور بیانیه‌ای از اجرای سلیقه‌ای قانون توسط مسئولین دانشگاه انتقاد کرد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا شهدا را سرمایه‌های نظام جمهوری اسلامی خواند و گفت: شهدا برگزیدگان نسل خود هستند و ما باید این برگزیده‌ها را الگوی زندگی خود قرار دهیم. شناخت از شهدا باعث می‌شود فاصله نسل‌ها از بین رود.
آیین رونمایی از کتاب شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی با حضور همسر شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده در قزوین برگزار می‌شود.
مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین از اعزام 3000نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس خبر داد.
امیرسرتیپ دربندی گفت: شهدای گمنام بی نشان در زمین اما نام آورترین در نزد پروردگار هستند و آنان و دیگر شهدا مانند چراغی پرفروغ، روشن کننده راه صحیح برای ما بوده و ما باید با پیروی از ولایت و راسخ بودن در این راه، آماده دفاع از آرمان های پاک شهدا باشیم چرا که امنیت امروزمان را تا ابد مدیون خون آنان هستیم.
اولین نشست اجلاسیه ملی بزرگداشت 3000 شهید استان با حضور روسا و معاونین استانی و دانشگاهی استان ظهر امروز در سالن جلسات استانداری استان قزوین برگزار شد.
یادواره پنج شهید گمنام دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین به همت بسیج دانشجویی برگزار می‌شود.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین: تا قیمتی نشویم خداوند مشتریمان نمی شود و به قول آیت الله بهجت که فرمودند ما نیامده‌ایم در این دنیا به هر قیمتی زندگی کنیم ما آمده‌ایم قیمتی شویم.
حجت‌الاسلام والمسلمین زارعی با تاکید بر اینکه سرپیجی از فرمان ولی امر زمان، فرد دچار شرک تشریعی می شود تصریح کرد: انقلاب اسلامی که حضرت امام(ره) آن را پایه گذاری کردند عده‌ای از قطار انقلاب پیاده شدند و وارد ریل آمریکا و انگلیس شدند.
همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه ‌زهرا(س)، پیکر مطهر ۲ شهید گمنام دوران دفاع مقدس صبح روز دوشنبه بر روی دستان دانشجویان و مردم شهیدپرور شهرستان بوئین زهرا در دانشگاه آزاد اسلامی این شهر تشییع و به خاک سپرده شد.
حجت‌الاسلام خضری گفت: صدیقه طاهره (س)، الگوی جوان مؤمن انقلابی است، در خطبه فدکيه این بانوی بزرگوار ملاحظه کسی را نکرد و انقلابی عمل کرد.
امام جمعه قزوین گفت: امروز برای رفع آسیب‌های اجتماعی و رفع مشکلات خانوادگی جامعه ما و خانواده‌ها نیازمند سبک زندگی فاطمی هستند.
به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها مراسم سوگواری در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می‌شود
روایت غربت به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین با سخنرانی حجت‌الاسلام سیدمهدی خضری در دانشگاه پیام‌نورقزوین برگزار می‌شود.
صبح امروز نخستین جلسه هماهنگی قرارگاه راهیان نور دانشجویی شهید علم‌الهدی مسئولین ناحیه دانشجویی استان، رؤسا و معاونین دانشگاه‌های استان در سالن جلسات دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)قزوین برگزار شد.
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: از قبل انقلاب دانشجویان و حوزه‌های علمیه پرچمدار بصیرت و عدالت بودند و با فرهنگ‌سازی، جوشش مبارزه را در بین آحاد مختلف مردم ایجاد می‌کردند و تا به امروز نیز در برهه‌های مختلف این رسالت ادامه داشته است و نباید از این نقش عظیم دانشجویان غافل شویم.
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین آمده است: روز ۲۲ بهمن، نماد قيام ملت سر افراز ايران اسلامی عليه استكبار جهانی و مزدوران داخلی آنان است. روزی است که در مقابل یاوه گویی های آمریکا و منافقان کور دل ، مردم ایران بر می خیزند و بی شک انقلابی دیگر را رقم می‌زنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی ومهندسی بوئین زهرا گفت: مسئولان جمهوری اسلامی باید بدانند طبق گفته شهید بهشتی در نظام جمهوری اسلامی رقابت بین احزاب رقابت بر سر ارائه بهترین خدمت به مردم است. دانشجویان زبان مردم باشند و دغدغه‌ها و مشکلات مردم را به گوش مسئولین برسانند و به عنوان بازوان محرک جامعه با خیز و جهاد علمی معنای شعار استقلال را در عرصه جهانی نمایان بکنند.
بقای این نظام و انقلاب باید اصول اساسی این نهضت اسلامی که همان خودباوری و تکیه بر تفکر و عمل انقلابی است را در تمام حوزه ها حفظ کرد؛ برای ملت مومن و انقلابی ایران پذیرفتنی نیست که برخی در قامت مسؤلیت در نظام اسلامی و بعضا با گرفتن ژست اپوزیسیون حرف از پایان انقلاب بزنند.
یک تغییر اساسی و بزرگ در جامعه هیچ‌گاه بطور تصادفی رخ نمی‌دهد، آن‌هم تغییر بسیار عظیمی که ساختارِ مملکت را تغییر داد که نام آن را انقلاب نهادند ؛ آن‌هم نه هر انقلابی ؛ انقلابی که مبنای آن ، ایدئولوژی اسلام بوده و ساختار غیراسلامی را بهم زده‌است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین گفت: جنبش‌های دانشجویی مطلقا محافظه کار نشوند چرا که محافظه کاری، قتلگاه انقلابی گری است. دانشجویان با رصد مدوام فضای کشور و با مطالعه آسیب‌های موجود در سیستم‌های جاری را شناسایی و درصدد رفع آنها برآیند ودر این راه کوتاهی و محافظه کاری نکنند.
مسئول معاونت عقیدتی و سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: ما باید روی بحث اعتقادات و مبانی فکری انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها کار کنیم چرا که خالی این موضوعات در دانشگاه‌ها دیده می‌شود.
مراسم تکریم و معارفه مسئولان سابق و جدید خواهر و برادر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ظهر امروز با حضور ویژه علی سلیمی جانباز انقلاب اسلامی و آزاده دوران دفاع مقدس، مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین و دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی استان برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه مسئول سابق و جدید خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین صبح دیروز با حضور دکتر نبئی رئیس دانشگاه پیام نور قزوین ، لباف معاون فرهنگی دانشگاه، مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی استان، معاونت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی و جمعی از دانشجویان بسیجی خواهر و برادر این دانشگاه در سالن جلسات دانشگاه پیام‎‌نور قزوین برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در مراسم تکریم و معارفه مسئول خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قزوین گفت: بسیج یک ثروتی است که به انقلاب اسلامی اهدا شد و این ثمره امروز در لبنان، یمن و... دیده می‌شود چرا که هر قدمی که برداشته می‌شود وقتی برای رضای خدا باشد خداوند به آن برکت می‌دهد.
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نورقزوین به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقات ورزشی بین دانشگاه‌های استان قزوین برگزار می‌کند.
برزگر گفت: اگر دولتمردان ما چهار سال به کدخدا اعتماد کردند و دل به برجامی که تقریبا هیچ بود دادند، در این چهارسال جدید باید تکیه خود را بر توان داخلی بگذارند و مطمئن باشند که بهتر از برجام نتیجه خواهند گرفت.
نقد معصوم را مجاز می‌دانند ولی در برابر نقد برجام از کوره در میروند و بیانیه سراسر توهین آمیز نسبت به منتقدان و صداسیما می‌دهند.
مراسم یادبود دریانوردان نفتکش سانچی ظهر دیروز به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: امروز متاسفانه می بینیم هنوز دلتمردان ما از رئیس جمهور تا وزرا از بایدها و نبایدها حرف می زنند، کل کشور با تمام دستگاه های اجرایی با تمام امکانات و منابع دست دولت است دیگر نباید دولت امروز حرف از بایدها بزند، باید به وعده‌هایش عمل کند و عملکردش را در حوزه های اقتصادی، فرهنگی، علمی، صنعتی، کشاورزی، اشتغال، ایجاد سهولت ازدواج، تامین مسکن و... را به مردم توضیح و در دستور کار قرار دهد و در زنگ حساب انشاء نخواند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر وحدت و همدلی در کشور، گفت: این که آمریکا و قدرت‌های جهان در مقابل انقلاب اسلامی شکست می‌خورند به قدرت الهی که حاصل وحدت و همدلی است بر‌می‌گردد و پایگاه اصلی ما ائمه‌ی معصومین (ع) هستند.
مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی کشور از مصطفی محمدی، دانشجوی بسیجی قزوینی که در حوادث اخیر از سوی آشوبگران مصدوم شد، عیادت کرد.
شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین برای بررسی مشکلات اقتصادی از وزیر صنعت، معدن و تجارت دعوت کرد.
مسئول بسیج دانشگاه آزاد شال با بیان اینکه اغتشاشات اخیر باعث جراحتم شد، گفت: وضعیت جسمانی‌ام رو به بهبود است؛ دشمنان باید بدانند مردم هیچ‌گاه دست از نظام و آرمان‌های خود برنمی‌دارند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: مردم با بصیرت و انقلابی ایران اسلامی در نقاط مختلف کشور علی‌رغم همه مشکلات معیشتی و اقتصادی با هوشیاری کامل صف خود را از آشوب‌طلبان جدا کردند و نشان دادند که درراه آرمان‌های انقلاب همیشه درصحنه حضور دارند.
همانهایی که مسئولیت انتخاب خودشان را به دوش نمیکشند و بجای آن ، از انتخاب پیشینیانشان خرده میگیرند. حقیقتاً زندگی انسان در گرو همین انتخابهاست ؛ زیرا سرنوشت هیچ قومی تغییر نمیکند ؛ مگر اینکه خودشان بخواهند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: با وجود آشوب‌ها و اتفاقات اخیر جامعه دانشگاهی استان قزوین زلزله زدگان استان کرمانشاه را در سوز سرمای زمستان فراموش نکرده‌اند و همچنان به کمک‌های خود ادامه می‌دهند.
در بیانیه بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین آمده است: بی شک مقصر اصلی مشکلات اقتصادی مردم دولت است ، اگرچه مردم پای آرمان های انقلاب ایستاده‌اند اما حق دارند از زندگی اشرافی مسئولان گلایه مند باشند.
دکتر مرتضی موسی‌خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین،مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین، سرهنگ مهدی طاهرخانی رئیس بنیاد حفظ و آثار دفاع مقدس استان قزوین، فرمانده سپاه ناحیه بسیج امام علی (ع) تاکستان از جانباز اغتشاشات اخیرتاکستان عیادت کردند.
رییس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: کسانی که در جامعه ناامنی ایجاد می‌کنند یکسری افراد بخصوصی هستند که می‌خواهند از جو نارضایتی مردم از مسائل اقصادی، در جهت پیشبرد اهداف خود سوءاستفاده کنند.
مسئول روابط عمومی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین گفت: عده‌ای از آشوب گران به اسم گرانی و بیکاری به خیابان‌ها آمدند ولی باعث اغتشاش و برهم زدن آرامش در شهر شدند.
مسئول نماینده ولی‌فقیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: آن کسانی که می‌گویند قرآن و اسلام نباشد یعنی مخالف عدالت و صداقت هستند. آنهایی که این شعارها را سر می‌‎دهند خائن هستند.
9دی پاسخ شجاعانه ملت انقلابی به اقدامات خصمانه فتنه گران و روز میثاق دوباره با جمهوریت و اسلامیت نظام بود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: توهین به مقدسات مردم انقلابی در محرم ۸۸ سبب شد عقلانیت و شور حسینی بار دیگر در عموم مردم به اوج خود برسد و با حضور گسترده وکم نظیر خود در ۸ و ۹ دی در خیابان ها بساط حیله و نیرنگ دشمن را برچینند و نقاب از چهره فتنه گران بردارند.
حجت الاسلام رسایی با تاکید بر اینکه در سال ۸۸ یکی از سالم ترین انتخابات نظام را داشتیم گفت: انتخابات و فتنه 88 باعث شد یک سری از افراد و خواص چهره واقعی خود رانشان دهند و این موضوع همان ریزش و رویش در نظام اسلامی می باشد که نشانه سلامت نظام است.
« دشمن در پی نفوذ در مراکز تصمیم گیرنده و تصمیم ساز است » باید به این نکته اشاره داشت که تلاش برای تغییر ساختارهای ذهنی نسبت به ماهیت انقلاب و تلاش دشمن برای نفوذ در قوه ادراک سیاسی، اساساً به منظور تسهیل سلطه غرب بر کشور است .
با توجه به برگزاری برنامه‌های متنوعی که در طول سال توسط بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه‌های کشور صورت می‌پذیرد مروری کوتاه به روند اجرای برخی از برنامه‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین که در پائیز96 صورت گرفت می‌کنیم.
بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعیغیاث الدین جمشید کاشانی آبیک با صدور بیانیه‌ای بر علیه اقدام دولت آمریکا در انتقال سفارتخانه خود از تل آویو به بیت المقدس اشغالی و اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس محکوم کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: امروز سلطه و قدرت آمریکا رو به افول است و دیگر قدرت پنجاه سال پیش خود را ندارد و اگر می‌بینیم که قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی مطرح می‌کند، این تنها یک عملیات روانی است.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شال طی بیانیه‌ای به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی سردمداران کاخ سفید را محکوم و این اقدام نابخردانه را فتنه‌ای بزرگ علیه امت اسلامی دانست.
مراسم بزرگداشت روز دانشجو به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین روز گذشته با حضور دکتر داوود گودرزی مسئول بسیج دانشجویی کشور،مرتضی موسی خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان، حجت‌الاسلام حیدری مسئول نهاد رهبری دانشگاه‌های آزاد استان، معاونین،کارمندان،اساتید و با استقبال پرشور دانشجویان دانشگاه در سالن آمفی تئاتر علامه رفیعی این دانشگاه برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی کشور گفت: دانشجو در دانشگاه باید دغدغه سیاسی داشته و اهل تجزیه و تحلیل باشد و هر حرفی به راحتی رد یا تایید نکند و با اندیشه‌ای آزاد به آن بنگرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعی بصیر آبیک طی بیانیه‌ای اقدامات اخیر و نابخردانه آمریکا را محکوم کرد.
دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین روز گذشته بعد از نماز ظهر و عصر، علیه اقدام اخیر ترامپ برای به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی مقابل مزار شهدای گمنام این دانشگاه تجمع کردند.
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در محکومیت اقدامات اخیر استکبار جهانی آمده است: این اقدام ساده لوحانه دولت آمریکا که به خیال خام آنان در جهت کم رنگ تر شدن فلسطین خواهد بود برای طرفداران سازش با آنان قابل ملاحظه است و یادآور فرموده امام امت است که : برای آزادی قدس باید بازی‌های سیاسی را که بوی سازش می دهد کنار گذاشت و به فرموده رهبر شجاع انقلاب اسلامی : اگر ملت ها و زبدگان و نخبگان استقامت را فراموش نکنند قطعا پیروزی نصیب خواهد شدکما اینکه بسیار شاهد آن بوده ایم و تردیدی نیست که فلسطین آزاد خواهد شد.
مستند " قائم مقام" به همت بسیج دانشجویی در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین اکران می‌شود.
عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) گفت: همه ما بدون هیچ گرایش ذهنی باید سواد رسانه‌ای خود را افزایش دهیم چرا که سواد رسانه‌ای به‌ویژه سواد اینترنتی قصد دارد تا مشارکت افراد در دنیای مجازی را بهتر و مفیدتر سازد. این امر زمانی محقق می‌شود که تفسیر و تحلیل مخاطبان از رسانه‌ها تحلیلی منفعل و از روی تأثیرپذیری آنی نباشد.
امروز تفاوت گفتمان انقلابی وغیر انقلابی را می توان در وقایع چند ماه اخیر جستجو کرد.گفتمان انقلابی که با توکل به خدا و توسل به اهل بیت و نگاه به نیروی داخلی توانست بر تمامی قدرت های دنیا در سوریه و عراق غلبه نماید و اما گفتمان غیرانقلابی که با نگاه و امید به خدا در قضیه ی هسته ای زحمات دانشمندان و جوانان و شهدای هسته ای را پایمال کرد.
ویژه برنامه گرامیداشت روز دانشجو صبح امروز 16آذرماه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور تاکستان با حضور مسئولان و دانشجویان در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا آمده است: آذر ماه هرسال یادآور نقش دانشگاه به عنوان نبض جامعه و نقش دانشجو به عنوان چشم بیدار جامعه است. روز دانشجو با ایستادگی در مقابل کودتا علیه ملی‌ترین دولت تاریخ ایران، نماد نقش‌آفرینی دانشگاه در ساحت اجتماعی و سیاسی ایران شد.
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین آمده است: جنبش‌های دانشجویی و به ویژه دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان در پرتو بصیرت و احساس مسئولیت و با نشاط و شادابی و نو آوری، باید پیشتازیِ حرکت عمومی ملت را برای ایجاد تمدن اسلامی بر عهده گیرند.
در نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قزوین خطاب به فرهاد رهبر آمده است: امید است با مواضع انقلابی جنابعالی دیگر شاهد چنین برخوردهای سلیقه ای، سیاسی و به دور از عدالت نباشیم وبا درایت شما جلوی نفوذ افراد سود جو وفرصت طلب به دانشگاه آزاد گرفته شود.
آنچیزی که این روز ها انگار بکلی فراموش شده، شان و مقام دانشجو است.دانشجو، همانند تعاریفی که در این روزها بطور شعارگونه ای مطرح میشود " دانشجو موتور محرک جامعه است" و همانند سخن گهربار شهید مظلوم دکتر بهشتی " دانشجو موذن جامعه است، اگر دانشجو خواب بماند، نماز امت قضا می شود" و قس علیهذا که شعارگونه مطرح می شود، اما عمق کلام ، به راستی می نمایاند که دانشجو چه وظیفه ای دارد و به کجا باید برسد، اما این قضیه شامل دو بخش است، دانشجو و جامعه.
ویژه‌برنامه روز دانشجو با حضور مسئولان ظهر امروز در دانشگاه غزالی قزوین برگزار شد
مسئول عقیدتی و سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: حفظ اتحاد و وحدت بین مذاهب اسلامی جزو ضروریات جهان اسلام است و امریکا ،انگلیس و صهیونیسم بشدت به دنبال تفرقه انداختن در میان مسلمانان و بهره برداری از این وضعیت هستند.
همایش بزرگداشت روز دانشجو با سخنرانی دکتر داوود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار خواهد شد.
دکتر سجاد صدیقی با اشاره بر اینکه دانشجو معلمان رسالت بزرگی بر دوش خود دارند، گفت: هر دانشجویی می‌تواند در جامعه موثر باشد ولی دانشجوی تربیت معلم صدبرابر تاثیرگذارتر است. نقشی که شما دانشجو معلم ها در جامعه باید ایفا کنید کس دیگری ندارد چون کار شما تعلیم و تربیت انسان‌ها است و حیات انقلاب به شما دانشجو معلمان وابسته است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: دانشجوی بصیر باید با حضور به‌موقع و موثر خود ضمن تجدید عهد و میثاق با آرمان‌های امام راحل و شهدا، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان امروز جامعه بزنند و باحضور خود نشان دهند که مدافع حریم ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در داخل کشور هستند.
فرمانده قرارگاه نصرت در دوران دفاع مقدس با تاکید بر اینکه به واسطه‌ی شهدا خورشید بیداری اسلامی روشن شده است گفت: باید حواسمان خیلی جمع باشد تا خون شهدا را پایمال نکرده و شرمنده شهدا نشویم، شهدا برای امنیت و آرامشی که امروز داریم خیلی هزینه کردند.
رئیس دانشگاه رجاء قزوین یکی از مهمترین کارهای فرهنگی دانشگاه را رونق نماز جماعت عنوان کرد و گفت: نماز جماعت به‌عنوان بزرگترین فریضه فرهنگی در دانشگاه باید از طریق ابزار بسیج شکل بگیرد و نهادینه شود.
مراسم تکریم و معارفه مسئول سابق و جدید بسیج دانشجویی خواهر و برادر دانشگاه رجاء با حضور حاجی کریمی رئیس دانشگاه و حجت‌الاسلام سمیعی معاونت فرهنگی دانشگاه ، مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان به همراه جمعی از مسئولین معاونت‌های ناحیه بسیج دانشجویی استان در دانشگاه رجاء قزوین برگزار شد.
ما هم اکنون در مسائل روز جامعه، محتاج اتحادیم، اما نه اتحاد شر، نه اتحاد نادیده گرفتن حقوق و قس علیهذا... ما باید متحد باشیم در راه یگانگی خدا و سربلندی خاک مقدس ایران و سرفرازی انقلاب اسلامی ایران و هموطنانمان با دشمنان مبارزه کنیم، مبارزه ای که از حق برابر باطل برمی‌آید، مبارزه کنیم تا دست نامردمان از حق مردم کوتاه شود و آنگاه زمینه ظهور را برای منجی موعودی فراهم کنیم که همانند جد بزرگوارش، حضورش وحدت آفرین و است دنیائی بر حضورش ایمان آورده اند.
همرزم شهید بابایی گفت: امنیت، آرامش و اقتدار ایران اسلامی حاصل خون شهدا، ایثارگری آن‌ها، رهنمودهای امام امت و رهبر انقلاب است.
آقای دکتر این شما نبودید که روز امضا برجام فرمودید از امروز با اجرای این توافق تمام تحریم های هسته ای تسلیحاتی،بانکی و... لغو میشوندشما ملت را فریب دادید یا خود را؟آقای دکتر اگر برجام گره گشا بود گره تحریم های بانکی را باز میکرد آیا امروز پول نفتی را که میفروشید مستقیم دریافت میکنید یا طبق گفته آقای نوبخت سخنگوی دولتتان طرف های خارجی از حساب بانکی خارج از کشور دلار برداشت کرده و ریال به ما تحویل میدهند؟آقای دکتر اگر چنین باشد که تحریم های دلاری و بانکی لغو نشده پس چرا برجام را الگو فتح الفتوح میدانید
ویژه برنامه روز دانشجو با سخنرانی دکتر سجاد صدیقی در رابطه با سیر تشکل‌های دانشجویی و دانشگاه فرهنگیان برگزار خواهد شد.
پنجمین یادواره شهداء با عنوان "لاله‌های نوشکفته" به یاد شهدای تازه تفحص شده و آئین تقدیر از دانشجویان ممتاز و مدافع حرم واحد بوئین زهرا، که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و خانواده‌های معظم شهداء که در سالن شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوئین‌زهرا برگزار شد
نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: مهمترین ویژگی پیامبر اسلام(ص) روحیه بندگی و تعبد بود و این ویژگی باید در جامعه امروز تقویت و ترویج شود چرا که روحیه بندگی و تعبد انسان را به مسیر تعالی و سعادت رهنمون می کند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گقت: حضور فعال بسیج دانشجویی در زمینه های جهادی که به منظور محرومیت زدایی روستاهای دورافتاده و همینطور برنامه پیاده روی اربعین حسینی که با حضور ۵۰۰ دانشجو شکل گرفت، این یعنی بسیج پرچم دار کار فرهنگی در دانشگاه‌ها می باشد.
مگر می‌شود امیرالمومنین و معاویه در کفه‌های یک ترازو قرار بگیرند؟ مرز بین حق و باطل ولایت امیرالمومنین است.
چگونه می‌توان در آن روزگار اندیشید که روزی اندیشه و فرهنگ بسیجی مرزها را درنوردد و پرتو آن در لبنان، طومار رژیم صهیونیستی را درهم پیچد و زمینه مقاومت چندین ساله را در سوریه در برابر انبوهی از آشوب‌گران و حامیان منطقه‌ای و بین المللی آنان فراهم نماید و در عراق زمینه مقابله با پدیده داعش و داعشیزم شود؟!
مسئول قرارگاه راهیان نور استان قزوین گفت: شهدا و رزمندگان با جانفشانی‌های خود در هشت سال دفاع مقدس تفکر بسیجی را مستحکم کردند و امروز جوانان ما با چنین تفکری در جبهه‌های مختلف حضور می‌یابند و دشمنان را شکست می‌دهند.
تقارن هفته بسیج و پیروزی جبهه ی مقاومت یک پیام مهم به همراه داشت و اینکه تفکر بسیجی هیچ گاه در بن بست نیست و همواره راه حل معقول و قابل تحققی برای مسائل پیش آمده در نظر دارد.
مدیر مسئول روزنامه جوان اندیشه امام خمینی(ره) را چراغ راه دانشجویان مطرح کرد و گفت: تعریف امام راحل از دانشجو یک مظهر متعالی فکری و یک مرجع اجتماعی است.
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین آمده است: درود خدا بر دلاور مرد شجاع جمهوری اسلامی ایران، حاج قاسم سلیمانی مالک اشتر زمان که اقتدارش لرزه بر اندام استکبار جهانی انداخته است. یادمان نرود، این مقاومت بود که مارا در عرصه های مختلف پیروز و سربلند کرده و اقتدار ملت ایران را به رخ جهانیان کشید.
نخستین جلسه تداوم طرح ولایت استانی96 به همراه تجلیل از برگزیدگان دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان قزوین همزمان با سالروز تشکیل بسیج دانشجویی و طلاب برگزار می‌شود.
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه‌ علوم‌پزشکی قزوین به 2000نفر از اهالی روستاهای زلزله‌زده کرمانشاه خدمات رایگان پزشکی ارائه دادند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: چشم انداز بسیج دانشجویی تحول دانشگاه اسلامی و احیای تمدن اسلامی می باشد و لذا بسیج دانشجویی باید در زمینه ی علمی مطالبه گری، برنامه ریزی و حرکت کند، و اجازه ندهد دانشگاه از مسیر علمی و اصلی خود خارج شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: گروه‌های جهادی دانشجویی جهت اعزام و امدادرسانی به مردم مناطق زلزله زده اعلام آمادگی گردند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر عمر بیست و پنج ساله اسرائیل اشاره کرد و گفت: رفتارهای اخیر اسرائیل همچون دغدغه جدیدی برای وی و همپیمانانش از 8287 روز باقی‌مانده تا برچیده شدن اسرائیل است.
امام جمعه قزوین گفت: اربعین گام نهادن در راه انتظار و ظهور است و خودمان را در این ایام آماده می کنیم تا آماده ظهور شویم و بدانیم هر کسی که خدا بخواهد، نور محبت اباعبدالله الحسین (ع) را در دل او قرار می‌دهد.
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین آمده است: پس از تسخیر لانه جاسوسی نیز انتشار اسناد محرمانه شروع شکست هیمنه آمریکا بود و امروز افسران جوان جنگ نرم باید دیوار های بلند تری از لانه جاسوسی را در زمینه های علمی ، فکری ، فرهنگی و ... فتح کنند که صعود به آن جز در سایه حق شناسی و ولایت پذیری امکان پذیر نیست و به فرموده امام امت ،اولین شرط رسیدن به آرمان ها،شناخت دشمنی آمریکاست.
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فنی مهندسی بوئین زهرا آمده است: برجام معاهده ای چند جانبه است که نفی و نقض آن تنها به یک‌ کشور بستگی ندارد که آمریکا و شخصی چون ترامپ بخواهد راجع به آن تصمیم بگیرد ؛ حال آنکه چندین بار از طرف سازمان انرژی اتمی اتّحادیه اروپا تایید شده که ایران به تمام وعده‌هایش عمل کرده و به آن پایبند بوده است . و آمریکا بداند که اگر برجام را پاره کند با تأسی از فرمان رهبر معظم انقلاب، ما آن را ریزریز میکنیم و آتش میزنیم.
معاون فرهنگی هوا و فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این همه عاشق به پیاده روی اربعین می‌روند تا به ندای هل من ناصر ینصرنی امام حسین(ع) لبیک بگویند و یقینا دشمن از این حرکت عظیم هراسان شده است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: 500 دانشجو (۴۰۰ نفر دانشجوی پسر و ۱۰۰ نفر دانشجوی دختر) در روزهای 12 و 13 آبان ماه از استان قزوین برای شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین اعزام خواهند شد.
مراسم سوگواری حضرت رقیه سلام الله علیها با سخنرانی حجت الاسلام گروسی و با مداحی برادر قنبری در دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار شد.
مراسم سوگواری سالروز شهادت حضرت رقیه(س) با سخنرانی حجت‌الاسلام شعبان تقی‌خانی مسئول نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین، مداحی علیرضا شالی و روایتگری علی اکبر قبادی در دانشگاه عالی رجاء برگزار می‌شود.
همه پرسی اقلیم کردستان یک سناریوی از پیش طراحی شده ای است که رژیم صهیونیستی سالهاست آن را دنبال می کند.موضع جمهوری اسلامی ایران نسبت به همه پرسی استقلال، تلاش برای حفظ تمامیت ارضی و مخالفت با تجزیه این کشور است.
مراسم تکریم و معارفه مسئول برادر سابق و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان صبح روز پنجشنبه 4آبان ماه سال جاری با حضور عباس جهانبخش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان، مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان، حجت الاسلام تقی خانی نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان و حجت الاسلام حیدری مسئول نهاد رهبری دانشگاه‌های آزد اسلامی استان قزوین در سالن دفاعیه دانشکده این دانشگاه برگزار شد.
مسئول قرارگاه‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: 50 دانشجوی جهادگر و بسیجی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین درکربلا، به زائران اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام خدمات درمانی رایگان ارائه خواهند داد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا با بیان اینکه سپاه پشتوانه قدرت و سربلندی کشور است، گفت: قدرت موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران باعث شده تا به امروز دشمن در رسیدن به اهداف شومش ناکام بماند.
رئیس دانشگاه فنی ومهندسی بوئین‌زهرا گفت: تبدیل و ترکیب علم و فرهنگ و تعمیم دادن آن به خانواده ها و جامعه بزرگ ترین دستاورد و هدف اصلی بسیج می‌باشد. با توجه به مشکلات کشور و محدودیت‌های مالی باید 99 درصد کارها را با همت و تلاش خود انجام دهیم و یک درصد کار را به دیگران چشم امید داشته باشیم.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین با تاکید بر اینکه تمامی گستاخی‌های رئیس جمهور آمریکا علیه ایران نتیجه مواضع انفعالی دولت است، گفت: اگر دولتمردان ما همانند رهبر معظم انقلاب در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمن مقاومت می‌کردند الان ترامپ جرأت این اظهارات را نداشت.
مراسم تودیع و معارفه مسئول سابق و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین‌زهرا با حضور ریاست محترم دانشگاه و مسئول بسیج دانشجویی استان و جانشین سپاه شهرستان، نماینده دفتر نهاد رهبری و امام جمعه محترم شهرستان بوئین زهرا در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با صدور بیانیه‌ای اظهارات گستاخانه رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران را محکوم کرد
دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌ بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: مساله ایران با کشوری مانند آمریکا تنها با تغییر صد درصدی مواضع و دست کشیدن از سلطه طلبی بر عالم حل می شود و مذاکره با کشور و دولتی که بدعهدی هایش روز به روز آشکار تر می شود، مشکلی را حل نمی کند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین گفت: مسئولین کشور باید از اینکه صرفا در سخنرانی‌ها موضع بگیرند پرهیز کنند و به صورت عملی اقدامی علیه مواضع آمریکا انجام دهند تا طرف مقابل این پیام را دریافت کنند که مسئولین در اقدام علیه آنان مصمم هستند مثلا به صورت تدریجی تعداد سانتریفیوژها را اضافه کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در مراسم تودیع و معارفه مسئولین سابق و جدید دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین با تاکید بر اینکه توجه به مسئله‌ی جهادعلمی یکی از موضوعات اساسی کشور است گفت: امروز، وظیفه اصلی بسیج دانشجویی ترویج علم و قدم برداشتن در مسیر جهاد علمی است.
مراسم تودیع و معارفه مسئول برادر سابق و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ظهر امروز با حضور منوچهر مهرام ریاست دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین، مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان،حجت‌الاسلام شعبان تقی‌خانی نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان، شیخی معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار شد.
مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم صبح دیروز با سخنرانی حجت‌الاسلام شعبان تقی‌خانی نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین و با حضور مسئولان دانشگاه در دانشگاه فنی و مهندسی بوئین‌زهرا برگزار شد.
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین آمده است: جهاد مکتبی است پرافتخار که همیشه انسان‌های آزاده در سرتاسر جهان در این مسیر از جان و مال خود گذشتند تا خدمتی به مناطق محروم و مستضعفان جامعه کنند و خون شهید حججی‌ها و شهدای جهادگر گواه این است که پایان این مسیر به پاداش عظیم الهی یعنی شهادت ختم خواهد شد.
مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره جهادگر بسیجی شهید رسول عالم باقری با حضور مسئولان در دانشگاه پیام نور قزوین برگزار شد.
در پی شهادت جهادگر بسیجی رسول عالم باقری ،بسیج دانشجویی دانشگاه فنی مهندسی بوئین‌زهرا پیام تسلیت صادر کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: صحنه‌های جهادی هر جا که باشد جوانان ما آماده خواهند بود. رسالت بزرگ پاسداری از انقلاب بر عهده دانشجویان است و همانطور که رهبر انقلاب نیز تاکید داشته‌اند دانشجویان پدران، مادران و مدیران آینده این کشور هستند و انقلاب توسط این عزیزان احیا خواهد شد.
در بیانیه‌ی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در پی شهادت رسول عالم باقری آمده است: شهادت اوج منتهای آرمان همه پیامبران و اولیاء خداست و شهدا مهاجران و دلاور مردانی از قبیله نورند که در نبرد با ظلمت به دشت روشنایی هجرت نمودند تا چونان ستاره‌ای در آسمان تیره بدرخشند و هدایتگر همگان به سوی سعادت جاوید باشند.
مراسم تودیع و معارفه مسئول سابق و جدید برادر بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعی غزالی قزوین با حضور مسئولان برگزار شد.
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان و پیام نور قزوین در پی شهادت جهادگر بسیجی شهید رسول عالم باقری بیانیه‌ای صادر کرد.
الموت،سرزمینی محروم و پرت چون خرمشهر که چشم به دستان مردان حکومت دوخته تا برای خرمی یاریش کنند. سرزمینی که جاده ای ناایمن و مرگ خیز که مسئولانش تنها با نداشتن بودجه مرگ صدها انسان بی گناه را توجیه می کنند. شاید در برابر انسان هایی ساده و مستضعف بتوانند دلیلی برای کم کاریشان بیابند ولی در برابر خداوندی که برایش ریز و درشت پرونده ی اعمالشان مثل خورشید روشن است چه ترفندی برای رهایی از دام عذاب می زنند، چرا منش مردان شهید سرزمینمان که در سوگ آنان همه سیاه پوش یک دردیم را صراط نجات نمی دانند.
مراسم تودیع و معارفه مسئولان سابق و جدید خواهر و برادر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین صبح روز چهارشنبه 5مهرماه سال جاری در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد.
همایش «لبیک یا حسین(ع)» با حضور مسئولان ، دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه غیرانتفاعی کار و علمی‌کابردی خانه کارگر قزوین روز پنجشنبه 6مهرماه سال جاری در آمفی‌تئاتر دانشگاه کار برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین گفت: حضور گسترده مردم در مراسم تشیع پیکر مطهر شهید حججی پیام واضحی برای سازش کاران داشت پیامی که برای برخی‌ها بسیار سنگین و ناگوار بود. در زمانی که سعی می‌کردند به مردم تلقین کنند که عزت در سازش با دشمن است اما حججی به همه نشان داد که عزت در مقابله با دشمن خدا و یاری دین خدا به دست می آید.
پنجمین سفر پیاده روی مسیر نجف تا کربلا، ویژه دانشگاهیان( اعضای هیئت علمی، کارمندان و دانشجویان) در ایام اربعین اباعبدالله‌الحسین(ع) توسط ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین برگزار می‌شود.
طرح تداوم اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین با هدف ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق محروم برگزار می‌شود.
مسئول بسیج خواهران دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان مهمترین هدف برگزاری اردوهای جهادی را سازندگی فردی مطرح کرد و گفت: آغاز این سازندگی، ساختن خود و به عبارتی خودسازی، اولین هدف اردوی جهادی است.
مسئول بسیج خواهران دانشگاه پیام‌نور قزوین گفت: بزرگترین لذت در زندگی، لذت خدمت رسانی به همنوعان است. یک جهادگر باید با توانایی‌هایی که دارد بتواند تاثیر مثبتی در فضای روستا و اهالی آن داشته باشد.
خلبان شجاعی که با حمله دو فروند جنگنده هم حاضر به تبعیت نشد، نصب العین دشمنان در شجاعت ایرانیان می شود و کشتی همچنان دارد به سمت یمن می رود که روی موج های دریا تماس می گیرند و می گویند به یمن نروید. کشتی وقتی به یمن نرسد، فرقی نمیکند به عربستان برسد یا در آب غرق شود. سبب میشود که خودمان با صدای بلند به جهانیان اعلام کنیم ما ندای مظلوم را شنیدم، مردممان هم کمک کردند، اما کاسه های داغتر از آشی هم هستند که حاضر نیستند وقتی صدای مظلومی بلند شد، به یاری اش بشتابند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در بازدید از عرصه جهادی عمرانی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در طارم سفلی گفت: هدف اصلی اردوهای جهادی علاوه بر رفع محرومیت زدایی تربیت مدیر در تراز انقلاب است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: پیاده روی اربعین امسال برای ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر از دانشجویان استان قزوین درنظر گرفته شده است که از ۱۲ تا ۱۹ آبان ماه به صورت گسترده و با همان روحیه مردمی برگزار می‌شود.
وظیفه ی ما دانشجویان مسلمان به عنوان موذن های جامعه با توجه به حدیث "امیرالمؤمنین علیه السلام می فرماید: «الرَّاضِی بِفِعْلِ قَوْمٍ كَالدَّاخِلِ فِیهِ مَعَهُمْ؛ كسى که به عمل مردمى راضى باشد، شریك آنها محسوب مى‏شود و برای چنین شخصی دو گناه نوشته می شود: إِثْمُ الْعَمَلِ بِهِ وَ إِثْمُ الرِّضَى بِهِ؛ یكى گناه آن عمل و دیگرى رضایت به آن» " ابراز انزجار از این عمل خلاف انسانیت و حمایت قاطع و همه جانبه از مسلمانان مظلوم میانمار است تا بوق های تبلیغاتی غرب را که سکوت اختیار کرده اند را در هم بشکنیم و مظلومیت مسلمانان را به جهانیان نشان دهیم و نقاب از چهره ی مستکبران جهان کنار بزنیم. آری این درس عاشورا ست که در برابر ظلم سکوت نکنیم.
شاید سیاستمداران ما مشکلی را حس می کنند که نه تنها فرهنگ جهاد را ترویج نمی کنند، ته مانده اعتقادی درون کتب درسی را هم کم و زیاد و بعضاً حذف می کنند. سیاست ما مشکلی دارد که در عین حال که قلب مردم با رزمندگان جبهه های حق علیه باطل است به بهانه های واهی کشور های زورمند دست از حمایت مستقیم بر می دارد. شاید سیاستمداران مقصر هستند که با کنایه ، طوری برخورد می‌شود که انگار بسیجیان جان بر کف خارج از چارچوب ها و بدون هماهنگی ها و درخواست ها و ... نظم همه چیز را بر هم زده اند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین گفت: هدف اصلی اردوهای جهادی برای مردم و منطقه محروم است که از مهمترین آثار آن عمران و آبادانی و رفع فقر از چهره منطقه،ترویج روحیه نشاط و امید و کار برای مردم منطقه به خصوص نوجوانان و جوانان، تقویت امید به زندگی روستایی و تشویق عدم مهاجرت به شهر و حاشیه نشینی است. این حرکت خودجوش که بنای آن بر عشق، ایمان، خدمت به محرومان نهاده شده است رهاورد انقلاب اسلامی ایران است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تاکستان گفت: محرومیت زدایی از مسائلی است که همیشه مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است و با توجه به شاخص‌های اجتماعی پیشرفت و توسعه، از ابزارهای اساسی این حوزه به شمار می رود در واقع حرکت جهادگران مصداق اقدام و عمل است.
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: 2650 كار درماني رايگان در حيطه‌هاي مختلف به ارزش بالغ بر ٢٠٠ ميليون تومان توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان گروه‌هاي بهداشتي- درماني و فرهنگي شكوفه سيب، خادم المهدي (عج) و بدون مرز دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین در مرداد ماه سال ١٣٩٦ در مناطق محروم الموت غربی-دهستان دستجرد سفلي و روستاهاي توابع ارائه شد.
اولین جلسه هماهنگی ستاد اربعین استان قزوین با حضور معاونین، رؤسا و مسئولین نهادهای رهبری در دانشگاه‌های استان برگزار و ساخت موکب در مسیر نجف تا کربلا و پرداخت تقریبا چهل درصد هزینه ثبت نام و مجوز برای کارمندان به تصویب رسید.
هاشمی گفت: سکولار، راهبراصلی شیطان است پس اگر کسی دنیا وآخرت را جدا از هم تلقی کند، با ابلیس همراه شده است.
منظورالاجداد با اشاره به اینکه انسجام تشکیلاتی در گرو شناخت اهداف و آرمان است گفت: انسان‌ها با منطق و هدفی دورهمدیگر جمع می‌شوند اگر به هدفمان توجه نکنیم، کارتشکیلاتی تعطیل می‌شود.پس باید خودمان رامسئول بدانیم که پیگیر باشیم تا آرمان‌های حضرت امام(ره) را ترویج کنیم.
مرتضی گنجی گفت: شناسایی افراد، مهم ترین اقدام بسیج دانشجویی برای جذب حداکثری است. ارتباطات و خدمت رسانی، اطمینان ایجاد می‌کند و باید سرمایه‌گذاری روی توانایی‌های کشور داشته باشیم.
مراسم تودیع و معارفه مسئول سابق و جدید بسیج دانشجویی برادر دانشگاه آزاد اسلامی بوئین‌زهرا با حضور مسئولان استانی در این دانشگاه برگزار شد.
گروه جهادی "شکوفه سیب" بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین طی پیامی شهادت دو تن از جهادگران عرصه آبادانی ایران اسلامی در محور گیلانغرب استان کرمانشاه تبریک و تسلیت گفت.
مصطفی گروسی گفت: اردوهای جهادی دوره موقت و کوتاهی است که دانشجویان در این مدت کارهای بسیار مفیدی انجام می‌دهند ولی با توجه به اینکه مناطق محروم به پزشکانی چون: دندانپزشک، پزشک عمومی، مامایی و... نیازمند است مسئولان باید تدابیر ویژه‌ای برای تداوم و گسترش اردوهای جهادی بیاندیشند.
شیرینی سپری کردن تعطیلات تابستانی در میان مردم ساده و بی آلایش روستایی چنان در جان و دل پزشکان و دانشجویان رسوخ کرده که ترجیح دادند مطب خود را تعطیل کرده و این ایام را با آنها شریک باشند و با لبیک بر ندای امام خود در راه خدمت به هم وطنان لباس جهاد بر تن کنند تا این جهاد اصغر را وسیله رسیدن به جهاد اکبر و مبارزه با نفس و خودباوری و خودسازی قرار دهند.
به گزارش سرویس عکس پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، اردوهای جهادی بسیج دانشجویی واحد برادران دانشگاه علوم پزشکی قزوین با نام "بدون مرز" از 21تا 26 مرداد ماه سال جاری به مدت 5 روز برگزار شد.
صبح روز پنج‌شنبه 26مردادماه سال جاری جمعی از مسئولین، معاونین، نماینده نهاد رهبری دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان از عرصه بهداشتی-درمانی جهادگران بسیجی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین در منطقه الموت دهستان دستجرد سفلی و روستاهای تابع بازدید نمودند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین گفت: با توجه به اینکه توسط مسئولین ارشد استانی و کشوری در راستای محرومیت‌زدایی کار خاصی صورت نگرفته است، دانشجویان و بسیجیان وظیفه خود می‌دانند این خلاء به‌وجود آمده را رفع کنند.
اردوهای جهادی دانشجویان در مناطق محروم که با همت بسیج دانشجویی و دانشگاه‌های مختلف سطح استان و با حضور جمع بسیاری از دانشجویان رشته‌های مختلف در استان قزوین در حال اجرا است.
به گزارش سرویس عکس پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، گروه جهادی "خادم المهدی” ویژه فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی قزوین از 14 تا 18مردادماه برگزار شد پزشکان جهادگر مطب خود را تعطیل کرده و برای ارائه خدمات رایگان در مناطق محروم الموت غربی قزوین مشغول به فعالیت شدند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین گفت: انتظاری می‌رود وزیر آموزش و پرورش دولت دوازدهم شأن واقعی معلم را در جامعه بازگرداند و این امر زمانی محقق می‌شود که مطالبات به حق معلمان، پرداخت شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین گفت: باتوجه به سابقه وعملکرد آقای قاضی‌زاده هاشمی در دولت یازدهم و برنامه‌های ایشان در حوضه ی سلامت ودرمان و اصرار بیش از حد ایشان در اجرای طرح تحول سلامت بدون توجه به نظر کارشناسان صاحب نظر، انتخاب دوباره ایشان به جا و شایسته نیست، گرچه بعید میدانم کسی این پُست را با این همه مشکلات ایجاد شده بپذیرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین صیانت در رأس امور مجلس بودن را بیش از همه وظیفه ریاست مجلس عنوان کرد و گفت: از ریاست محترم مجلس و هیئت نظارت مجلس انتظار می‌رود در اولین فرصت نمایندگان سلفی بگیر با موگرینی را بررسی کنند و علت رفتار سبک‌ سرانه برخی نمایندگان اصلاح‌طلب در خانه ملت را شناسایی و فکری برای عدم ورود این افراد حقیر و ذلیل که بعث خفت مردان سیاستمدار ایران در عرصه سیاسی جهان می‌شوند فکر چاره‌ای بیندیشند.
به گزارش سرویس عکس پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، اردوهای جهادی بسیج دانشجویی واحد خواهران دانشگاه علوم پزشکی قزوین با نام "شکوفه‌های سیب" از 9 تا 14 مرداد ماه سال جاری به مدت 5 روز برگزار شد.
مسئول جهادی بسیج دانشجویی واحد خواهران دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین مهمترین هدف اردوهای جهادی را خودسازی برشمرد و بیان کرد: سازندگی مقدس ترین غنیمت باقی مانده از این سفرها است چرا که همیاری و کمک به سایرین برای ساختن فضای فرهنگی و مذهبی در محیطی که رنگی از ریا و نمایش‌های شهری را ندارد، خودسازی در درون را به اوج می رساند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین از برگزاری اردوهای جهادی در تابستان ۹۶ با اعزام ۱۸۰۰ دانشجوی جهادگر قزوینی در قالب ۳۰ گروه به منظور خدمت‌رسانی به مناطق محروم استان قزوین خبرداد.
آیین اختتامیه نهمین دوره طرح ولایت دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین با حضور ویژه خادمین حرم مطهر رضوی، مسوولان، اساتید و دانشجویان حاضر در طرح برگزار شد.
جانشین قرارگاه خاتم الاوصیا گفت: دانشجویان بعنوان پیش قراولان فتح خرمشهرهای پیش رو باید با قدم گذاشتن در عرصه جهاد کبیر خود را آماده جان فشانی در راه اسلام کنند. بسیاری از تدابیر و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران برگرفته نهج‌البلاغه است.
پژوهشگر مسائل خانواده بهترین سبک زندگی را سبک زندگی شهدایی دانست و گفت: باید زحمت کشید تا به مقام شهادت دست یافت چرا که شهادت جایزه عمل نیک است و به هر کسی اهدا نمی شود از این رو برای رسیدن به این سبک زندگی شهدا را بشناسید و رفتار آنها را در زندگی خود پیاده کنید.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: برجام قطعا از سمت آمریکا نقض شده و این عهد شکنی ها و تحریم ها بصورت آشکار نقض برجام است و این اعمالی که علیه نظام و دولت ما انجام می دهد قطعا نقض برجام است.
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه مجلس،دولت، دستگاه دیپلماسی باید در مقابل تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران برخورد قاطعانه داشته باشند، گفت: به تعبیر امام خمینی(ره) مستکبرین به مانند سگ هاری می‌مانند که هرچقدر در مقابل آنها کوتاه بیائیم چشم طمع آنها نسبت به ما بیشتر می‌شود ولی هر چه‌قدر ایستادگی و مقاومت کنیم از اهدافشان کوتاه می‌آیند
به گزارش سرویس عکس پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، عصر امروز دانشجویان حاضر در نهمین دوره طرح ولایت استانی-خط امام(ره) برای تجدید میثاق با شهدا در مزار هشت شهید گمنام طلائیه واقع در باراجین قزوین حضور یافتند.
حکمت گفت: 40 تا 50 درصد تحريم‌های بسته شده بر عليه ايران، تحريم‌هاي حقوق بشري بوده كه خودشان سنگ حمايت از حقوق بشر را به سينه مي زنند.نزاع با جمهوري اسلامي نزاع ايدئولوژيك است و اهداف جمهوري اسلامي رسيدن به اسلام ناب محمدی(ص) است.
یکی از دلایل استمرار انقلاب اسلامی در کشور را وجود نیروهای بسجی وانقلابی خواند وخاطر نشان کرد: فتح الفتوح حضرت امام (ره) تربیت نیروهای همطراز انقلاب است.
باوجود تلاشهای جهانی جهت به استضعاف کشاندن اسلام، امام خمینی (ره) با برجسته کردن جنبه “دین حداکثری” طراز جدیدی از دین را تحت عنوان اسلام ناب ارائه کردند که حضور این اسلام نه در مقابل کفار بلکه در مقابل سطحی نگران نسبت به اسلام بود.
نهمین دوره طرح ولایت استانی-خط امام (ره) عصر دیروز در سالن اجتماعات شهدای گمنام دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین با حضور حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، سردار شاهرخی فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان، روسای دانشگاه ها،معاونین و مسئولین نهاد نمایندگی دانشگاه‌های استان قزوین افتتاح شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین از آغاز نهمین دوره طرح ولایت دانشجویی با حضور 400 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان قزوین خبر داد.
نشست مطبوعاتی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین با محوریت طرح ولایت و اردوهای جهادی با حضور اصحاب رسانه برگزار می‌شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: برای بار آخر اعلام‌ می‌کنیم که دانشجویان در مقابل سخن زور و اقدامات زورگویانه علیه نیروهای انقلابی و ارزشی آرام نمی نشیند؛ شایسته است قبل از ورود بسیج دانشجویی مسئولین خود، موضوع را به نحو احسن حل و فصل کنند.
بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی قزوین(ره) پس از ارسال نامه‌ای به صادق زیباکلام و دریافت پاسخ از وی تقدیر کرد.
امروز اساتید و دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) با فضایی بسته مواجه هستند؛ به طوری که بسیاری از اساتید از ترس بایکوت شدن یا از دست دادن منبع امرار و معاش، اظهارات انتقادی را بیان نکرده و در لاک خود فرو رفته‌اند.
مسئول ستاد عتبات عالیات استان قزوین از اعزام نخستین گروه جهادی برون‌مرزی دانشجویان استان قزوین به کربلای معلی خبر داد.
مسئول نماینده ولی‌فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی قزوین گفت: صدور فرمان آتش به اختیاری پیرامون مسائل فرهنگی توسط رهبر معظم انقلاب هرگز به معنای خودسرانه عمل کردن نیست بلکه باید با تفکر و قدرت تشخیص راه از بیراهه این رسالت را انجام داد و اجازه ندهیم سلایق شخصی و یا منافع خود و یا ارگانی خاص بر مسیر ما تاثیر بگذارد.
دانشجویان بسیجی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان برنامه شمیم کرامت در شیرخوارگاه حلیمه‌خاتون قزوین حضور پیدا کردند و با اهدای هدایا لبخند شوق بر لب این کودکان نشاندند.
نهمین دوره طرح ولایت استانی ویژه دانشجویان قزوینی باحضور اساتیدمجرب استانی و کشوری همراه با برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی، بصیرتی درتابستان ۹۶ برگزارمیگردد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)‌ در بیانیه‌ای اعلام کردند: متاسفانه با دولتی سر و کار داریم که رکورد توهین به منتقد را از حد گذرانده است، دولتی که مخالفانش را بی‌هویت و بی‌شناسنامه می‌خواند، دولتی که باید بداند تا وقتی راه را غلط برود امثال میثم مطیعی‌ها و میلیون‌ها نفری که بدلیل عدم انتخاب روحانی به آنها صفت خشونت طلب را وصل کردند، همه و همه هستیم تا کشور توسط حب دشمن به بی‌راهه نرود.
مردم روزه دار و مومن سراسر ایران با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس سال 96 بار دیگر بر پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی (ره) تاکید کردند.
در بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین آمده است: تاریخ ثابت کرده است که در مقابل زورگو باید با شهامت و شجاعت ایستادگی کرد، دشمن از این همه اقتدار عصبانی است و دست زدن به اقدامات کثیفی چون واقعه مجلس و حرم امام راحل چیزی جز ذلت برای بدخواهان این نظام و این مردم نخواهد داشت ،پس باید به همه دشمنان ایران عزیز که تاب دست برتر این نظام در منطقه را ندارند گفت از دست این همه صلابت عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر!
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین آمده است: روز قدس روز تجلی وحدت اسلامی و همبستگی امت مسلمانان با ملت مظلوم و ستمدیده ی فلسطین است.
اختتامیه راهیان نور دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین با حضور سرهنگ عباس برزگری جانشین فرماندهی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین، سرهنگ طاهرخانی معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان، حجت الاسلام معبودی نماینده ولی فقیه سپاه در استان، روسا، معاونین، نمایندگان ولی فقیه در دانشگاههای استان، مسئولین و معاونین ناحیه بسیج دانشجویی، مسئولین بسیج دانشگاه‌های استان، راویان وخادمین راهیان نور عصر دیروز در حسینیه شهید مطهری سپاه صاحب الامر (عج) قزوین برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: دشمنان این مرز و بوم نه تنها با نیروهای مسلح طرف خواهند بود؛ بلکه با تک تک مردم غیور این میهن اسلامی روبه رو خواهند شد.
اختتامیه اردوی راهیان‌نور دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین به همراه تجلیل از روسای دانشگاه‌ها، خادمین راهیان‌نور برگزار می‌شود.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: این انقلاب از اول با دشمنی‌های سخت مواجه بود؛ حالا به این هارت‌وهورت‌های این کسی که تازه آمده در آمریکا نگاه نکنید؛ این‌ها جدید نیست.
سبد غذایی بین خانواده‌های نیازمند شهر قزوین به همت دانشجویان و مشارکت بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در نوزدهمین روز ماه مبارک رمضان توزیع شد.
امام جمعه قزوین گفت: محتوای 2030 استعماری، بسیار خطرناک و از تلخ ترین مصادیق نفوذ است. این سند از زیر بال صهیونیست ها در می آید و با عجله و مخفیانه امضا شده است و در نهایت به جامعه ما تحمیل شد.
مسئول بررسی و تحلیل خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین گفت: عده ای خوش خیالیسم با اهانت به مقام مدافعان حرم٬ سعی کردند تا سیاست مذاکره را جایگزین سیاست مقاومت کنند. جا دارد به خوش خیالیسم ها بگوییم که شما کجای بهارستان وحرم مطهر بنیان گذار انقلاب اسلامی بودید که فرصت مذاکره را نداشتید؟
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین گفت: سودجویان و مفسدان در تمامی بخش‌ها و دستگاه‌ها باید بدانند که ملت ایران با کسانی که از پشت بر پیکره انقلاب خنجر می‌زنند نسبتی ندارند و تماما جهادی و انقلابی با آنها و عملکردشان برخورد خواهند کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: باز هم آل خلیفه جنایات آشکار خود را در بحرین ادامه داد و خوی وهابیت را به همگان نشان داد.
مراسم تودیع و معارفه مسئولان سابق و جدید خواهر و برادر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور تاکستان برگزار شد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در بیانیه‌ای ضمن تبریک به منتخب ملت تاکید کرد: حمایت حکیمانه از دولت‌های قانونی وظیفه ذاتی بسیج است.
مناظره فرهاد درویش و خانلری از اساتید دانشگاه امام بین‌المللی امام خمینی(ره) ظهر دیروز در دانشگاه پیام‌نور قزوین برگزار شد.
تریبون آزاد با موضوع "شاخصه‌های رئیس جمهور من" در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.
193 نفر از اساتید دانشگاه‌های استان قزوین در بیانیه‌ای در ارج نهادن به اقدام انقلابی قالیباف و حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی اعلام کردند: اقدام انقلابي و ايثارگرانه محمدباقر قاليباف تنها براي اتحاد بيشتر جبهه انقلاب از كارزار انتخاباتي بود.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی طی بیانیه‌ای خواستار موضع گیری قاطع در خصوص امضای سند2030یونسکو از محضر آیات عظام مراجع تقلید حضرات آیات صافی گلپایگانی، شبیری زنجانی، نوری همدانی، مکارم شیرازی، علوی گرگانی، وحید خراسانی، سید علی سیستانی، جوادی آملی شد.
تریبون آزاد با عنوان "به چه کسی رأی می‌دهیم" در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین ظهر دیروز به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین در خصوص لغو برنامه پرسش و پاسخ که با حضور مهندس سید مصطفی میرسلیم قرار بود برگزار شود طی بیانیه‌ای به مدعیان آزادی بیان اعتراض خود را اعلام کردند.
سند آموزش ۲۰۳۰ چندی پیش در کشورمان رونمایی شد و مطابق آن و تعهداتی که کشورمان دارد، باید اموری را انجام دهد که تعارضات و مغایرت‌هایی را با خود به همراه دارد که از جمله آن متهم شدن کشورها به وجود خشونت و تبعیض جنسیتی است.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین طی بیانیه‌ای اعلام کردند:دعوت کنندگان و حامیان سخنرانی کرباسچی در قزوین سریعا عذرخواهی کنند!
غلامحسین کرباسچی که چندی پیش در ستاد انتخاباتی روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به شهدای مدافع حرم توهین کرده بود، قرار بود در دانشگاه فرهنگیان قزوین سخنرانی نماید که با انتقاد خانواده شهدا و دانشجویان لغو شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: طبق هشداری که مقام معظم رهبری در مناظره های قبلی هم داده بودند که فضای سلب اعتماد در جامعه ایجاد نشود که متاسفانه این قضیه از سوی نامزدها رعایت نشد و متاسفانه باعث ایجاد بی اعتمادی و دو دستگی هم بین اقشار جامعه و هم بین جناح های سیاسی شد
مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه اشرافیت و اشرافی‌گری در مکتب امام راحل برای مسئولین جایز نیست گفت: مسئولین باید مثل مردم عادی زندگی کنند، هر مسئولی که از این خط عبور میکرد امام(ره) تذکر می‌دادند. همین اختلاس، پارتی بازی و… همه این ها ریشه اش در روحیه اشرافی‌گری است.باید زندگی مسئولین مشابه مردم باشد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین با مشهود خواندن دو تخلف آشکار استفاده از اموال دولتی برای معرفی یک کاندیدا که هم مدیران و هم مکان اجرا کاملا دولتی است، گفت: به جای استفاده از حضور افراد مسئله‌دار و هتاک به مدافعان حرم از نمایندگان مجلس و رجال سیاسی و اساتید بهره ببریم.
مناظره عبدالجواد حبیبی عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان قزوین در جبهه منتقد و مهران قاسمی دبیر حزب ندای ایرانیان قزوین در جبهه موافق بر عملکرد دولت‌ها با حضور دانشجویان روز سه‌شنبه 19اردبیهشت ماه سال جاری به همت بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در سالن اجتماعات آینده پژوهی این دانشگاه برگزار شد.
امام جمعه شال گفت: پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های والای شهدا وظیفه همگانی بوده که باید جوانان را نسبت به این وظیفه حساس واقف کرده و تلاش کنیم تا این ارزش‌ها در جامعه ماندگار شود.
نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم به همت بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در حال برگزاری است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: هم اکنون در مرزها برادران سنی و شیعه توسط دشمن مشترک شهید می شوند روشن کردن مشعل اختلاف بین مذاهب بسیار ظالمانه است.
سخنرانی علیرضا زاکانی با موضوع رئیس جمهور تراز انقلاب اسلامی در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار می‌شود.
تریبون آزاد با موضوع اقتصاد و معیشت مردم در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار می‌شود
حجت‌الاسلام احمد پناهیان گفت: مهمترین راه برون رفت از مشکلات انقلابی و جهادی عمل کردن است و فرمول جهانی کردن اسلام هم عمل انقلابی و جهادی است.
همزمان با فرا رسیدن میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، مراسم بزرگداشت روز جوان با حضور حجت‌الاسلام احمد پناهیان در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین گفت: با وجود تخصیص سرانه فرهنگی در شهریه دانشجویان و تخصیص بودجه‌های عظیم فرهنگی به واحدهای دانشگاهی، این سوال به وجود می‌آید که سرمایه دانشجویان همواره در چه راهی و چگونه هزینه می‌شود که محدودیت بودجه جهت برنامه‌های ارزشی دانشگاه ایجاد می‌شود
جشن آسمانی‌ترین جوان به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی‌اکبرعلیه السلام در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار می‌شود.
مراسم میلاد حضرت علی اکبر(ع) و گرامی‌داشت روز جوان در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می‌شود.
مسئول بسیج دانشجویی کشور گفت: برای رشد و شکوفایی چیزی کم نداریم اما مدیریت انقلابی می خواهد، نگاه به داخل می خواهد نه اینکه کسی خودش را آویزان غرب و دولت های غربی کرده و از داشته های خودش غفلت کند.
در دومین نامه دعوت رسمی دانشجویان بسیجی قزوین از استاندار قزوین مطرح شد: مردمی که با هزاران مشکل روبرو هستند، تاب چنین بازی‌های سیاسی و نمایش های تبلیغاتی را ندارند، آقای استاندار کمی به شعور مردم و به درخواست های واقعی آنها احترام بگذارید! کمی از اتاق شیشه ای چهارراه عمران قدم بیرون بگذارید و صدای کارگر را، صدای دانشجو را صدای مردمی که به ستوه آمده اند بشنوید!
نشست بصیرتی «انقلابیون جوان» با حضور دکتر داوود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور به همت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین برگزار می‌شود.
یادواره شهدای مدافع حرم استان قزوین و گرامی‌داشت آیت‌الله حاج حسن موسوی شالی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شال برگزار می‌شود.
ویژه برنامه سالگرد ولادت چهارمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت زین العابدین علیه السلام و سالروز بزرگداشت روز معلم بعد از ظهر دیروز با حضور اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه پیام‌نور قزوین در سال آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد.
فرماندهان قرارگاه سری‎نصرت در دوران دفاع مقدس گفت: قانون‎اساسی شهداء دفاع از ولایت، اقامه نماز و حفظ‎ حجاب است که نباید در جامعه به ‎فراموشی سپرده شود و نباید نماز ولایت قضاء شده و اُم القرای مسلمین‎ جهان بخاطر عده‎ایی دنیاپرست و فریب‎خورده از دست برود.
کارگاه آموزشی و پژوهشی در حوزه مطالعات زنان و خانواده در ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین برگزار می‌شود.
یادواره شهدای گمنام دانشگاه علوم‌پزشکی به مناسبت سومین سالگرد تدفین ۲ شهید گمنام در دانشگاه علوم‌پزشکی استان قزوین برگزار می‌شود.
همزمان با ورود رئیس جمهور به قزوین مراسم ترحیم نمادین تولید ملی در دانشگاه‌های استان قزوین برگزار شد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین طی نامه‌ای اعلام کرد: انتظار می‌رود مسئولین به خصوص استاندار محترم اصل صداقت و شفافیت را رعایت کرده و پاسخگوی مطالبات و مشکلات مردم باشند؛ چرا که به نظر می رسد در ایام گذشته مردم بیش از هر چیزی از کم توجهی و عدم پاسخگویی به مسائل ناخشنود بوده اند.
نشست یک روزه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین با عنوان «نبرد عزم‌ها و اراده‌ها» با حضور ویژه حاج حسین یکتا برگزار شد.
مدیرعامل بنیاد کرامت گفت: حکمت خلقت ما در این عصر، ترویج انقلاب اسلامی است بنابراین جوانان باید با طرح و اندیشه در بحث‌های اجتماعی شرکت کنند و به اطرافیان خود بصیرت بدهند زیرا با اشرافی گری و افکار کدخدایی مشکلات کشور رفع نخواهد شد.
نشست یک روزه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین با عنوان «نبرد عزم‌ها و اراده‌ها» و با حضور ویژه حاج حسین یکتا برگزار می‌شود
مسئول آبفای استان قزوین گفت: اردوهای جهادی باید در بین دانشجویان و مسئولین نهادینه شود به صورتی که این دو گروه باید باهم به میدان بیایند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قزوین طی بیانیه‌ای در واکنش به مصاحبه نماینده قزوین،البرز،آبیک با رسانه ضد انقلاب آمده است: چرا باید بینش سیاسی و دوراندیشی افرادی که نماینده این مردم می شوند تا این حد اندک باشد که به راحتی در دام چنین بازی های رسانه ای اسیر شوند؟! و بعد هم در مقابل اعتراض مردم و دلسوزان سکوت پیشه کنند! در این خصوص انتظار این است که هم ایشان عذرخواهی کنند، هم مقام محترم قضایی چنین مسائلی را به جد پیگیری کرده و نتیجه آن را به اطلاع مردم عزیز برسانند.
مراسم یادواره شهدای مدافع حرم استان قزوین، به مناسبت وفات حضرت زینب(س)، با سخنرانی آیت الله صدیقی برگزار می‌شود.
رییس دفتر مقام معظم رهبری گفت: آیت الله باریک‌بین گوهر ارزنده ای برای انقلاب و نظام بود.کسانی که از نزدیک این عالم برجسته را می شناختند به خوبی می‌دانند که چه شخصیت بزرگی را امروز از دست دادیم.
جشن ولادت حضرت امیرالمومنین علی علیه‌السلام در دانشگاه پیام‌نور تاکستان برگزار می‌شود.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین طی بیانیه‌ای حمله وحشیانه ارتش آمریکا علیه مواضع ارتش سوریه را محکوم کرد
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین طی پیامی درگذشت آیت الله باریک بین را تسلیت گفت.
مسئول سازمان بسيج سازندگي استان قزوين گفت: روحیه جهادی و انقلابی تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم مجاهد و ابوالشهید مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین باریک‌بین را تسلیت گفتند.
جهادگران این گروه از دانشجویان دانشگاه‌های قزوین در ایام نوروز در روستای سفیدآب-بخش الموت غربی در عرصه عمرانی خانه‌ای برای یکی از اهالی بی بضاعت این روستا ساختند.
معاونت بهداشت و درمان سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: به طور قاطع راهی که جوانان جهادگر دانشجو در پیش گرفته‌اند، امتداد راه شهداست.
امسال برای هشتمین سال پیاپی است که مقام معظم رهبری عنوان "اقتصاد" و در سالهای اخیر "اقتصاد مقاومتی" را برای جهتگیری اصلی کشور انتخاب نمودند .
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: مهمترین دستاوردهای اردوهای جهادی را خودسازی درونی، سازندگی و محرومیت‌زدایی،آشنایی با محدودیت‌ها و کمبودهای ساکنان مناطق محروم کشور، تقویت و ترویج فرهنگ جهادی، خدمت‌رسانی رایگان و رفع نیازهای بهداشتی و درمانی ساکنان مناطق محروم کشور است.
جمعی از مسئولان بسیج دانشجویی قزوین از روند اردوی جهادی منطقه طارم سفلی بازدید کردند
مسئول سازمان بسيج سازندگي استان قزوين به همراه جمعي از مسئولين استاني و مسئولين سپاه صبح امروز جهت بازدید از روند اردوهاي جهادي دانشجویی راهی روستاهای منطقه طارم سفلی شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: مهمترین رویکرد ما در اجرای اردوهای جهادی ترویج فرهنگ وتفکر بسیجی میان جوانان و کمک به درمان مردم در راستای کارآمد کردن نظام است.
برخی از روسا،مسئولین نهاد رهبری دانشگاه‌های استان قزوین، مسئول نیروی انسانی سپاه‌الامر(عج) و مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان جهت بازدید از روند اجرای اردوی راهیان نور دانشجویان استان ظهر امروزعازم سفر راهیان نور شدند.
مسئول قرارگاه راهیان نور دانشجویان دانشگاه‌های استان قزوین گفت: ما باید از شهدا درس ولایتمداری را بیاموزیم و آنان را الگو و سرلوحه کار خود قرار دهیم.
مسئول نمایندگی ولی فقیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: ایمان و آرمان تنها چیزی بود که که در دل جوانان ما موج میزد و امروزه دشمن درصدد متزلزل کردن باورهای دینی نسل جوان ما است.
نخستین کاروان اردوی راهیان‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین با شعار "و بیمنه رزق الوری" به مدت پنج روز از 10 تا 14 اسفندماه سال جاری از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بازدید کردند.
دومین کاروان اردوی راهیان نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین جهت آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور صبح امروز عازم استان خوزستان شدند.
نمایشگاه عفاف و حجاب در دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید قزوین به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه در حال برگزاری است.
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین مطرح شد: ای کاش برخی ازمسئولین استان ودانشگاه به همان اندازه که به چندعلامت تعجب وسوال در بیانیه های دانشجویان انقلابی وتوزیع آن درنمازجمعه واکنش نشان میدادند و سوال دانشجو را توهین به دولت میدانند کمی هم نه به لحاظ سیاسی بلکه به لحاظ اعتقادات دینی درمقابل این جریانات انحرافی ازخود حساسیت نشان دهند. درغیراینصورت این شبهه بوجود خواهد آمد که خدایی ناکرده این مسئولین نیز با این جریانات همسو هستند!
به مناسبت ایام فاطمیه نمایشگاه یاس کبود در دانشگاه علمی کاربردی بنیادشهید قزوین به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در آستانه سفر معنوی راهیان‌نور دانشجویی نمایشگاهی تحت عنوان " قدمگاه خورشید"، برای آشنایی بیشتر دانشجویان با ایثار و فداکاری‌های شهدا، فرهنگ دفاع مقدس در میدان قلم دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در حال برگزاری است.
سیزدهمین دوره اردوهای راهیان‌نور دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین با عنوان «قدمگاه خورشید» از 22 تا ۲۶اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: حرکت حضرت زهرا(س) در دفاع از ولایت یک حرکت کاملا آگاهانه و عقلانی بود و افرادی مانند شهدا بدست حضرت زهرا عاقل می‌شوند و به سمت شهادت سوق پیدا می‌کنند.
نخستین کاروان اردوی راهیان‌نور بسیج دانشجویی برادران دانشگاه‌های استان قزوین با شعار "و بیمنه رزق الوری" صبح امروز برای بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس راهی استان خوزستان شدند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: زیباکلام به دنبال به چالش کشیدن نظام است و حامیان امسال او برای دورکردنش از استیضاح طرح دوفوریتی تامین امنیت سخنرانی ها را ارائه می دهند.
مراسم سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) با حضور سردار عروج مشاور فرمانده کل سپاه برگزار شد.
مراسم تودیع ومعارفه مسئول بسیج دانشجویی برادر دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین صبح امروز در ساختمان مرکزی با حضور ریاست دانشگاه،معاونین دانشگاه، مسئول نمایندگی ولی فقیه بسیج دانشجویی، مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان واعضای شورای بسیج دانشگاه برگزارشد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: بسیج دانشجویی نه اصلاح طلب و نه اصولگرا بلکه انقلابی و طرفدارحق و عدالت است.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با صدور بیانیه‌ای اعتراض خود را در خصوص مراسم سخنرانی زیباکلام در دانشگاه امام خمینی(ره) اعلام کردند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین در اعتراض به سخنرانی هتاکانه صادق زیبا کلام که در دانشگاه امام خمینی(ره) برگزار شد بیانیه ای صادر کردند.
بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) نوشت: آقای زیباکلام؛ اگر امروز ایستادگی حزب الله و سپاه نبود، باید چکمه متجاوزان به این مرز و بوم را می بوسیدید!
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: اردوهای راهیان نور دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در قالب هفت کاروان با آمار 3000 نفر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: قراردادهایی که بدون شفافیت‌سازی صورت می‌گیرد و صرفا فقط چندتا عکس از این مراسم منتشر می‌شود به شبهه‌ناک بودن آن و خطر لانه نفوذ در کشور می‌افزاید.
دیروز در اقدامی غیرمنتظره و سؤال‌برانگیز، مراسم امضای قراردادهای تجاری میان ایران و سوئد به جای مراکز رسمی کشورمان در منزل سفیر سوئد برگزار شد.
نماینده ولی فقیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: وقتی مردم با اتحاد و یکپارچگی هم در صحنه حضور می‌یابند دشمنان از داخل سست و ضعیف می‌شوند.
چهل‌ودو حوزه و پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در بیانیه‌ای به‌مناسبت سی و هشتمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اعلام کردند: امسال ملت ایران در حالی در راهپیمایی بزرگ وحدت ساز و دشمن شکن بیست و دوم بهمن ماه حضور پیدا میکند که زمزمه های تهدید و ارعاب از سوی کشورهایی که قرار بود با طرح بازی برد برد و امضای تعهد برجام راه دشمنی خود را عوض کنند به گوش می رسد ، آن چیزی که به عنوان تجربه ای گرانسنگ از این معاهده می توان به عنوان عبرتی تاریخی چراغ ادامه راه خود داشت این است که مسیر دشمنی آمریکا به عنوان سرکرده استکبار جهانی مسیری است که با هویت ایران عزیز گره خورده است و هیچ گاه این دشمنی نمی‌تواند به دوستی بدل شود و ما هیچ وقت نباید به دشمن اعتماد کنیم.
ویژه برنامه پیروزی انقلاب اسلامی صبح روز دوشنبه 18 بهمن ماه 95 در سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام‌نور قزوین با حضور ریاست، معاونین، نماینده ولی فقیه، اساتید، کارمندان، دانشجویان این دانشگاه و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های این استان برگزار شد.
کارشناس ارشد رسانه و ادیان گفت: بدترین نوع انحراف،آن ضلالت و گمراهی است که تصور داشته باشید برحق هستید و این خیلی بد است. درواقع بزرگترین نوع انحراف ایجاد انحراف در ادیان است زیرا وقتی در دین انحراف ایجاد شود، کار خیلی سخت می‌شود زیرا اصل دین زیر سوال خواهد رفت.
کارشناس ارشد رسانه و ادیان گفت: از ویژگی‌های خاص انقلاب اسلامی این است که همانند یک سانترفیوژ می‌چرخد و افراد انقلابی را از غیر انقلابی شناسانده و غیرانقلابیون را از چرخه انقلاب جدا می‌کند.
نفرات برتر مسابقات جشنواره قرآن و عترت دانشجویی، همزمان با برنامه جشن انقلاب در آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی قزوین اعلام و تجلیل می‌گردد.
به مناسبت گرامی‌داشت دهه‌ی مبارک فجر، ویژه برنامه پیروزی انقلاب سلامی با حضور استاد رائفی‌پور در دانشگاه پیام‌نور قزوین برگزار می‌شود.
تجمع بزرگ جوانان و دانشجویان انقلابی دانشگاه‌های استان قزوین در ایام‌الله دهه‌ی فجر برگزار می‌شود.
حوزه دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا قزوین صبح امروز با حضور سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین افتتاح شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه عالی البرز سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان اقبالیه استان قزوین خواهد بود.
نشست یک‌روزه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین همزمان یا آغاز دهه‌فجر انقلاب اسلامی 12 بهمن ماه 95 در سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی این استان با حضور سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) برگزار شد.
فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: ایمان و اعتقادات مذهبی، رهبری دینی و پیوند میان مردم و نظام اسلامی مهمترین عامل بقای انقلاب اسلامی است.
عضو معاونت اقدامات ایمنی وحفاظتی ستاد کل سپاه گفت: جانفشانی‌های آتش نشانان در مواجهه با حادثه غم انگیز ساختمان پلاسکو یاد آور همان رشادت‌های بسیجیان در دوران دفاع مقدس است و ملت ایران قدردان فرزندان دلیر خود است
به مناسبت ایام‌الله دهه‌ی مبارک فجر انقلاب اسلامی همایش بزرگ نسل جوان انقلاب اسلامی با حضور علی‌اکبر رائفی‌پور در دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین برگزار می‌شود.
مسئول اردویی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین از آغاز ثبت‌نام کاروان‌های راهیان نور دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین خبر داد.
اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین ضمن عرض تسلیت و قدردانی از ایثار و فداکاری آتش نشانان حادثه پلاسکو با آتش نشانان خیابان نواب صفوی قزوین دیدار کردند.
نشست یک روز مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین با حضور فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج)و استاندار استان برگزار می‌شود.
مراسم تکریم و معارفه مسوولان سابق و جدید خواهر و برادر بسیج دانشجویی دانشگاه بصیر آبیک در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد.
مراسم تودیع و معارفه مسوولان سابق و جدید خواهر و برادر بسیج دانشجویی دانشگاه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور بوئین‌زهرا ظهر دیروز برگزار شد.
مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت:جشنواره قرآنی تسنیم به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه‌های استان قزوین به همت بسیج دانشجویی برگزار می‌شود.
چهارشنبه سوری آزمونی خوبی است برای همگی ما! تا قدری قدردان آتش نشانان دلسوز و جان بر کف مان باشیم
اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین به منظور گرامی‌داشت یاد شهدای قهرمان آتش‌نشان در ایستگاه آتش نشانی شهید بابایی قزوین حضور به هم رساندند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: در حادثه پلاسکو آتش، آهن و آوار ناجوانمردانه دست به دست هم دادند و به جنگ آتش نشان‌ها آمدند، آتش نشانان به عشق خدمت به مردم جانشان را تقدیم کردند.
تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در پی حادثه ناگوار ساختمان پلاسکو پیام تقدیر و تسلیت صادر کرد.
در پی حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو انجمن اسلامی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین پیام تسلیت صادر کردند.
امشب كه این قهرمانان، چه نجات یافته ها كه خود قهرمانان دوران ما هستند چه خانواده شهدا ، یك خاطره بیشتر در ذهن ندارند و آنهم از دست دادن عزیزانی است كه برای ما به آب و آتش زده اند.
دبیر کارگروه برنامه‌نویسی پژوهشکده بسیج دانشجویی شهید شلویری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: همیار ارشد یک اپلیکیشن موبایل به صورت پایلوت در سه رشته برق و فناوری اطلاعات و نرم افزار است؛ متأسفانه به دلیل نبودن سرمایه‌گذار این پروژه‌ها بلااستفاده مانده‌اند و این یکی از مشکلات ما در این حوزه است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: آرامش و امنیت حاکم در کشور، مرهون فداکاری و از جان گذشتگی رزمندگان و شهدایی است که با حضور در خط مقدم در دفاع از ارزش‌ها و میهن اسلامی به فرمان امام لبیک گفته و به وظیفه انقلاب و جهادی خود عمل کردند.
صبح امروز نخستین جلسه هماهنگی قرارگاه راهیان نور دانشجویی شهید علم‌الهدی و گنگره شهدای دانشجویی استان با حضور سرهنگ عباس برزگری جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر(عج) و رؤسا و معاونین دانشگاه‌های استان در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)قزوین برگزار شد.
نماینده ولی فقیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی منویات رهبر معظم انقلاب را حجت می‌دانستند. این خناسان با این کارشان نشان می‌دهند که خود آقای هاشمی را نیز قبول ندارند.
مراسم ترحیم و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار می شود.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین طی پیامی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
پدیده کارتن خوابی نتیجه تقسیم ناعادلانه ثروت در کشور است. سرمایه‌ای که باید صرف رونق اقتصادی کشور و آموزش قشر آسیب‌‌پذیر باشد به راحتی توسط اختلاس‌گران از بین می‌رود.
سه تشکل‌ دانشجویی (بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی، جامعه اسلامی دانشجویان) دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین، در پیام‌هایی جداگانه درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیت صادر کرد.
چرا جشنواره اي كه جان خود را از انقلاب گرفته بايد جدايي ودوري از انقلاب اسلامي را حس كند!؟چرا نبايد شاهد حضور آثار انقلابي در بخش هاي متعدد خود باشد؟
تشکل‌های دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)قزوین ضمن انتقاد از تحریف مبانی فکری و نظری امام توسط برخی مسئولین، پس از یک‌ونیم سال به بازنشر این بیانیه در مورد دو جریان تردید و تحریف پرداختند.
جناب رئیس محترم صدا و سیما و مدیران محترم شبکه‌ها! شما چه وظیفه‌ای در قبال حمایت از کار و تولید ایرانی دارید؟ حتماً در ردیف بودجه صدا و سیما ستونی برای تبلیغات حمایت از کار و تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی نیز در نظر گرفته‌ شده است، بفرمایید این بودجه را کجا هزینه کرده‌اید؟ آیا تبلیغ کالاهای خارجی دهن‌کجی به اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی نیست؟!
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین، با بیان اینکه برای شناخت حق باید جبهه باطل را شناخت، گفت: برای اینکه عظمت ۹ دی روشن شود باید فتنه‌ای که ماه‌ها در کشور در جریان بود را مورد واکاوی قرار داد.
شماره سوم نشریه سیاسی و فرهنگی فانوس به همت بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در آستانه 9دی منتشر و توزیع شد.
گردهمایی دانشجویان انقلابی و امضای طومار محکومیت فتنه و فتنه گران 88 صبح امروز در سالروز حماسه نهم دی در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.
مسئول شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین پیش از خطبه های نماز جمعه قزوین گفت: مدیران ما نمی خواهند استقلال اقتصادی داشته باشیم چون سفره خود را با حضور واردات، رنگین تر می‌بینند.
مسئول شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان قزوین سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته قزوین خواهد بود.
"9 دی" روز بصیرت است،نه بصیرت به آنچه پیش چشم است،بصیرت به آنچه به فرموده امام راحل اسلام سیاسی است، اسلامی که عقایدش را در شئون اجتماعی،سیاسی دارد. "9دی" آن جوانه ای است که در سرمای زمستان، بهار حسینی را نوید می دهد، بهاری که شاخه های درختش ، رنگ و بوی آزادگی می دهد.
در انتخابات سال 88 براندازی نظام از ماه ها یا حتی شاید سالها پیش برنامه ریزی شده بود که با کمک خائنین مملکت قرار بود به ثمر نشیند اما از آنجا که خداوند دشمنان مارا از احمق ترین افراد قرار داده است آنها با توهین به مقدسات این مردم متدین خشم ملت را برانگیختند و چهره و نیت واقعی خود را نمایان ساختند و سیلی محکمی در نهم دی ماه همان سال از مردم خوردند. گویی انقلاب سی ساله ما تولدی دوباره یافت و به یکباره جوان شد و مردم بار دیگر به نظام جمهوری اسلامی ایران رای آری دادند.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: یکی از ویژگی های مهم حماسه نهم دی ماه تبلور و تجسم اراده ملی در تبعیت از ولایت مطلقه فقیه برای پایان دادن به فتنه شکل گرفته از سوی دشمنان بود.
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین به مناسبت سالروز حماسه نُهم دی بیانیه‌ صادر کرد.
در آستانه فرا رسیدن حماسه نَهم دی و هفته بصیرت سراغ تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین رفتیم تا نظرات دانشجویان را نسبت به فتنه 88 و نَهم دی جویا شویم.
تریبون آزاد با محوریت «پیروزی بر فتنه آمریکایی» با حضور دکتر میرزایی، اساتید،کارمندان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان قزوین در سالن کنفرانس پردیس شهید رجایی این دانشگاه برگزار شد.
نماینده ولی فقیه ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: هوشیاری و بصیرت سیاسی و دینی مردم در 9 دی حماسه ای ماندگار رادر تاریخ انقلاب اسلامی رقم زد.
گردهمآیی دانشجویان انقلابی همزمان با روز بصیرت و میثاق با ولایت در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می‌شود.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با صدور بیانیه‌ای مناسبت "یوم الله نهم دی" را گرامی ‌داشتند
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: حماسه نهم دی بر گرفته از اعتقاد به مکتب اباعبدالله الحسین(ع) و درک قلبی ملت شریف به اصل ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
دانشجویان بسیجی دانشگاه فرهنگیان قزوین، حجت‌الاسلام شعبانی نماینده ولی فقیه و کریمی مدیر اجرایی نهاد رهبری این دانشگاه با خانواده معزز شهید حمید سیاهکالی مرادی دیدار کردند.
جشن آزادسازی حلب توسط دانشجویان ایرانی و غیرایرانی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در مجتمع خوابگاه های این دانشگاه برگزار گردید.
مستند جنجالی "شب نامه" در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین به همت جامعه اسلامی دانشجویان این دانشگاه اکران می‌شود.
بسيج دانشجويي دانشگاه امام خميني (ره) قزوين در بیانیه‌ای پيرامون نقض آشکار ننگنامه برجام توسط غربيان با عنوان اعتراف ديرهنگام،‌ اعلام کرد: دولتمردان دولت راستگویان شهامت داشته باشند تا نزد افکار عمومی با صراحت به اشتباه خود اعتراف و از بابت خسارت محضی که برای کشور به بار آورده‌اند از ملت پوزش بطلبند.
فیلم سینمایی "یتیم خانه ایران" در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین اکران می شود.
نشست صمیمانه سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین به‌همراه معاونین با اعضای شورای ناحیه بسیج دانشجویی قزوین برگزار شد.
نشست سیاسی و بصیرتی در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار می‌شود.
فرمانده دوران دفاع مقدس با توجه اینکه امید دشمن به مبارزه با نظام جمهوری اسلامی، از طریق ساده اندیشی و کج روی‌های داخل کشور توسط برخی مسئولین شکل می‌گیرد گفت: برخی از مسئولین به جای اینکه به خداتوکل کرده و گوش خود را به منویات رهبری بسپارند، به کدخدا امید بسته و به جای حل مشکلات از طریق سرمایه گذاری‌های داخلی، کاملا به خارج از کشور چشم دوخته اند.
نشست بصیرتی "جوان انقلابی" با سخنرانی سردار سعید قاسمی به همت ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین برگزار می‌شود.
مناظره‌ی دانشجویی با موضوع "برجام، پروژه‌ای موفق" امروز در دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین برگزار می‌شود.
سمینار جذاب و جنجالی پیرامون حجاب و مُد ساپورت با سخنرانی محمد جوانی عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) در قزوین برگزار می‌شود.
حقوق بشر، آن دسته از حقوقی است که از نیاز های طبیعی انسان سرچشمه می گیرد را گویند." بنابراین حقوق بشر محصور به زمان،مکان و سازمانی خاص نیست. اما چه می شود که سازمانی به اسم حقوق بشر؛ حقوق بشر را نادیده می گیرد؟! سازمان های بین المللی راه اندازی شدند تا دنیا را جای بهتری برای زندگی کنند؛اما بهترین حالتی که به ذهن متبادر می کند، به نام مظلوم و به کام ظالم است...
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)قزوین گفت: این سخنان رئیس جمهور محترم ، ظلمی آشکار در حق رهبری است چراکه رهبر انقلاب از همان ابتدا فرموده بودند که من نسبت به این مذاکرات خوشبین نیستم. برای اثبات ناروا بودن این اظهار نظر دروغینِ مسئولِ مربوطه ، تنها و تنها بازخوانی بیانات سه سال اخیر رهبر معظم انقلاب ، کفایت می کند چرا که خودِ معظم له بارها و بارها فرموده اند که مواضع ایشان همان چیزهایی است که از تریبون رسمی خودشان بیان می دارند و همچنین در تاریخ 19 بهمن ماه 1391 با صراحت فرمودند: " من دیپلمات نیستم، من انقلابی‌ام؛ حرف را صریح و صادقانه می‌گویم."
دبیر جشنواره قرآن و عترت بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: نفرات برتر بخش کتبی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت بسیج دانشجویی استان قزوین اعلام شد
پیاده‌روی دانشجویان دانشگاه‌های استان قزوین به همت ناحیه بسیج دانشجویی این استان برگزار شد.
"ویژنامه‌ی روز دانشجو" همزمان با 16آذر ماه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین منتشر و در همایش رسالت‌های دانشجویی در عرصه فضای مجازی و رسانه‌ای توزیع شد.
معاون پژوهشکده علوم و معارف دفاع مقدس پیروزی حق بر باطل از سنت‌های الهی دانست و گفت: خداوند همیشه حافظ و یار سپاه اسلام بوده است
همایش رسالت‌های دانشجویی در عرصه فضای مجازی و رسانه‌ای همزمان با روز دانشجو به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین با سخنرانی دکتر محمد جوانی عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) در سالن آمفی تئاتر شهید رجایی این دانشگاه برگزار شد.
عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) گفت:هدف نهایی سواد رسانه‌ای تنها کسب یک آگاهی و فهم بهتر از رسانه‌ها نیست؛ بلکه هدف، استقلال انتقادی است. با توجه به این مسائل می‌توان سواد رسانه‌ای را به‌منزله فرایند رهایی‌بخش و تواناساز که در آن کوشش می‌شود تا مردم از سلطه برخی اعمال رسانه‌ای رها شوند، تحلیل کرد.
فرمانده قرارگاه نصرت گفت: کسانی که کر شده‌اید؛ بشنوید و بدانید اگر بخواهید رو به روی ولایت بایستید روی سینه شما می‌ایستیم.امثال ابوموسی‌ها، طلحه‌ها،زبیرها همیشه در تاریخ بوده و هستند. بدانیم انقلابی بودن هنر نیست، بلکه انقلابی ماندن هنر است.
به مناسبت 16 آذر سالروز شهادت سه دانشجو در سال 1332 و روز دانشجو، یادواره شهدای دانشجوی مدافع حرم با سخنرانی سردار سرتیپ پاسدار دکتر مهدی روحانی (همرزم شهید حسین همدانی) و روایت گری سردار عبدالفتاح اهوازیان و مجری‌گری سیدجواد هاشمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوئین زهرا استان قزوین برگزار شد.
همزمان با روز دانشجو کرسی آزاداندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان با موضوع سازش با آمریکا و غرب، دریچه نفوذ یا دریچه شکوفایی برگزار شد.
۱۶ آذر ۱۳۳۲ برای ما دانشجویان تبدیل به یک تاریخ تولد حماسی شده است روزی که سه دانشجو , فارغ از خط فکری و حزب گرایی طی اعتراض به دیدار رسمی ریچارد نیکسون و همچنین آغاز ارتباط مجدد با بریتانیا ، بریتانیایی که همین چند ماه پیش طرح سقوط مصدق را اجرا کرده بود ، فریاد اعتراض سر دادند هرچند نیرو های امنیتی رژیم منحوس پهلوی تحمل این صدای معترض را نداشت.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در بیانه‌ای به مناسبت ۱۶ آذر اعلام کرد: یاد و خاطره شهدای دانشجوی ۱۶ آذر دانشگاه تهران همواره در خاطر دانشجویان ماندگار است، اما از آن مهمتر حفظ آرمان استکبارستیزی دانشجویان همواره سرلوحه اقدامات دانشجویان دانشگاه است.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: به مناسبت روز دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین برنامه‌های مختلفی را برگزار می‌نمایند.
به مناسبت روز دانشجو همایشی با موضوع رسالت‌های دانشجویی در عرصه‌ی فضای مجازی و رسانه‌ای با سخنرانی محمد جوانی عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین علیه‌السلام در دانشگاه فرهنگیان قزوین به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار می‌شود.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: دانشجویان ارزشی و انقلابی که دلسوزان واقعی نظام و انقلاب می باشند سکوت در برابر تمدید تحریم‌ها توسط استکبار را به جد رد کرده و به دولت محترم و تیم مذاکره کننده هسته ای این پیام را می‌رسانند که باردیگر با نشان دادن روحیه‌ی انقلابی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران مشت محکمی بر دهان آمریکا و سیاست های کثیف و ضد ایرانی استکبار بزنند تا به گوش جهانیان برسد که جمهوری اسلامی ایران با هیچ ملتی دشمنی نداشته و ندارد و حامی تمامی مستضعفین و مظلومان جهان بوده و است اما در مقابل ظلم و استکبار جوابی دندان شکن و مقتدرانه خواهد داد.
به مناسبت 16 آذر، یادواره شهدای دانشجوی مدافع حرم و تجلیل از خانواده معزز شهدا و دانشجویان برتر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوئین زهرا استان قزوین برگزار می شود.
در شرایطی که 3 سال پشت سر هم به نام اقتصاد مقاومتی نام‌گذاری شده، هنوز نوعی سردرگمی در میان دولتمردان وجود دارد، این سردرگمی آنجایی خطرناک تر می‌شود که دولت مردان در عوض دیدن حل مشکلات در توان داخلی کلید حل مشکلات را در دستان کدخدا می‌بینند. این شرایط به هیچ وجه مطلوب مردم نیست. دولت در عوض پرداختن به مسائل حاشیه‌ای از لغو کنسرت و سخنرانی در کشور و مایه شرمساری خواندن آن، باید توجه خود را به مسئله کاهش رشد علمی کشور معطوف کنند. باید به حل مسئله رکود در کشور توجه کنند، البته کارهایی نیز در این زمینه انجام گرفته که جای تقدیر دارد، من جمله کاهش تورم به 8 و نیم درصد؛ ولی رکود همچنان کمر مردم را خم کرده است و بیکاری رو به افزایش است .
کنون در جنگ اقتصادی تمام عیاری هستیم که مردم بار آن را به خوبی بر دوش خود احساس می‌کنند. ولی راه برون‌رفت و پیروزی در این جنگ نیز همانند 8 سال دفاع مقدس در دستان پرتوان مردم به خصوص جوانان است. متأسفانه چیزی که در بدنه دولت مشاهده می‌شود نوعی حس سستی و کاهلی در این زمینه است. همانند ماه‌های ابتدایی جنگ، دولت هنوز متوجه جبهه جنگ نیست و البته این انتقاد جدی ما به دولت است. که چرا بعد از گذشت 4 سال از شروع جنگ تمام عیار اقتصادی هنوز لایحه‌ای مدون برای مقابله با این شرایط به مجلس ارائه نشده است.
نفرات برتر بخش شفاهی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن بسیج دانشجویی استان قزوین معرفی گردید.
دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان قزوین سخنرانان پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته در شش شهرستان استان قزوین خواهند بود.
گروه جهادی خادم‌المهدی(عج) بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین در اختتامیه جشنواره مالک‌اشتر به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان نخبه جهادی برتر کشور توسط سرلشگر باقری و سردار جعفری مورد تقدیر قرار گرفت.
استاد دانشگاه و مدرس کتب شهید مطهری گفت: هدف دشمن متلاشی کردن بنیان خانواده است که کلیدی‌ترین این نهاد زن است.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، بسیج را «لشکر انقلاب» و «مظهر مردم سالاری دینی» و متکی بر بصیرت خواندند و با تأکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق و مبتنی بر تشکیل هیأت های اندیشه ورزی برای هم افزایی لایه های مختلف بسیج به منظور حضور پرقدرت و تأثیر گذار در عرصه های گوناگون جامعه، گفتند: روحیه بسیجی یعنی خدا را همواره در کنار و همراه خود دیدن، و دچار ناامیدی و افسردگی، و بن بست نشدن؛ بنابراین در پاسخ افراد ضعیف النفس که دچار ترس از دشمن و روحیه «نمی توانیم» شده اند، می گوییم با اتکاء به قدرت الهی و باور قدرت حضور مردم، می‌توان بر همه مشکلات فائق آمد و از هیچ قدرتی هم نهراسید.
مسئول سابق علمي و پژوهشی سازمان بسيج دانشجويي كشور گفت: در دهه اخیر دشمنان به‌ویژه آمریکایی‌ها، بر اقتصاد کشور ما متمرکزشده‌اند که راهکار برون‌رفت و مقابله با آن توسل به اقتصاد مقاومتی و پیشرفت علمی است.
مراسم گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی و جشنواره جهادگران علم و فناوری در سالن اجتماعات شهید بابایی دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.
همایش تخصصی دخترانه با موضوع مسائل زنان و خانواده و عفاف و حجاب با سخنرانی دکتر حمیده طائب از اساتید دانشگاه تربیت مدرس در دانشگاه پیام‌نور قزوین برگزار می‌شود.
همزمان با هفته بسیج، یادواره شهدای مدافع حرم استان قزوین در دانشگاه عالی کار قزوین با حضور ویژه خانواده معزز شهداء و سخنرانی دکتر جنتی عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: مراسم گرامی‌داشت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی با سخنرانی دکتر فیروزآبادی مسئول سابق معاونت علمی و پژوهشی سازمان بسیج دانشجویی کشور و با حضور رؤسا، مسئولین و دانشجویان دانشگاه‌های استان قزوین برگزار و از نخبه‌گان بسیج دانشجویی تقدیر می‌شود.
بسيج دانشجويي دانشگاه بين‌المللي امام‌خميني (ره) قزوين بیانیه‌ای پیرامون نقض مکرر برجام توسط غربیان و انفعال دولتمردان با عنوان لگدهای پیاپی بر جنازه پوسیده برجام صادر کرد.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) از نمایشگاه دستاوردهای علمی- تحقیقاتی در زمینه‌های هوافضا، الگوریتم و برنامه‌نویسی، الکترونیک، شناورهای هوشمند، طراحی معماری و بتن پژوهشکده شهید شلویری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین بازدید کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: صبح امروز دانشجویان پسر دانشگاه‌های استان قزوین برای شرکت در اربعین حسینی به کربلای معلی اعزام شدند.
فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین با بیان اینکه همه اتفاقات کربلا از عدم ولایت پذیری مردم سرچشمه می گرفت، گفت: چرا حسین به آن وضعیت دچار شد؟ چون ملت ولایت پذیری را کنار گذاشته بودند، این انحراف از همان لحظه اول رحلت رسول الله پدید آمد و اولین انحراف که پدید آمد صراط مستقیم محو خواهد شد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در طی بیانیه‌ای از تحصن حسین کیانی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی حمایت کردند.
دبیر شورای تبیین مواضع حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: فتنه و فتنه‌گران خطوط قرمز انقلاب اسلامی بوده و هست. افراد انقلابی اجازه اقدامات غیرقانونی، زیر پا گذاشتن ارزش‌ها و رد شدن از خطوط قرمز انقلاب اسلامی را به فریب خوردگان جریان انحراف و فتنه نمی‌دهند.
دبیر جشنواره قرآن و عترت بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: هر چه میزان فعالیت و برنامه‌های قرآنی در سطح دانشگاه‌ها بیشتر شود، سبک زندگی دانشجویان به سمتی پیش خواهد رفت که به نقطه مطلوب اسلام و مبانی انقلاب نزدیک‌تر خواهد شد.
مشاور عالی فرمانده‌ کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آنچه که باعث ترس استکبار از ما می شود اسلام است، گفت: دنیای استکبار نیز می‌دانند که مکتب و نگاه ما باعث بدست آوردن موفقیت است. ایران اسلامی هرگز تسلیم زیاده‌خواهی‌های آمریکا و استکبار نمی‌شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین‎المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت:همایش "آبی از آمریکا گرم نمی‌شود" که با سخنرانی علی باقری، عضو تیم سابق مذاکره کننده هسته‌ای برگزار شد به مذاق مسئولین دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) خوش نیامد.
نمایشگاه رابطه علم و فرهنگ- شهدای علم و فناوری به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در این دانشگاه برگزار شد.
همایش مبارزه با استکبار جهانی و اجتماع جوانان انقلابی و عاشورایی با سخنرانی و روایتگری سردار خسرو عروج مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.
فرمانده پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه آسمان جمهوری اسلامی ایران امن‌ترین آسمان جهان است، گفت: امروز نیروهای مسلح ایران اسلامی از لحاظ تکنیکی بسیار قوی و جزو ۶ کشورمطرح دنیا محسوب می‌شود.
نماینده ولی فقیه سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: نفاق مسلط، دنیا طلبی خواص و جهالت عوام سه عامل مهم در علل وقوع واقعه کربلا است.
آئین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه بسیج دانشجویی استان قزوین صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام معبودی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج)، برگزار شد
معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: هدف و آرمان عالی حکومت اسلامی به سعادت رساندن انسان‌ها است و نهادها و تشکل‌های حکومت اسلامی هم می بایست همسو و هم هدف با این آرمان حرکت کنند.
همایش مبارزه با استکبار جهانی و اجتماع جوانان انقلابی و عاشورایی با حضور سردار عروج در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می‌شود.
علی باقری عضو تیم اسبق مذاکره کننده هسته‌ای گفت: یکی از مهمترین عرصه‌های چالش برانگیز فکری و سیاسی کشور، رویارویی دو تفکر انقلابی و غیر انقلابی است.انقلابی‌گری و عمل نیازمند سه شاخصه است، شناخت، تصمیم و اقدام لازمه‌های انقلابی‌گری و اقدام و عمل است.
جشنواره قرآن و عترت ۳۱۳ بسیج دانشجویی در هفت بخش برگزار می‌شود.
معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: کارتربیتی در بستر آکادمیک اتفاق نمی‌افتد بلکه در بستر واقعیت و در عملیات رخ می‌دهد.اردوهای جهادی و راهیان‌نور بستر کارتربیتی است.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با اشاره به رسالت دانشگاه ها به منظور انجام تحقیقات بنیادی و تحقیقات علمی و ایفای نقش در مسیر توسعه کشور، گفت: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علم و فناوری کشور، رتبه‌‌ی نخست را دارد.
ششمین جشنواره مالک اشتر سپاه استان قزوین در تیپ 82 سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین واقع در باراجین برگزار شد و از نفرات برگزیده سپاه استان و بسیج تقدیر به عمل آمد.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) گفت: دولت یازدهم همانگونه که از حقوق‌های غیرشرعی به حقوق‌های نامتعارف تعبیر می کند از فساد شکل گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان نیز تعبیر به معوقات بانکی می کند بنابراین انتظار می‌رود سرنوشت فساد شکل گرفته در این صندوق نیز مشابه سرنوشت حقوق‌های نجومی به دست فراموشی سپرده شود.
همایش "آبی از آمریکا گرم نمی‌شود" با سخنرانی دکتر علی باقری عضو اسبق تیم مذاکره کننده هسته‌ای به همت تشکل‌های دانشجویی در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار می‌شود.
نخستین اکران دانشگاهی فیلم سینمایی "سیانور" به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار می‌شود.
خاطره تلخ اقدامات شوم شيطان بزرگ عليه ملت ايران طي شش دهه اخير مسئله اي نيست كه بتوان آن را با يك توافق كاغذي از حافظه تاريخي ملت پاك كرد. بعد از سفر استانی ریاست جمهموری به استان قزوین 3کارخانه بزرگ در شهرک‌های صنعتی قزوین به تعطیلی کشیده شده است.
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در راهپیمایی مردم قزوین در روز ۱۳ آبان، گفت: شعار مرگ بر امریکا ریشۀ قرآنی دارد.
مشاور فرهنگی ستادکل نیروهای مسلح گفت: تسخیر لانه جاسوسی و قطع رابطه با آمریکا موجب صدور انقلاب و استقلال کشور شد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین در بیانیه‌‌ای به مناسبت «۱۳آبان» اعلام کرد: جنایات استکبار جهانی و در راس آن آمریکای مستکبر چه پیش از انقلاب و چه بعد از آن در حق امت مستضعف و رنج کشیده و مظلوم و مقتدر ما تمامی نداشته و ندارد.
کرسی آزاد اندیشی با موضوع آسیب‌ها و فرصت‌های تسخیر سفارت آمریکا به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین برگزار می‌شود.
همزمان با سالروز ملی استکبارستیزی یادواره شهدای مدافع حرم در دانشگاه غیرانتفاعی البرز به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار می‌شود.
عدم اعتماد به آمریکا مانند عدم اعتماد به عقرب سیاه و عدم اعتماد به گرگ گرسنه است. آیا کسی در میان چنگ‌ و دندان‌های گرگ گرسنه با لبخند و آغوش باز پی مذاکره با آن خواهد رفت؟
مسوول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعی عالی کار قزوین گفت: ما با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا به وظیفه دینی خود که تبری جستن از استکبار است عمل میکنیم.جنایات آمریکا برکسی پوشیده نیست و برای همه مشهود است که با تمام توان و قوا به دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران میپردازد و نه تنها ایران بلکه در هرکجا که مظلومی باشد ظالمش قطعا آمریکا و نوکران آمریکاست.
مسوول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: رمز پیروزی ملت غیور و انقلابی ایران در تمامی عرصه های مقابله با استکبار، کلمه توحید است که همراه با نفرت و انزجار همیشگی خود از مستکبرین فریاد پرخروش سر می دهند، ملت ما هرچه فریاد دارد بر سر آمریکا خواهد زد.
نمایشگاه شهدای علم و فناوری به همت بسیج دانشجویی (پژوهشکده شهید شلویری) در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می‌شود.
نماینده ولی فقیه ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: یوم الله 13 آبان روز به نمایش گذاشتن قدرت، ایمان و اعتقاد راسخ ملت ایران به خدای سبحان است.دانشجویان انقلابی با تکیه بر ایمان و توکل بر ذات مقدس پروردگار متعال و ایمان به راه و هدف مقدس الهی خود هیمنه آمریکای مستکبر و ظالم را شکستند.
عضو شوراي مركزي جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه بینالمللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر تمام پلشتیهای سیاستهای شرق و غرب است این شعار امروزه بر خواسته از قلوب آزاد اندیشان است.
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: پیشنهادی که می توان به دولت داشت آن است که «شهید رجائی» را نصب العین قرار دهد. دوره ریاست جمهوری رجائی حتی کمتر از یک ماه تمام بود، اما ایستادگی وی همچنان در یادها مانده است و نقل محافل انقلابیون است. رجائی وار ادامه دهند تا همچون رجائی ها ماندگار شوند.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) این هفته سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه قزوین خواهد بود.
جانشین قرارگاه خاتم‌الاوصیای استان البرز گفت: برخی مسئولین تصور می‌کنند که با همراهی و معامله و دوستی با کاخ سفید و آمریکا، می‌توانند مشکلات کشور را حل کنند.
جانشین مسوول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: دشمن همواره درفکرتسخیراندیشه دانشجویان است چرا که ازقدرت دانشجویان و از بصیرت آنان در وقایع مختلف هراس دارند بنابراین دانشجویان باید سعی کنند در کنارتحصیل و پژوهش بیش از پیش در جهت خنثی سازی توطئه های دشمنان کارکنند. سازش با استکبار به معنای عدول از انقلاب و ازبین رفتن شعارمرگ بر آمریکا مساوی است با از بین بردن روحیه حق گرایی مردم جهان.
همزمان با پنجمین روز صفر مصادف با شهادت حضرت رقیه (س) ویژه برنامه "رد پای سه ساله" به همت بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعی رجا قزوین برگزار می‌شود.
نشست بصیرتی در آستانه سالروز ملی استکبار ستیزی جهانی، به همت بسيج دانشجویی دانشگاه فرهنگيان پرديس بنت الهدي قزوین با سخنرانی حاج عظیم ابراهیم‌پور جانشین قرارگاه خاتم‌ الاوصیا (ص) برگزار می‌شود.
به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان روز ملی استکبارستیزی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان نشستی با موضوع استکبارستیزی با سخنرانی دکتر منوچهر محمدی برگزار می‌کند.
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در آستانه گرامی‌داشت 13 آبان و روز ملی استکبارستیزی از سفارت سابق آمریکا در تهران بازدید می‌کنند.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین، کرسی آزاداندیشی با موضوع «مشکلات اقتصادی کنونی جامعه نتیجه تحریم‌هاست؟» عصر روز دوشنبه دهم آبان برگزار می‌شود.
اکران دانشگاهی مستند "آقای نخست‌وزیر" روز دوشنبه دهم آبان ماه جاری ساعت 9:30 دقیقه در سالن اجتماعات شهدای گمنام دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار می‌شود.
تشریح برنامه‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین به مناسبت سالروز ملی مبارزه با استکبار جهانی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره).
نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: اگر با استکبار مبارزه نکنیم، در واقع باید گفت مطابق فرامین قرآن کریم عمل نکرده‌ایم و تابع آن نیستیم.
دشمن از هر شیوه ای برای ضربه زدن به انقلاب استفاده می‌کند و این امر چیزی نیست که تنها طی سالیان اخیر به وقوع پیوسته باشد بلکه از همان روزهای آغازین انقلاب اسلامی ، دشمنان همواره در صدد به زانو درآوردن ایران بود.
امام‌جمعه قزوین گفت: در سفر رئیس‌جمهور و هیأت دولت به قزوین، وعده‌های زیادی داده شد، اما هیچ‌کدام از آن‌ها عملی نشده است.
حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: وظیفه مسئولان در قبال این هدایای گرانقدر الهی، مراقبت از آنها و تلاش برای شناسایی و پرورش نخبگان بیشتر است.
عصر امروز مراسم تودیع و معارفه مسوولین برادر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شال صورت گرفت.
رییس مجمع عالی بسیج کشور گفت: جنس انقلاب اسلامی الهی و جهانی بوده و است که رقیب جدی اسلام ناب محمدی لیبرال سرمایه داری غربی و دشمن اساسی آن آمریکا است.
رییس مجمع بسیج استان قزوین گفت: اگر مدیران و مسوولان اقتصاد مقاومتی را تنها به برگزاری همایش‌ها،جلسات، نشست و... خلاصه کنند در واقع در حق ملت بزرگ و شریف ایران جفا کرده‌اند.
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: در برنامه‌های دولت بر فروش نفت خام تاکید شده که انحراف از اقتصاد مقاومتی است؛ تعارض در برخی از پروژه‌ها با اقتصاد مقاومتی نیز در حال اجراست و تعدادی از آنها با اقتصاد مقاومتی ضدیت دارد مانند تخریب فرهنگ اقتصادی، تضعیف تولید ملی و موافقت با واردات و تشویق مصرف کالاهای خارجی.
​بسيج دانشجويي دانشگاه بين‌المللي امام (ره) قزوين با صدور بیانیه‌ای پیرامون اقتدارشکنی جریان لیبرال داخلی با عنوان سایه افکندن شبح جنگ بر سر ایران به واسطه برجام اعلام کرد: ​​تبعات فاجعه بارِ امنیتی ننگنامه برجام برای امنیت کشور آنقدر گسترده است که تبعات علمی وحتی تبعات فاجعه آمیزِ اقتصادیِ آن بر عرصه علمی و اقتصادی کشور در مقابل آن ناچیز است.
نماینده ولی فقیه ناحیه بسیج دانشجویی قزوین گفت: امام حسین علیه السلام اثبات کردند که نباید به دشمن اعتماد کرد و به وعده و وعیدهای دشمن اطمینان کرد و عاشورا به ما می آموزد که مقاومت رمز بقاء پیروزی است.
علی کوچک خانی کارشناس مسائل سیاسی گفت: بصیرت افزایی از جمله الزامات جهاد کبیر است لذا باید در افزایش و تقویت بصیرت خود و دیگران کوشا باشیم.
بسيج دانشجويي دانشگاه بين‌المللي امام خميني (ره) قزوین در بیانیه‌ای پیرامون امنیت ستیزی و اقتدارشکنی جریان لیبرال داخلی اعلام کرد: برخی از مسئولان دولت اشاره دارند که «مهم‌ترین اثر برجام این بود که سایه شوم تهدید از بالای سر ما رد شد...
اولين جلسه مسوولين بسيج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دیروز در سالن جلسات شهید حسن‌پور برگزار شد.
اولين جلسه مسوولين بسيج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در شروع سال تحصیلی جدید برگزار می‌شود.
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: راز ماندگاری عاشورا همین است که فردی برخلاف محاسبات جنگی در مقابل ظلم می ایستد و در آخر خود را بی توجه به نتیجه پیروز می‌داند.
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت:در زمان تعطیلات مجلس IPC به تصویب رسید. لذا شاید بتوان گفت علت عجله در تصویب و تایید این قرارداد، باجی است که ما در زمان توافق برجام به طرف مقابل داده‌ایم.
نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در مقابل منتقدان کم‌تحمل است و رئیس جمهور باید با سعه صدر بیشتری به موضوعات واکنش نشان دهند.
کارشناس مسائل سیاسی گفت: "fatf" همچون ترکمنچای و گلستان لکه ننگی بر دامان ایران خواهد بود که در پی عدم شفاف‌سازی‌ها در ساز و کارهای نگران کننده برجام بر مردم ایران تحمیل شده است.
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین به علت نگارش محرمانه و محتوای محرمانه این قراردادها اشاره کرد و گفت: محرمانه انجام شدن این کار نیز می‌تواند شاهد دیگری باشد بر ترس دیکتاتور مآبان از فهم دقیق ملت و فرصت برای عکس العمل به جا.
خبرنامه دانشجویان ایران: سخنان حسن روحانی در سفر اخیر به قزوین و ابراز رضایت وی از شرایط اقتصادی کشور باعث بروز اظهارات متعدد و عموماً انتقادی نسبت به وی شده است.
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین گفت: با اینکه هنوز انتخابات شروع نشده قزوین را طوری کرده‌اند که انگار انتخابات است و روحانی تنها نماینده استان قزوین می‌باشد؛ به طوری که در مدارس، دانشگاه و ادارات کارت دعوت به دیدار به همراه ناهار داده‌اند.اگر این هزینه های نجومی را خرج شهرک های صنعتی می کردند و چرخ کارخانه هایی را می چرخاندند، قطعا مردم استان قزوین هم طعم رفاه را می چشیدند؛حالا به نظر شما این سفر در سال چهارم منتهی به انتخابات استانی – مردمی است یا انتخاباتی؟!
حال که مجالی با سفر شما به استانمان پیش آمده بد نیست کمی از مشکلات استان گفته شود تا شاید کلیدتان برای یک بار هم که شده درجهت صحیح بچرخد.
هدف برگزاری اردوهای جهادی، سازندگی است؛ این گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمتی است که از این سفر برای آدمی می‌ماند ضمن اینکه رسالتی بر دوش جهادگران است و آن توسعه فرهنگ محرومیت زدایی در بین جوانان و ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم این مناطق است.
کارشناس مسائل دینی گفت: متاسفانه برخی از جوانان با پیروی از سبک زندگی غربی و برنامه های ماهواره ای خود را ارضاء کرده و ازدواج را نمی پذیرند و راحت ترین راه را انتخاب می کنند لذا افرادی که این سبک را انتخاب می کنند در واقع حقیقت دنیا را نشناخته‌اند.
مسوول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: در زندگی جهادی جریان اقتصاد مقاومتی جاری است و جهادگرانی که در این جریان حضور دارند همین سبک زندگی را به رگ های جامعه تزریق می کنند و به سمت مدیریت جهادی پیش می برند.
گزارشی از اهداف و رسالت دانشجویان و جهادگران بی‌ادعا که ادامه‌دهنده سنگرسازان عرصه دفاع مقدس هستند.
نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت با امضای قرارداد ننگین FATF مجبور به انجام مفاد آن است؛ زیرا در صورت بی‌توجهی به مفاد خواسته شده تحریم می‌شود حتی مجلس در این معاهده از سوی دولت دور زده شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین گفت: مدافعان حرم در سوریه دشمن را زمین گیر کردند و ما نیز باید در عرصه های جهادی با همان رسالت در زمینه فرهنگی و عمرانی قدم برداریم و بتوانیم نسل خوبی برای نظام و انقلاب تربیت کنیم.
مسئول قرارگاه اردوی های جهادی بسیج دانشجویی پله، پله تا خدا گفت: مهم‌ترین رسالت و اهداف بسیج دانشجویی از برگزاری اردوی جهادی، تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری، خودسازی و رفع محرومیت‌زدایی است.
راوی دوران دفاع مقدس گفت:هدف دشمن تنها یمن و سوریه نیست، نقطه هدف تمام کشورهای هلال شیعی است، که ایران نیز در این هلال قرار دارد، پس اعزام نیروهای ایرانی به سوریه علاوه بر دفاع از مظلومیت و انجام وظیفه و…، دفاع از ایران و جلوگیری از ورود دشمن به خاک ایران است.
امام جمعه قزوین با تاکید بر اینکه صدمات پذیرش FATF از ضایعات برجام بیشتر است، گفت: آل سعود بدانند که حتما سرنوشت صدام را پیش رو خواهند داشت و مکه و مدینه همچون نجف و کربلا از شر غاصبان سعودی بدتر از یهودی نجات پیدا خواهد کرد.
عضو هیات علمی دانشگاه بی المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: قرارداد های نوع «IPC» با برنامه های اقتصاد مقاومتی تقابل آشکار دارد.
شورای تبیین مواضع دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در خصوص دو پرونده کارگروه اقدام مالی«FATF» و قراردادهای جدید نفتی «IPC»با صدور بیانیه ای تفسیر سوره فتح به رئیس جمهور اهداء کردند.
مسوول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمتی است که از سفر اردوهای جهادی برای آدمی می‌ماند.
الگوی جدید قراردادهای نفتی IPC نه تنها در حوزه های اقتصادی ، امنیتی و سیاسی کشور را در معرض تهدید های جدی قرار می دهد بلکه استقلال ، عزت و غرور ملی ایرانیان را نیز خدشه دار می نماید.قراردادهای نفتی IPC به مراتب خطرناک‌تر و خسارت بارتر از " قرارداد ترکمنچای هسته ای" است که دولت تدبیر!!! و امید!!! بر این ملت تحمیل نمود.
گزارشی از اهداف و رسالت دانشجویان و جهادگران دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در عرصه‌های جهادی.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین امسال کار خود را در منطقه طارم قزوین برای ۳۰۰۰ نفرجمعیت روستایی جهت محرومیت زدایی از ۱۶ روستای محروم طارم برگزار کرد.
مسوول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان گفت: اولین هدف اردوی جهادی خود سازی است و این گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمتی است که از این سفر برای آدمی می‌ماند.
مسوول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: دانشجویان جهادگر در حقیقت زکات علم خود را در اردوهای جهادی می‌پردازند.
در برجام نه تنها چیزی نصیب ما نشد، بلکه چیزهای باارزش زیادی نیز از ما ربوده شد
مسوول اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: در این دوره دانشجویان این دانشگاه توانستند در بخش دندانپزشکی 205 مورد کشیدن دندان، در بخش ترمیم 124مورد، 79مورد جرمگیری و پنج مورد نیز پایوکتومی اطفال انجام دهند.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با تاکید بر اینکه باید ظاهر و باطن هر فرد مومن باشد گفت: افرادی که درون و برون آنها با هم متناقض نباشد قطعا چنین کسانی در جامعه اثرگذار خواهند بود.
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین با تاکید بر اینکه عدالت اجتماعی باید در تمام کشور اعم از شهر و روستا به مساوات تقسیم شود گفت: مردم روستا هم در سرمایه ملی کشور شریک هستند لذا باید مسوولین توجه ویژه ای به مردم این مناطق داشته باشند و برقرار کننده عدالت در تمامی طبقات اجتماعی شوند.
به گزارش سرویس عکس پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین، اردوی جهادی گروه شکوفه‌های سیب دانشگاه علوم پزشکی قزوین
مراسم تودیع و معارفه مسوولان سابق و جدید خواهر و برادر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.
جانشین مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: اردوی جهادی شعار توانستن، خودباوری، اعتماد به نفس و جنگیدن برای آرمان‌ها را از اتاق‌های دانشجویان به مناطق محروم برده و به مرحله عمل درآورده است و این چنین حرکت‌هایی تجلی یک رفتار مجاهدانه در راستای تربیت مدیر و مسوولانی دلسوزاست که با این جنس محرومیت‌ها و معضلات جامعه آشنایی داشته باشند.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین با بیان اینکه رجایی و باهنر برای خودشان از مقامی که داشتند کیسه ندوختند گفت: این دولتمردان هیچ گاه تنشان را به خوردن شیشلیک عادت ندادند و به همان حقوق معلمی اکتفا نمودند و حتی از حقوق عادی مسئولیت خویش نیز استفاده نکردند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت:پیشرفت کشور در گرو همراهی و همگامی مناسب دولت و ملت با یکدیگر است.
رقیه احمد سوبو سفیر کنیا در ایران با رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین دیدار کرد.
قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامي قزوين به همراه مسوول نهاد نمايندگي دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان قزوین با حضور در جمع دانشجویان جهادگر این دانشگاه از روند برگزاری این طرح بازدید کردند.
معاون فرهنگي سياسي نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها گفت: مسوولان دانشگاهی کشور باید به سمت تقویت جبهه ی انقلابی در دانشگاه ها بروند و فضا را برای نقد پذیری و رشد فکری دانشجویان مهیا نمایند.
مسوول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین گفت: فاصله گرفتن دانشجویان جهادگر از روزمرگی های زندگی باعث میپ شود تا دانشجویان جهادگر به عنوان مدیران آینده افق نگاه خود را وسیع کرده و برای سازندگی هر چه بیشتر کشور تلاش بیشتری خواهند داشت.
امام جمعه قزوین با اشاره به شكايت از تشكل‌هاي انقلابي در دانشگاه امام گفت: اگر فعالیت ها در خصوص تشکل و منحصر به خود فضای دانشگاه است در این صورت باید در چارچوب دانشگاه باشد اما فعاليت ديني و ارزشی مرزي ندارد و نمي توان برای دانشجو در این خصوص چارچوب و محدودیت قائل شد.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه راه‌اندازی بساط دادگاه برای دانشجویان انقلابی خلاف اصول است، گفت: به مسئولان استان قزوین و دانشگاه امام خمینی(ره) توصیه می‌کنم این گونه موارد را داخل خود دانشگاه و با گفت‌وگو حل و فصل کنند.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: تقویت روحیه جهادی دانشجویان در جهت گسترش تربیت نیروهای همطراز با انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری هدفی بزرگ در راستای اردوهای جهادی است.
به گزارش سرویس عکس پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین یادواره تکریم شهدای مدافع حرم استان قزوین با حضور ویژه خانواده‌های شهدای مدافع حرم دراستان قزوین، خانواده‌های شهدای تیپ فاطمیون، خادمین آستان قدس رضوی و با سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی برگزار شد.
یادواره تکریم شهدای مدافع حرم استان قزوین با حضور ویژه خانواده‌های شهدای مدافع حرم دراستان قزوین، خانواده‌های شهدای تیپ فاطمیون، خادمین آستان قدس رضوی و با سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی برگزار شد.
دفتر تحکیم وحدت در بیانیه‌ای با تاکید بر همراهی سه تشکل دانشجویی دانشگاه قزوین نوشت: ذره‌ای از حق مسلم و مشروع دانشجویان مبنی بر آزادی بیان کوتاه نخواهیم آمد.
فرمانده اسبق قرارگاه خاتم الاوصیا به منویات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: اگر به هشدارها وزنگ خطرهای مقام معظم رهبری توجه نشود مسیر انقلاب به انحطاط می‌انجامد و همه ما نابود می‌شویم، پس باید هرچه سریع‌تر اقداماتی را برای نجات جامعه انجام دهیم.
در پی شکایت فرمانداری قزوین از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)، این تشکل‌ها ضمن ارسال نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور، تندیس «قلم شکسته تشکل‌های دانشجویی» را به روحانی اهدا کردند.
یادواره و مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم ۱۹ مردادماه سال جاری در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
دولت چه امتیازاتی به شرکت ترکیه‌ای داده است؟این شرکت چقدر تجربه نیروگاه‌سازی دارد؟آیا توانمندی نیروگاه‌سازی در کشور وجود دارد؟نظر رهبر انقلاب در رابطه با نیروگاه‌سازی خارجی‌ها چیست؟
به گزارش سرویس عکس پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین هشتمین دوره طرح ولایت دانشجویان دانشگاه‌های استان قزوین به پله آخر رسید.
رییس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در اختتامیه هشتمین دوره طرح ولایت دانشگاه‌های استان قزوین گفت: باید تلاش شود تا طرح هایی نظیر طرح ولایت در وسعت بیشتری برگزار شود چرا که از نتایج آن ارتقای سطح فکری و اعتقادی شرکت کنندگان آن است.
مسوول بسیج دانشگاه پیام نور تاکستان با بیان اینکه اردوهای جهادی به عنوان بستر خودسازی می توان در تربیت مدیران فردا بسیار حائز اهمیت باشد گفت: دانشجویان امروز به عنوان مدیران فردای این نظام اگر بتوانند خودسازی خوبی داشته باشند بی شک شاهد موفقیت هر چه بیشتر آنها در آینده خواهیم بود.
سردار شاهرخی با انتقاد از برخی سخت گیری نسبت به تشکل های دانشجویی که اجازه مطالبه گری را به آنها نمی دهند ااظهار داشت: مطالبه گری از مسوولان در راستای سیاست های انقلاب است تا مسوولان بدانند اقشار مختلف مردم اجازه انجام هر کاری که خلاف خطوط قرمز انقلاب است را به آنها نخواهند داد.
مراسم اختتامیه هشتمین دوره طرح ولایت دانشجویی استان قزوین در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد.
در روزگاری که برخی با داشتن فیش های سرسام آور و نجومی در این روزها سر و صدا کرده اند شهید دانشجوی قزوینی با حقوق اندک جبهه خود چه می کرد؟
جانشین قرارگاه خاتم‌الاوصیا ۸ سال دفاع مقدس را بهترین دوره تربیت مدیران برشمرد وگفت: نظام‌هایی همچون رسانه، اقتصاد، خانواده و فرهنگ تحت سلطه ‌صهیونسیت‌ها هستند که باید جوانان در غالب حسن باقری‌ها و افسران جنگ نرم و مانند خرمشهر آن‌ها را آزاد کنند. امروزه باید از دفاع مقدس درس گرفت و مسیر انقلاب اسلامی حقیقی و نوین را پیدا و استخراج کرد چرا که اقتصاد مقاومتی و نگاه بیداری اسلامی، درون مسیر دفاع مقدس نهفته است.
کارشناس مسائل دینی گفت: تقویت روحیه ساده زیستی و توجه به سبک زندگی سالم موجب آرامش فکری و روانی در جامعه خواهد شد.
نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: باید عموم مردم در مقابل جریان رانت خواری و ویژه خواری همچنین فیش های نجومی بایستند و مطالبه جدی برای برخورد هر چه زودتر آن را از مسئولان مربوطه تقاضا کنند چرا که در غیر این صورت فساد به مانند موریانه ای ستون های نظام را از بین خواهد برد.
امام جمعه قزوین با بیان اینکه طرح ولایت مانند دری است که دانشجو از آن وارد باغستان معارف گوناگون قرآنی، فهم و درک معارف دینی، عرفانی و عرصه جهادی و بصیرتی می شود گفت: طرح ولایت برکات بسیار ویژه‌ای دارد که باید از فرصت ارزشمند این طرح استفاده و در راستای پربارتر شدن آن تلاش کرد.
معاون علمی- اقتصادی سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در اولویت مسئولان قرار ندارد گفت: مسئولان به این الگو باور ندارند از این رو بیشتر کارها نیز دچار آفت شعار زدگی شده است.
حجت‌الاسلام موسوی شالی امر به معروف و نهی از منکر در بسیاری از امور همچون‏ امور اجتماعی،اقتصادی،فرهنگی و حتی علمی از واجبات‏ کفایی است و هدف آن این است که جامعه اسلامی همیشه‏ بیدار و هوشیار بوده و مواظب اوضاع داخلی و خارجی باشد و مردم ناظر اعمال و کردار یکدیگر بوده و در حقیقت چشم و گوش برای هم باشند و نگذارند از طرف دشمنان آگاه و دوستان نادان و ناآگاه،اعمال سلیقه‏های انحرافی در فکر و اندیشه و عمل در محیط اسلامی صورت گیرد و موجب تزلزل‏ و سستی معتقدات دینی و باورهای الهی گردند.
رئیس دانشگاه آزاد قزوین با انتقاد از اینکه چرا باید نخبگان علمی قزوین در فضای سوت و کور وارد استان شوند، تصریح کرد: حمایت و تشویق جوانان استان زمینه ساز تقویت خودباوری در آنها می‌شود؛ بنابراین این کسب قهرمانی نیازمند یک مانور جدی در استان بود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: دیدار رئیس جمهور با مردم شهیدپرور استان قزوین اگر به طور شایسته صورت گیرد بازتاب خوبی در بین رسانه‌ها و به ویژه رسانه‌های خارجی خواهد داشت.
مسئول علمی- اقتصادی سازمان بسیج دانشجویی کشور با انتقاد از ایده پردازان برجام اظهار کرد: برجام نقطه مقابل اقتصاد مقاومتی است چرا که در این الگو پیشرفت در خارج از کشور و پشت میزهای مذاکره جستجو می شود
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به لزوم هوشیاری و مراقبت در مقابل توطئه های دشمنان گفت: نباید در مقابل دشمن و نظام سلطه دچار اشتباه محاسباتی شد همچنین اتکا به توان داخلی باعث می شود تا از تکان های تحریم مصون باشیم. این امر در راستای خط مشی اصیل انقلاب و خواسته رهبر معظم و امام راحل می باشد.
یادواره شهدای دانشجوی استان قزوین در هشتمین دوره طرح ولایت دانشگاه‌های قزوین با حضور ویژه جانبازان قطع عضو از پا در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) برگزار شد.
کارشناس امور خانواده و استاد دانشگاه با بیان اینکه متاسفانه ما نکات منفی سبک زندگی فاسد غرب و بیگانه را دریافت کرده ایم اما نکات مثبت را خیر گفت: باید تلاش شود تا سبک و روشی که مفید است را در زندگی خود جاری کنیم
امام جمعه موقت شال گفت: عیب جویی و قضاوت از رفتار دیگران، ریشه در عدم محبت افراد به یکدیگر است اما اگر مومن به محبت ورزی و بر جسته سازی اعمال و رفتار یکدیگر بپردازد این امر مومن را به دوری از گناه، عیب جویی و محبت ورزی بین مومنین می گردد.
کارشناس علوم خانواده گفت: علت دور شدن از سبک زندگی اسلامی را را گستره ی تقارب فرهنگ و نزدیک شدن فرهنگ ها به یکدیگر و غلبه زندگی غلط بر زندگی درست دانست و بیان کرد که متاسفانه تاثیر پذیری فرهنگ ها از یکدیگر در الگوهای نادرست مانند فساد جنسی، مصرف گرایی، تجمل گرایی و القائات ذهنی می باشد.
نویسنده کتاب «پایی که جا ماند» گفتمان حاکم بر نظام را گفتمان ذلت و دیپلماسی لبخند و التماس یاد کرد و گفت: گفتمان عزت باید جایگزین گفتمان کنونی کشور با دنیا شود چرا که این گفتمان عزت است که کشور را بنام ام‌القری در جهان معرفی می‌کند لذا مهمترین پیام انقلاب درس عزت است نه ذلت.
کارشناس علوم استراتژیک با بیان اینکه نقطه آسیبی که در حوزه هنر و جایگاه آن وجود دارد در تبیین ناصحیح هنر در جامعه است گفت: اگر تعاریف و جایگاه هنر به درستی توسط نهادها و مسئولان مرتبط از جمله شورای عالی انقلاب، مجلس شورای اسلامی، وزارت فرهنگ و نهادهای انقلابی تبیین می شد می توانستیم شاهد قدم های بزرگی در راستای هنر انقلابی باشیم.
به گزارش سرویس عکس پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین هشتمین دوره طرح ولایت استانی آغاز به کار کرد.
امر به معروف و نهی از منکر برخلاف سایر واجبات که تنها در زمان های خاصی واجب است، واجب همیشگی می‌باشد، و فرد هر ثانیه باید به آن توجه داشته چرا که هدف از انجام این فریضه الهی اصلاح امور جامعه است.
آیت‌الله جوادی در دیدار دانشجویان دانشگاه آزاد قزوین گفت: قرآن از عترت و عترت از قرآن جداشدنی نیست،هر فضیلتی که برای قرآن ذکر شده، برای عترت هم ذکر شده است و هر فضیلتی که برای عترت ذکر شده، برای قرآن هم ذکر شده است.
محمد حسن رجبی دوانی عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) گفت: دشمنان نظام در پی حذف حاکمیت و آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی می‌خواهند خواسته‌های خود را به سایرین تحمیل کنند.
عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) از کسانی که از موضوع برد- برد سخن گفته و مذاکرات را در این راستا تلقی می کنند انتقاد کرد و گفت: در منطق دین اسلام چیزی به نام برد- برد معنایی ندارد که در آن هم حق و هم باطل پیروز میدان باشند بنابراین باج دادن و امتیاز دادن که در نهایت به انقلاب و نظام نفعی نمی‌رساند مورد پسند آموزه های دینی نیست.
حجت‌الاسلام سید شمس‌الدین موسوی شالی ضمن تاکید بر اینکه اجرای امر به معروف و نهی از منکر باعث تقویت و نفوذنا‌پذیر کردن بنیه دفاعی جامعه می‌شود، گفت: در جامعه ای که فریضه امر به معروف و نهی از منکر اجرا می شود، ضمن تقویت و نفوذناپذیر کردن بنیه دفاعی جامعه، افراد آن را نیز از گزند دشمن محفوظ و همواره عزیز و سربلند می دارد.
احمدرضا متین‌فر کارشناس فضای مجازی گفت: برای مدیریت هوشمندانه باید تعامل یا مصالحه با فضای مجازی را برقرار کنیم و مقدمه ورود آن ابزاری به نام دانش یا به اصطلاح دیگر سواد فضای مجازی است.
عضو هئیت علمی دانشگاه امام حسین(ع) با تاکید به سخنان رهبر معظم انقلاب از آن به عنوان راهبرد اصلی در حوزه استفاده از فضای سایبری اشاره کرد و گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب این فضا میدان افکار و میدان کارزار و جنگ حقیقی است و به اندازه حفظ نظام و ارزش ها دارای اهمیت است لذا می توان از آن به عنوان یک فرصت استفاده نمود.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: اخیرا مقام معظم رهبری موضوع «جهاد کبیر» را مطرح کردند که مهجور مانده بود و با احیاء این موضوع می توان استقامت خود را در برابر دشمنان بیشتر کرد.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین با اشاره به اهداف طرح ولایت گفت: آشنایی با آموزه های دینی و مبانی اندیشه های اسلامی، ارتقاء سطح بینش معرفتی، بصیرتی و تربیتی، آشنایی با دسیسه ها و توطئه های دشمنان از دیگر اهداف مد نظر در طرح ولایت به شمار می رود.
هشتمین دوره طرح ولایت استانی با حضور ۳۵۰ دانشجو از ۴۸ دانشگاه استان قزوین در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین آغاز شد.
دانشجویان جهادگر دانشگاه پیام نور مرکز قزوین، با حضور در منطقه محروم آبگرم مشغول خدمت رسانی هستند. در این جمع صمیمی حاضر شدیم تا از نزدیک در جریان روال کار و فعالیت جهادگران قرار گرفته و از دغدغه‌ ها و انتظارات جهادگران بشنویم.
حجت الاسلام والمسلمین علی مصائبی گفت:امروز بر همه‌ی ما مسلمانان و شیعیان بویژ در کشورهای ولایی لازم است که مطیع محض اسلام و ولی فقیه باشیم و از حجاب به عنوان یک سلاح دشمن‌شکن در مقابل استکبار استفاده کنیم.
روح الله بابایی صالح بیان کرد: افرادی که با تشکل‌های دانشجویی برخورد کرده‌اند باید از طریق مسئولین دانشگاه مورد مواخذه قرار بگیرند و اگر این اقدام صورت نگیرد، باید از سوی مسئولین خارج از دانشگاه به این موضوع رسیدگی شود.
ما بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین حمایت خود را از سه تشکل انقلابی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، "بسیج دانشجویی"، "انجمن اسلامی" و "جامعه اسلامی" اعلام می داریم و بدانند اگر مانع فعالیت قانونی تشکل‌های انقلابی در دانشگاه‌ها شوند که البته نخواهند توانست، دانشجویان مومن، متعهد و انقلابی دست از روشنگری در جامعه نخواهند کشید .
میثم اکبرزاده ریاست دانشگاه پیام‌نور مرکز قزوین گفت: اردوهای جهای بهترین تمرین برای خودسازی و تعالی نفس است.
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: تشکل های اسلامی و انقلابی دانشگاه امام خمینی کراراً عنوان کرده‌اند که فرزندان انقلاب هستند و فرزندان انقلاب خلاف قانونِ انقلاب رفتار نمی کنند
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) با تاکید بر اینکه نقاط منفی و تهدیدهای «FATF» بسیار بیشتر از نقاط مثبت و فرصت های آن است تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی باید به عنوان متولی قانون گذاری در این مبحث ورود جدی داشته و قوانین لازم را برای خنثی سازی لبه تیز و تهدیدزای این قوانین و تعهدات بین المللی داشته باشد.
چگونه است در کشوری که ولی فقيه آن که در تقوا و ساده زيستی بی همتا است و مکرراً مديران دولتی و مسئولين نظام را به تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی به عنوان تنها راه علاج مشکلات اقتصادی کشور فرا می خواند ، برخی مديران دولتی به جای ساده زيستی و تحقق منويات رهبر جامعه اسلامی در پی کسب حقوق های نجومی ده ها و چه بسا صدها برابری نسبت به يک کارگر ساده می باشند.
تنظیم شکایت نامه علیه تشکل های فعال و با سابقه دانشگاه امام آن هم توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه امری کم سابقه است آن هم به بهانه انتقاد از دولت راستگویان؛ آیا انتقاد در دولت یازدهم جرم است؟!
در آستانه هفته عفاف و حجاب، سراغ چند دانشگاه در سطح کشور رفتیم تا با نگاهی آسیب شناسانه به وضعیت برنامه‌ها و جشن‌های به ظاهر فرهنگی برخی از آنها بیاندازیم.
مسئول بسیج دانشجویی خواهران پیام‌نور قزوین، با اشاره به وجود تقوا و اخلاص در کارها گفت: تا زمانی که تقوا و اخلاص در کارها وجود نداشته باشد جهاد هیچ ارزشی نخواهد داشت.
همزمان با روز ملی عفاف و حجاب اجتماع عظیم مردمی "مدافعان حریم خانواده" در استان قزوین برگزار می‌شود.
استاندار قزوین گفت: امروز خواسته تمام مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایجاد یک اقتصاد پویا و قوی در مقابل هر شوک سیاسی وهمچنین یک اقتصاد عدالت محور، مردم محور، درون زا و برون گرا است.
نشست مشترک مسئولین بسیج و روسای دانشگاه‌های استان قزوین در سالن جلسات شهید حسن‌پور برگزار خواهد شد
مراسم چهلمین روز درگذشت صدیقه حکمت همسر سرلشگر شهید عباس بابایی در قزوین برگزار می‌شود.
مسئول کارگروه اقتصاد مقاومتی و استاد یار دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) گفت: در صورت اخذ مجوز از وزارت علوم علمی کردن اقتصاد مقاومتی در دانشگاه‌ها امکان‌پذیر می‌شود
دبیر تشکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: دولتی که با وعده گشایش اقتصادی در صد روز در انتخابات 92 پیروز می شود و حال بعد از 3 سال با فیش های نجومی برخورد می کنیم این نشان دهنده ناصادق بودن دولت و مهری بر ابطال شعار دولت راستگویان بودن آن است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا گفت: باید روحیه بسیجی در همه احوال حفظ شود از این رو باید بسیج در کنار دانشگاه برای پیش بردن اهداف متعالی و رسالت والای دانشگاه باشد و به مسئولان دانشگاه ها کمک رساند.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: انتظار ما از اساتید بسیجی این است که در راستای ترویج فرهنگ اسلامی و تربیت جوانان انقلابی تلاش خود را مضاعف تر نمایند تا دانشگاه ها و مراکز علمی علاوه بر علم، جایگاهی برای تقوا، معنویت، جهاد و انقلابی‌گری باشد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با اشاره به فیش های لو رفته نجومی در وزارت بهداشت تصریح کرد: تقاضای ما از مسئولان مربوطه رفع سوء‌تفـاهم با عملکرد شفـاف وزارت بهداشت است چرا که پرداخت‌های نجومی چه در میان قشر فرهیخته پزشکی اتفاق بیفتد و چه سایر اصناف، با عدالت اجتماعی و اسلامی سازگار نیست و موجب بدبینی مردم نسبت به نظام می‌شود.
زندگی خوابگاهی یکی از جذاب ترین مراحل دوران دانشجویی محسوب می شود که فراز و نشیب‌هایی در آن وجود دارد. دانشجویان قزوینی از سبک زندگی خوابگاهی و زیبایی های گرفتن روزه در فضای خوابگاه می‌گویند.
طرح مودت ویژه مسئولین بسیج دانشگاه‌های استان قزوین امروز برگزار می شود.
دکتر علی شریعتی از آغازگران و پیشقراول روشنفکری دینی بود که با دیدی جامعه شناسانه درد جامعه ما را شناخت و دوای و آن را هم برگزید و دانست برای این جامعه طاعون زده دوای جز اسلام انقلابی و تقابل با اسلام متحجر و خرافی نیست از این رو در نهاد جوانان دانشگاهی بذر دین را می کارد.
نماینده ولی‌ فقیه در استان قزوین گفت: نمی‌توان در زمین اقتصاد دیگران، نقشه اقتصاد اسلامی را برنامه‌ریزی کرد و پی‌ریزی اقتصادی در این فضا امکانپذیر نیست.
مسئول بسیج دانشجویی قزوین از برگزاری هشتمین طرح ولایت استانی خبر داد و گفت: این طرح با حضور 350 دانشجوی داوطلب دانشگاه‌های استان برگزار می‌شود.
چیییش...بشقاب دوم سیب زمینی ها در روغن ریخته شد و صدای چنتا آخ و اوخ کوچک امید به نشانه پرت شدن ذرات روغن روی پوستش از آشپز خونه بلند شد. یک خونه پنجاه متری را یک خوابه را باهم اجاره کرده بودندو به نظر نیت کرده بودند یک خرابه تحویل صاحبش بدهند.
استاد دانشگاه در رشته کشاورزی گفت : مسئولان بايد نظارت مستقيم بر روي واردات و توليد اين سموم داشته تا با استانداردهاي دنيا سموم وارد يا ساخته شوند.همچنین نظارت مستقيم و شديد بر روي مصرف كننده هاي اين سموم داشته تا در مواقع ضروري استفاده شود.
پژوهشگر مرکز حفاظت آب و خاک دانشگاه تهران با بیان اینکه کشاورزان با استفاده بی رویه از سموم برای بالا بردن میزان برداشت در حقیقت کیفیت را فدای کمیت می کنند گفت: برای استفاده از سموم شیمیایی باید فرهنگ سازی مناسبی صورت بگیرد.
نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین با بیان اینکه اقتصاد متکی بر نفت اقتصادی فلج و لنگ است تاکید کرد: اقتصادی که با کوچکترین ضربه، آسیب جدی می بیند نشان دهنده عدم توجه به اقتصاد مقاومتی است مجلس و دولت در راستای مقاوم سازی آن به خوبی عمل نکرده اند.
علی نیا با تاکید بر اینکه استانهای شمالی بیشترین سهم را در تولید این محصول دارا هستند اظهار داشت: سموم اصلی مورد استفاده در تولید برنج عمدتاً شامل علف‌کش‌هایی نظیر "بوتاکلر" حشره‌کش‌های "دیازنون" و قارچ‌کش‌هایی نظیر "تری سیکلازول" است.
نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: باید تلاش کرد در این ماه که ماه میهمانی خداست و همه خلایق به ویژه انسان ها میهمان خداوند هستند و از ضیوف الهی پذیرایی می شوند از خود وجودی جدا شده و به خداوند وصل شویم.
مسئول معاونت سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: گروه های جهادی باید پویاتر و علمی تر فعالیت های خود را سازمان دهی کرده و با تشکیل اتاق های فکر قبل از اعزام به اردوهای جهادی خدماتی که می خواهند در مناطق محروم انجام دهند را برنامه ریزی کنند.
نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان قزوین با تاکید بر اینکه سخنان رهبر معظم انقلاب کاملا کارشناسی شده و عقلانی است عنوان کرد: دلیل این همه تاکید بر مسائل اقتصاد مقاومتی توجه به تولید داخلی، اقتصاد درون زا است که در نتیجه آن دستیابی به قدرت و ثروت برای کشور و رسیدن به قله های رفیع است.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: همزمان با سالگرد ارتحال معمارکبیرانقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران 289 دانشجو از دانشگاه‌های استان قزوین به اردوی فرهنگی مرقد مطهر امام خمینی (ره) اعزام می‌شوند.
نماینده مردم قم در قزوین با بیان اینکه خداوند حس تکلیف گری را از اصولگرایان بگیرد چرا که همیشه طبق سنت الهی تفرقه رمز شکست و وحدت رمز پیروزی است. حال با این حس تکلیف گرایانه برخی رای ها شکسته می شود و آسیب های بزرگی دامن گیر ما می شود.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: یکی از مطالبات جدی دانشجویان از وزیر علوم و تحقیقات باید ورود دانشگاه ها به مباحث تحقیقاتی و افزایش پژوهش های مفید باشد.
نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین با تاکید بر نقشه های شوم دشمنان برای جامعه دانشگاهی کشور عنوان کرد: دشمنان همواره درصدد منحرف کردن اساتید و دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته جامعه از اهداف اصلی و کشاندن آنها به مسائل حاشیه ای و بیهوده هستند.
اساتید ارزشی دانشگاه‌های استان قزوین با صدور بیانیه‌ای، برخورد قاطع و انقلابی دادستانی این استان با هنجارشکنی تعدادی از جوانان در پی برگزاری پارتی توسط دانشجویان و بی‌حرمتی آن­ها به عقاید و دستورهای دینی را امری مبارک و حرکتی انقلابی عنوان نمود.
مراسم تودیع و معارفه مسئولان سابق و جدید خواهر و برادر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان برگزار شد.
مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در راستای بیعت مجدد امت حزب الله با آرمان‌های امام و رهبری با حضور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در پی برخورد دستگاه قضایی استان با مفسدان اخلاقی از دادستان استان قزوین تقدیر کرد.
به گزارش سرویس عکس پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین، آیین اختتامیه جشنواره علمی بسیج دانشجویی و آغاز به کار قرارگاه مطالبه‌گري اقتصادي شهيد مدافع حرم حمید سياهكالي مرادی برگزار شد و از دانشجویان نخبه علمی تجلیل به عمل آمد.
به گزارش سرویس عکس پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین، نشست مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین با حضور سردار شاهرخی، حجت‌الاسلام معبودی، مسئول قرگاه شهید احمدی روشن و مسئولین ناحیه بسیج دانشجویی در اردوگاه طلائیه قزوین برگزار شد.
مسئول علمی بسیج دانشجویی استان قزوین تصریح کرد: باید به عنوان عضوی از این جامعه قسمتی از کار را در دست بگیریم تا «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» در حد شعار نماند و به واقع تحقق پیدا کند لذا تشکیل هسته های علمی با اهداف منسجم باید در دستور کار دانشگاه ها قرار بگیرد.
به گزارش سرویس عکس پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین«۲آذر»، به مناسبت اعیاد شعبانیه بسیج دانشجویی موسسه آموزش عالی کار قزوین ایستگاه صلواتی در محوطه دانشگاه به پا کرد.
به گزارش سرویس عکس پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین، اختتامیه راهیان‌نور دانشجویی استان قزوین با حضور سردار عبدالفتاح اهوازیان، مسئولین، روسای دانشگاه‌های استان، خادمین و زائرین شهداء در آمفی‌تئاتر دانشگاه علوم‌پزشکی استان قزوین برگزار شد.
امام جمعه قزوین با اشاره به انتخاب قاطع آیت الله جنتی توسط نمایندگان برای نشستن بر صندلی ریاست پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری گفت: پیام این انتخاب پاسخ قاطعی از سوی نمایندگان برای دشمنان داخلی و خارجی است و آن ادامه مسیر آمریکاستیزی و بیدار بودن نمایندگان در مقابل نفوذ دشمنان است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: بیش از ۲۵۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان قزوین به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.
امام جمعه قزوین با بیان اینکه اگر این دو عنصر عقل نورانی و اراده قوی در افراد تضعیف شود شاهد تغیر در سبک زندگی و فهم و اندیشه آنها خواهیم بود عنوان کرد: هر کس که خود را مقید به داشتن تقوای الهی کند و به آنچه مرضی رضای حضرت حق است توجه داشته باشد به طور قطع در زندگی قوی ظاهر شده و عزمی راسخ و اراده ای محکم برای پیشبرد اهداف دین و انقلاب خواهد داشت.
سردار عبدالفتاح اهوازیان با اشاره به اینکه برخی با خون شهدا تجارت می‌کنند و شهدا را به رستم و سهراب تبدیل کردند گفت: شهدا افرادی بودند که در بین همین مردم زندگی می‌کردند باید از آن‌ها اسوه بسازیم نه اسطوره.
مسئول مدیریت جهادی و سازندگی بسیج دانشجویی استان قزوین از آغاز ثبت نام اردوهای جهادی دانشگاه های استان قزوین خبر داد و گفت: مهم‌ترین هدف برگزاری اردوهای جهادی خودسازی است.
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه امام خمینی(ره) دیدار فائزه هاشمی با یکی از اعضای فرقه ضاله بهاییت را موجب خدشه دار شدن قلوب مسلمین دانست و گفت: اقای هاشمی اگر مخالف رفتار فرزندانش است از اعمال غیرعقلانی و غیرقانونی آنها برائت جویند و اگر موافق آنهاست مردم و خود را بیش از این درگیر نکند و الا «فائزه کار بدی کرده است و باید جبران کند» یک شوخی با مردم بیشتر نیست.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین با انتقاد از برگزاری مراسم جشن خوابگاه ها در دانشگاه امام خمینی(ره) که به محفل رقص و پایکوبی تبدیل شد گفت: مسئولین فرهنگی دانشگاه باید پاسخگوی این اهمال و کم کاری خود باشند که بر اساس کدام دغدغۀ فرهنگی حرکات موزون و رقص باید در محیط دانشگاه امری طبیعی شود؟ گر چه که نقطۀ آغاز این روند از اجرای موسیقی غیر قابل کنترل در دانشگاه شروع و به صورت یک سناریو در حال تکمیل پازل تهاجم فرهنگی دشمن است.
نویسنده کوچک‌ترین قرآن دنیا گفت: در اختراع 279 اختراع در 18 رشته علمی تلاش کردنچم تا تمامی آنها را از قرآن کریم، احادیث معصومین و روایات بدست آورم.
مراسم جشن روز جوان در دانشگاه علوم پزشکی قزوین به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.
به همت بسیج دانشجویی موسسه آموزش عالی کار قزوین تریبون آزاد با موضوع "وظایف دانشجو در جامعه و دانشگاه" روز سه‌شنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 11:30 در محوطه دانشگاه برگزار می‌شود.
با گذشت حدود 40 سال از انقلاب اسلامی نتوانشته ایم پیشرفت چشمگیری در زمینه اقتصادی و اجتماعی داشته باشیم و باور نداشتن مسئولان به الگوی توسعه بومی کشور و اعتماد نداشتن مسئولان به خود کفایی در محصولات اساسی را دلیل اصلی این عقب ماندگی دانست.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین گقت: حدود 400 نفر از دانشجویان بسیجی استان در هشتمین دوره خط امام (طرح ولایت) حضور پیدا خواهند کرد و از میان این نفرات، افراد برگزیده در طرح ولایت کشوری سال آینده حضور پیدا می‌کنند.
استاد حوزه علمیه قزوین گفت: مدافعان حرم با حضور در سوریه و عراق، فتنه‌های دشمنان اسلام را خنثی می‌کنند.
امام جمعه قزوین گفت: افرادی که خود را در جامعه دوقطبی نشان می‌دهند از نظر مردم و رهبری فاقد ارزش و احترام هستند.
قدیری ابیانه گفت: در دولت یازدهم هزینه 2 میلیارد تومانی در اختیار نماینده اصلاح طلب حوزه کاشان و آران و بیدگل قرار گرفت تا وی این بودجه را هزینه فعالیت‌های تبلیغاتی خود کند.
هاشمی رفسنجانی در قزوین با بیان اینکه چرا باید عده‌ای را رد صلاحیت شده بدانیم و بگوییم التزام به نظام ندارند، مدعی شد: مصلحت کشور در تحقق برجام است و طی 2 سال گذشته کلمه به کلمه برجام مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفته است.
به گزارش سرویس عکس پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین، مراسم جشن روز جوان در دانشگاه علوم پزشکی قزوین به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه با استقبال پرشور دانشجویان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی و با حضور مسئولان دانشگاه، دانشجویان و اساتید این دانشگاه برگزار شد .
نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با بیان اینکه دشمنان برای دستیابی به این امر به سراغ کسانی می روند که انسان های موجهی به نظر می رسند و سپس بدل آن را مطرح می کنند و می گویند این برای شماست. این کارها برای این است که مقدسات و خطوط قرمز را زیر پا گذاشته و آن را از حساسیت و ارزش بیاندازند.
اگر خدمت به مردم، احسان، تواضع و فروتنی که از ویژگی‌های امام‌حسین(ع) است در جامعه مورد توجه قرار بگیرد شاهد نشاط و شادی واقعی خواهیم بود.
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: اقتصاد مقاومتی پیوست فرهنگی دارد و امید است با تعامل دستگاه‌های اجرایی این استان بتوانیم گفتمان آن را در جامعه جاری و ساری کنیم.
پیامبر خدا(ص) فرمودند «خداوند از فرزندان حسین، اوصیائى برگزید که از قرآن تحریف غالیان و نسبت نادرست باطل‌گرایان و تأویل گمراهان را دور مى‌کنند که نهمین آنان قائم آنها است».
مشاور ارشد صندوق نوآوری و شکوفایی کشور گفت: تقویت اقتصاد و حرکت به سوی اقتصاد دانش‌بنیان در حال پیشرفت بوده چراکه این اقتصاد زیربنای اقتصاد مقاومتی است.
نماینده شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قزوین اظهار دشت: عدم صدور مجوز تجمع دانشجویی در استان، ناشی از امنیتی شدن فضای حاکم در کشور است و ما نگاه امنیتی دولت را محکوم می‌کنیم
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: فلسفه وجودی و رسالت سپاه در نگاه معمار کبیر انقلاب اسلامی و نیز قانون اساسی کشور، پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن در حوزه¬ های مختلف و حضور سلحشورانه در عرصه¬ های نیاز انقلاب، نظام و میهن اسلامی است که طی 37 سال اخیر این نهاد انقلابی و مردمی در تحقق مأموریت¬های خطیر خود لحظه¬ ای درنگ نکرده است.
نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان قزوین با تاکید بر اینکه پاسداران با روحیه شهادت طلبی و ایثار و از خودگذشتگی خود در راه دفاع از حریم اسلام و انقلاب فداکاری های بسیار انجام داده اند گفت: آنها با این ایثار فرهنگ عزت مداری و افتخار را در جامعه نهادینه کرده اند چرا که این فرهنگ با ارزش را از عاشورا و رهبر عاشورایی آن که بزرگ پاسدار حریم اسلام بود به ارث برده اند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قزوین، قویاً مراتب اعتراض خود را نسبت به لغو این تجمع مطالبه‌گرایانه اعلام می‌دارد و بدین وسیله اعلام می‌کند تا آخر بر موضع حقه خود پافشاری نموده و با جدیت خواستار مطالبه‌گری آحاد ملت نسبت به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.
یک منبع مطلع از سفر حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در هفته جاری به قزوین خبر داد.
جلوگیری از ورود کالاهای بی‌کیفیت به داخل کشور و حمایت از تولید ملی لازمه پیشرفت اقتصادی کشور خواهد بود
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قزوین پاشنه آشیل عملکرد دولت و مسئولان را در موضوع اقتصاد مقاومتی سیاسی کاری دولت کنونی دانست و گفت: معتقدم مسئولان و دولت در اقتصاد مقاومتی نمره قبولی نمی گیرند چرا که توجه آنها بیشتر معطوف افراد و جریان های خاص است که همین امر موجب دور شدن آنها از اقتصاد مقاومتی و توجه به معیشت مردم به خصوص توده های ضعیف جامعه می شود.
سردار محمد شاهرخی گفت: در هر زمان ابعاد توطئه گسترده تر از پیش می شود و با یکدیگر متفاوت است. نوک پیکان این توطئه ها هم باور و اعتقادات ما است که اگر بصیرت و آگاهی لازم را نداشته باشیم فریب دشمن را خواهیم خورد.
ملک پور کارشناس مسائل سیاسی با بیان این نکته که برجام هیچ گونه الزامی برای طرف غربی ندارد آن را راهی برای فتح سنگر به سنگر ارزش های کشور مقابل دانست.
کارگروه اقتصاد سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در حرم رضوی مبنی بر اینکه اگر این موارد در اقتصاد مقاومتی محقق نشود جمهوری اسلامی بی سیرت خواهد شد افزود: نتیجه تفکری که می گوید اگر کوتاه بیاییم دشمن بی خیال دشمنی خود خواهد شد تصریح کرد: آنچه از چنین تفکری عاید کشور ما شده این است که نه تنها ما چیزی را نگرفته ایم بلکه دارایی های ما نیز بلوکه شده است.
امام‌جمعه قزوین گفت: برخی پس از گلایه‌های رهبری در خصوص پرداختن بیش از نیاز به زبان انگلیسی، موضع‌گیری و از زبان انگلیسی تعریف و تمجید کرده‌اند؛ این اقدام تغییر هویت را در پی داشته و بستر ساز نفوذ می‌شود.
به گزارش سرویس عکس پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین، مراسم سالروز تدفین شهدای گمنام در پردیس دانشگاه با روایتگری سردار عظیم ابراهیم‌پور جانشین قرارگاه خاتم الأوصیاء، شهرخوانی استاد علی کشاورز، مداحی عبدالله باقری با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه، دانشجویان و اساتید به همت کانون رهروان و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.
مسئله حسن روحانی زبان انگلیسی نیست. بنای او بر بی حرمتی است و تصورش این است که می تواند از این طریق جایگاهی برای خود دست و پا کند.
همایش تجلیل از مقام معلم با حضور علی مطهری و دکتر موسوی گرمارودی در قزوین برگزار شد
جانشین قرارگاه خاتم الأوصیاء گفت: نسل امروز باید بداند در پیچ تاریخی قرار گرفته و امروز با درک این پیچ تاریخی معتقد است که تابلوهای این پیچ را خیلی مدت ها قبل امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای نصب کرده‌اند.
همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم از 120 استاد دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه بقیه الله الاعظم قزوین تجلیل شد.
کارشناس امور خانواده با بیان اینکه بسیاری از ما به دلیل خستگی ذهنی که داریم نمی توانیم آنگونه که باید در محیط اطراف خود تاثیرگذار باشیم گفت: مشکل امری نسبی است که در ذهن افراد شکل می گیرد و در عالم بیرون نمود پیدا می کند. لذا اگر ذهن آدمی به هم ریخته و منفی باشد در عالم بیرون آثار منفی آن قابل مشاهده است و اگر عکس آن رخ دهد بازخورد مثبت خواهد داشت.
این مراسم به همت کانون رهروان و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار می‌شود.
نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان قزوین با اشاره به نامگذاری این هفته به نام هفته عقیدتی سیاسی تصریح کرد: امروز خداوند راسپاسگذاریم که در سپاه و بسیج مربیان عقیدتی و سیاسی با الگوگیری از منش و مشی شهید مطهری به عنوان معلمی آگاه و دلسوز و اهل مطالعه مشغول امر تربیت و معلمی هستند و با تاسی از فرمایش مقام معظم رهبری عمده منابع مطالعاتی خود را از آثار شهید مطهری انتخاب کرده اند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر(عج)،در جمع هادیان، مدیران، مربیان عقیدتی و سیاسی استان قزوین گفت: باید نسبت به تبیین اندیشه های شهید مطهری بیش از پیش تلاش کرد و نسل جوان امروز را که تشنه معارف حقیقی دین مبین اسلام هستند با این اندیشه ها آشنا کرد
امام جمعه قزوین جایگاه معلمان و اساتید را عظیم توصیف و تاکید کرد: شهید مطهری به عنوان الگویی از یک معلم اندیشمند و متفکر برای تمامی معلمان و اساتید است تا آنها بتوانند با بهره گیری از این الگو در مسیر تربیت افراد نقش بهتری داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان قزوین با تاکید بر اینکه اگر خواهان اقتصاد مقاومتی در همه زمینه ها هستیم باید ایستادگی را سرلوحه کار خود قرار دهیم گفت: باید از ظرفیت ها و تمام توان خود برای رسیدن به قله های بالاتر استفاده کنیم همان گونه که قرآن برای ما این دستور را دارد که تمام توانمان را بکار گیریم.
سردار اهوازیان در سومین‎سالگرد تدفین شهدای‎گمنام شهرالوندگفت:برخی درسایه امنیّت حاصله ازخون‎شهداء، به فکراختلاس و بردن اموال ملت هستند
امام‌جمعه قزوین گفت:: یک سرِ ریسمان پوسیده برجام به‌دست شیطان است و عده‌ای می‌خواهند ریسمان‌های پوسیده دیگر را مطرح کنند و آن را به برجام یک بیفزایند و مردم را با این ریسمان پوسیده در چاه ظلم، جنایت و خیانت امریکایی‌ها بفرستند.
شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی استان قزوین خطاب به برخی مسئولین استان در باب برگزاری کنسرت موسیقی در استان قزوین بیانیه ای صادر کرد.
مادر شهید عباس آسمیه با اشاره به حضور سربازان و مدافعان حرم از کشورهای مختلف برای دفاع از حریم ولایت عنوان کرد: کسانی که برای دفاع از حریم اهل بیت به سوریه می روند در حقیقت می روند تا دشمن به کشور ما نیاید چرا که هدف اصلی دشمنان ایران است از این رو ما با حضور در سوریه دشمن را در پشت مرزهای سوریه نگه داشته ایم تا امنیت در کشور ما همچنان ادامه یاید.
نماینده ولی فقیه در استان گفت: این غارت 2 میلیارد دلاری بیش از اینکه برای ایران خسارت اقتصادی باشد یک خسارت معنوی و فرهنگی است، زیرا امریکا قصد دارد در نگاه مردم جهان ملت ایران را تحقیر کند.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین در خصوص بلوکه کردن 2 میلیارد دلار از داراهایی ایران توسط آمریکا
مدیر پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا گفت: شهدا مخلص ترین و ناب ترین افراد و نمونه واقعی انسان های آزاده می باشند. مراسم سومین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی قزوین همچنین گرامی داشت شهید دانشجوی مدافع حرم عباس آسمیه با حضور خانواده 2 شهید مدافع حرم و غیبت ابوترابی فرد برگزار شد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در یادداشتی در واکنش به اقدامات ضد ایرانی دولت آمریکا و سرقت اموال بلوکه شده کشور به سه مفهوم "زورگوئی و دزدی آمریکایی،دیپلماسی التماس و لبخند و غیرت ایرانی پرداخت.
مراسم قرعه کشی بزرگ ترین اردوی سال تحصیلی «اردوبهشت» در دانشگاه رجاء با حضور مسئولان برگزار شد
معاون امور روابط بین الملل دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) هنر یک مدیر را در خط تولید، مدیریت کاهش هزینه و افزایش کیفی دانست و عنوان کرد: تولید کننده های داخلی باید از خود شروع کنند و مقوله هزینه کیفیت مبنای برون گرایی اقتصاد مقاومتی و حضور در بازارهای جهانی است.
مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قزوین با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام امام جواد(ع) در این دانشگاه گفت: به دنبال نخ تسبیحی برای نظم بخشیدن به فعالیت هایمان بودیم و از آنجا که معنویت را حلقه مفقوده این روزهای دانشگاه می دانیم اهل بیت(ع) را برای این منظور انتخاب کردیم.
پیش از بومی‌سازی تکنولوژی باید بدنبال رشد و پرورش اندیشه‌های ناب اقتصادی باشیم، زیرا تکنولوژی زاییده تفکر و اندیشه است.
29 فروردین یادآور رشادت‌های بزرگ‌مردانی است که شجاعانه جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا از کیان انقلاب اسلامی دفاع کرده و اقتدار و عظمت ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشند.
با حضور مسئولان کشوری و استانی به مناسبت هفته هنر و انقلاب اسلامی آیین روایت شیدایی ۹ بزرگداشت شهید فرهنگ سیدمرتضی آوینی در قزوین برگزار شد.
همزمان با سومین سالگرد تدفین 2 شهید گمنام در دانشگاه آزاد قزوین یادواره شهدای گمنام دانشگاه و گرامی داشت شهید دانشجوی مدافع حرم عباس آسمیه در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می شود.
در پی جاری شدن سیل در بیش از 145 شهر و روستا، دانشجویان داوطلب بسیجی جهادگر آمادگی خود را برای کمک به سیل‌زدگان اعلام کردند.
مشاور نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به اینکه کشور ما نیازی به مذاکره ندارد، گفت: خداکند که مسئولین از روی ترس با غربی ها مذاکره نکنند چراکه کشور ما در اوج قدرت و نفوذ توانسته دیگر کشورهای مسلمان را نیز حمایت کند.
مشاور نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه باید تلاش کرد تا دین و آموزه های آن از غربت خارج شود تاکید کرد: رسالت دین افزایش آگاهی انسان ها برای داشتن زندگی بهتر و سالم است چیزی که امروز دانشمندان به واسطه پیشرفت و تحقیقات علمی بسیار از دل احادیث پیامبر و ائمه معصومین به آن دست پیدا کرده اند.
بسیج دانشجویی و جهاد دانشگاهی استان قزوین برای تعامل بیشتر در برگزاری مسابقات مناظره دانشجویی جلسه مشترکی را با هم برگزار کردند.
رحمت الهی انسان را به وصال یار می رساند و باید برای رسیدن به این وصال خود را در معرض بارش رحمت الهی قرار دهیم چرا که در این ماه خداوند زیاد می بخشد و اعمال نیک را دوچندان و گناهان را نیز دو چندان پاک می کند.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین با تاکید بر اینکه باید مسئولان به ویژه استاندار، شهرداران، فرمانداران اعتماد بیشتری به این گروه ها داشته باشند گفت: جوانان امروز آینده سازان، مدیران، پداران و مادران آینده جامعه ما هستند لذا می توان با اعتمادی که به آنها می شود شناخت خوبی در حوزه عدالت اجتماعی، روحیه جهادی و انقلابی در آنها ایجاد کرد.
سید یاسر جبرائیلی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج دانشجویی قزوین به نقش دانشجویان در تحقق اقتصاد مقاومتی پرداخت.
امام جمعه قزوین گفت: هنر آن‌هایی که تفریحشان را دفاع از مظلومان سوریه می‌بینند، پذیرفتنی است اما کسی که به کیش می‌رود، باید از آن فرصتی برای کیش کردن شیطان بسازد؛ نه اینکه در کیش در پی مات کردن انقلاب باشد.
هنر مرکب است از دو جزء «هو» به معنای خوب و نیک و «نر» یعنی جنس نرینه
چهاردهمین مجموعه ملازمان حرم، گفتگوی دکتر شهره پیرانی با همسر شهید حمیدسیاهکالی مرادی از شهدای مدافع حرم استان قزوین
مراسم چهلمین روز درگذشت مرحوم "فرج‌الله سلحشور" چهارشنبه در استان قزوین برگزار می‌شود.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: باید فضا به گونه ای مهیا شود تا برنامه هایی چون راهیان نور به سبب بازخورد بالایی که دارد تداوم و توسط مسئولان پی گیری شود تا سیره و سبک زندگی آنها به عنوان الگوهایی نمونه در میان نسل جوان و دانشجو یی ریزی شود.
اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصاد درون نگر. یعنی اقتصادی که عوامل تولید اصلی، که در عصر حاضر دانش و تکنولوژی از مهمترین این عوامل هستند، داخلی باشد. در واقع این بدان معنی است که باید الگوی توسعه ایران را اصلاح کنیم.
مادر 6 فرزند موفق، همسر نمونه، رسیدگی به امور منزل، دانشجو شدن بعد از 21 سال وقفه، معدل 18:93؛ به نظر شما راز موفقیت این بانوی دانشجوی قزوینی چیست؟!
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین با بیان اینکه در مجموع در اردوی جهادی دانشگاه های استان در نوروز 95 شاهد ارائه خدمات درمانی به ارزش 120 میلیون تومان به مردم مناطق محروم الموت غربی بودیم گفت: تمامی این خدمات به صورت رایگان صورت گرفته است.
نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: با توجه به هجمه سنگین دشمن که از زمین و آسمان بر روی جوانان می بارد رسالت امروز جوانان این است که بیشتر از گذشته ارتباط خود را با شهدا بیشتر کنند.
رئیس دانشگاه های علمی کاربردی استان قزوین با بیان اینکه وجب به وجب این خاک توسط شهدا حفظ و صیانت شده تا به دست نسل امروز برسد خاطرنشان کرد: همه ما وظیفه داریم تا هر میزان که توانایی داریم حافظ این انقلاب و دست آوردهای آن باشیم.
رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: با مطلعه وصیت نامه شهدا و تامل در سیره ، راه و اهداف شهدا نسل جوان به خواسته های آنها پی خواهد برد ادامه دهنده راه نها خواهد شد.
مطابق آنچه این روزها خواست دولت است ، کار جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش تنش زدائی بوده است و آنچه تاکنون در نظام بین الملل دیده ایم،حرکت خلاف جریان دشمن در راستای مواضع منطقی جمهوری اسلامی ایران
تقویت و معرفی جاذبه‌های گردشگری کشور و استان می‌تواند خدمتی ارزنده در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و افزایش درآمدهای استان باشد.
سرپرست فرمانداری شهرستان البرز گفت: استفاده درست از منابع با نگاه درون زا و ظرفیت سازی جدید در تمامی عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در راستای مدیریت منابع بوده و موجبات پویایی کشور را فراهم می‌سازد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: پیام مقام معظم رهبری به بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز، حاوی نکات ارزنده‌ای است که با اجرای آن بسیاری از معضلات جامعه مرتفع می‌شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین با ارسال نامه برای معاونان درمان و توسعه مدیریت و منابع این دانشگاه از آنان خواست هرگونه قرارداد دانشگاه با پزشک متخصصی که از معاینه بیماران اورژانسی و نیازمند امتناع کرده بود، لغو شود.
اردوهای جهادی نوروز، مستقر در مناطق محروم الموت غربی در عرصه بهداشتی درمانی، عمرانی، فرهنگی، اقتصاد مقاومتی به کار خود پایان داد.
حتی اگر نخبه نباشيد مي‌توانيد مانند خيام، ارسطو و انيشتن از اين 8 گام يا راهبرد استفاده كنيد تا قدرت ذهن خلاق خود را ارتقاء داده و آينده‌تان را به نحو بهتري اداره كنيد.نخبگان چگونه به ايده دست پيدا مي‌كنند؟ در تفكر پيرامون سبكي كه لبخند ژكوند را خلق كرد و در تفكري كه تئوري نسبيت را به‌وجود آورد، چه چيزي مشترك است؟ چه چيزي راهبردهاي تفكر خيام، انيشتن، اديسون، داوينچي، داروين، پيكاسو، ميكل‌آنژ،‌ گاليله، فرويد و موتزارت را در تاريخ از هم متمايز مي‌كند؟ از آن‌ها چه درسي را مي‌توانيم بياموزيم؟
امام جمعه قزوین با اشاره به پیامدهای اظهاراتی نظیر "دنیای فردا دنیای گفتمان‌هاست نه موشک‌ها" گفت: چنین اظهاراتی دشمن را اهل مذاکره و روشن فکر معرفی می‌کند؛ در حالی که آنها اهل منطق و مذاکره نیستند.
مسئول بسيج دانشجويي استان قزوين اعلام کرد: مجموع افراد و پرسنل حاضر در اين اردوها 200 نفر مي باشند كه از دانشجويان دانشگاه پيام نور،علوم پزشكي،دانشگاه فرهنگيان، و فني شهيد بابايي در قالب 4 گروه در اين مناطق حضور يافته اند.
از جمله نکات جالب سفر راهیان نور حضور همه ساله دانشجویان خارجی در اردوی راهیان نور است. در اردوی اسفند ماه نیز تعدادی از دانشجویان چینی با حضور در یادمان‌ها و مناطق عملیاتی استان خوزستان از نزدیک نظاره‌گر ایثار و جان‌فشانی و ابهت و قدرت ایران در دوران دفاع مقدس بودند.
قطار انتخابات 7 اسفند ماه در پیچ و تاب عوامل متعدد سرانجام به مقصد رسید و منتخبان ملت با انتخاب مستقیم آنها سوار بر این قطار شدند تا به مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی برسند.
آیا در خور و زیبنده یک رئیس جمهور است که برای کسب محبوبیت و برای ابراز احساسات مستمعین با تانی و تاکید، اقدام به بردن نام رئیس دولت هفتم و هشتم نماید؟!
می نویسم تا بر آتش دلت آبی باشم به پهنای اقیانوس وجودت.من، یک دانشجو هستم دانشجویی که تو را پاک از یاد برده می گویم منتظرم، میگویم دوستت دارم، ولی ندارم، می خواهم با خودم رو راست باشم ...ندارم!!!
روسای دانشگاه های استان قزوین در سفری 2 روزه جهت بازدید از روند اجرای اردوی راهیان نور دانشجویان استان عازم سفر راهیان نور شدند.
حجت الاسلام احمد پناهیان در سیزدهمین یادواره شهدا گفت: این تفکر غلط تلاش می کند تا دیگر در جامعه بر علیه استکبار سخنی گفته نشود چرا که انها نفی سبیل را مانع پیشرفت خود می دانند.
مدیریت اردویی ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین هدف از برگزاری این اردو را تجدید بیعت با آرمان های امام و شهدا و رهبری دانست و افزود: آشنایی با فرهنگ دفاع مقدس، لمس رنج ها و سختی هایی که رزمندگان متحمل شدند و برگزاری مانور بزرگ فرهنگی در سطح کشور از اهداف سفر معنوی راهیان نور است.
حالا که مردم وظیفه خود را در کمال شکوه انجام داده اند نمایندگان منتخب به فکر معیشت و آینده مردم باشند
حماسه آفرینی مردم ایران اسلامی در 7 اسفند برای همیشه ماندگار شد و حال باید منتظر نشست تا از دل صندوق های رای منتخبان ملت بیرون آیند و مجالسی را تشکیل دهند که اولویت اصلی آنها باید توجه به حل مشکلات ملت، تلاش برای عزتمندی و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی باشد.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین در پیامی درگذشت فیلمساز برجسته و هنرمند متعهد مرحوم آقای فرج‌الله سلحشور را تسلیت گفتند
جلسه هماهنگی اردوی راهیان نور دانشگاه های استان قزوین با حضور رؤسای دانشگاه های استان در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد
مسئول معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با بیان اینکه وظیفه یکایک ما این است که نگذاریم یاد شهدا در جامعه کمرنگ شود اظهار کرد: ما برای به دست آوردن این انقلاب شهدای بسیاری را تقدیم این انقلاب کرده و برای احیاء ارزش های خود خون های بسیاری داده ایم.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین گفت: بسیج دانشجویی به عنوان دبیر اجرایی برگزاری اردوی راهیان نور بیش از 2 هزار و 500 دانشجو را به مناطق عملیاتی اعزام خواهد کرد.
استاد دانشگاه امام صادق(ع) با تاکید بر اینکه نباید به کار جهادی به دیده یک اردوی صرف نگریست گفت: جهادگران مسیری را آمده اند و کار اینک در دستان آنها به عنوان سردمداران این راه عظیم قرار گرفته است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین گقت: درنوروز پیش‌رو 300 نفر از دانشجویان جهادگر دانشگاه های استان در مناطق مختلف در سه عرصه بهداشتی- درمانی، فرهنگی- آموزشی و عمرانی وارد عرصه جهادی شده و در مناطق محروم الموت جهت خدمت رسانی حضور پیدا خواهند کرد.
مدیریت جهاد سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین همایش شکوه هجرت با حضورجهادگران دانشجو از دانشگاه های استان قزوین برگزار می شود.
مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی خواهر و برادر دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با حضور مسئولین ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین برگزار شد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: با وجود تلاش دشمن برای در صحنه نبودن مردم در راهپیمایی 22 بهمن شاهد حضور پر شور مردم با بصیرت ایران اسلامی در این راهپیمایی بودیم.
برگزیدگان مسابقه آنلاین عملیات والفجر 8 توسط بسیج دانشجویی استان قزوین اعلام شد.
مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی، هنری، ادبی، قرآنی «سلام» با معرفی برگزیدگان و نفرات برتر رشته های مختلف برگزار شد.
فرمانده سپاه حضرت صاحب الامر(عج)قزوین گفت: باید در هنگام انتخاب افراد جهت ورود به مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی به سابقه افراد، وضعیت فعلی، تدین و در مسیر خط امام و رهبری بودن آنها همچنین کسانی که در اطراف آنها هستند توجه کنیم نه به شعارهایی که معلوم نیست تا چه میزان به خود جامعه عمل خواهد دید.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین با بیان اینکه این جشنواره یکی از پرمخاطب ترین جشنواره های دانشجویی استان محسوب می شود گفت: در طول برگزاری 8 دوره از جشنواره فرهنگی، ادبی، هنری، قرآنی سلام شاهد حضور بیش از بیش از 5 هزار دانشجو در رشته‌های مختلف از دانشگاه های مختلف بودیم.
در این همایش با حضور حضرت آیت ا... مصباح یزدی رییس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) از دانشجویان برگزیده دوره بیستم طرح ولایت و همچنین از استانهای برتر در موضوع گزینش طرح ولایت و همچنین برگزاری دوره های خط امام استانی تقدیر به عمل آمد.
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: وحدت توحیدی بالاترین درجه وحدت است که همه نگاه‌های ناسیونالیستی را کنار می‌زند.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: مسابقه‌ای با عنوان "عملیات والفجر ۸" به صورت آنلاین در فضای مجازی در استان قزوین برگزار می‌شود.
نامه دانشجویان بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین در خصوص قراردادهای نفتی و ضرب وشتم و بازداشت تعدادی از دانشجویان مطالبه گر
استاد حوزه و دانشگاه قم گفت: انقلاب اسلامی ایران با انقلاب هایی که ادعای مردمی داشت متفاوت تر است و می توان گفت این انقلاب مردمی ترین انقلاب در جهان می باشد.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه در برخی موارد انتقاداتی به مسئولان دارم، گفت: آنچه اهمیت دارد حفظ اصل نظام است و باید هر کاری که می‌توانیم در جهت حفظ و تقویت نظام ولایت فقیه انجام دهیم.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی _ هنری _ ادبی سلام در استان قزوین برگزار می‌شود.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: دانشجویان دانشگاه‌های این استان در قالب 7 کاروان به راهیان نور اعزام می‌شوند.
از جوامع بین المللی نیز خواستاریم در محکومیت این حرکت های مذبوحانه تصمیمات قاطع اتخاذ کنند.
بسیج دانشجویی ، دانشجویان ، طلاب، روحانیون و اساتید حوزه علمیه و و جمعی از اقشار مختلف مردم استان قزوین پیش از ظهر امروز (13 دی) در پی شهادت شیخ نمر باقرالنمر رهبر شیعیان عربستان در مقابل مسجد شیخ الاسلام قزوین تجمع اعتراض آمیزی کردند.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین با اشاره به لزوم تعظیم و نکوداشت سالگرد حماسه تاریخی ۹ دی تصريح کرد: خاستگاه‌ دینی انقلاب اسلامی و روحیه دین‌ مدارانه ملت ایران، پشتوانه مردمی نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت‌مداری و پیوند ‌ناگسستنی امام و امت، محورهای اصلی خلق این حماسه عظیم بودند که باید مورد تبیین و تحلیل قرار بگیرند.
در حالی که شاهد قتل و عام شیعیان مظلوم نیجریه و سکوت دستگاه دیپلماسی و از سوی دیگر شاهد به تاراج رفتن عزت پاسپورت ایرانی اسلامی هستیم و در این هیاهو دولت به جای تلاش برای عملیاتی سازی اقتصاد مقاومتی همچنان چشم امید به موسسه خیریه آمریکا و منتظر رفع تحریم ها مانده است انتظار ما از مجلس به عنوان ققوه ناظر و وکیل ملت رصد هوشیارانه صحنه است.
اقدام منفعلانه دستگاه دیپلماسی ایران در برخورد با نقض آشکار برجام از شما مقام محترم که بارها خود را حقوقدان دانسته و منتقدان خود را بیسوادو... تلقی کرده اید شایسته نیست. لذا انتظار جدی داریم جهت حفظ آبروی دولت تدبیروامید و دفاع ازحقوق حقه ملت عظیم الشان ایران اسلامی با یک واکنش انقلابی، دولت خود را در طراز نظام مقتدر انقلاب اسلامی تعریف نمائید.
مهدی برزگر با اشاره به این صحبت که دیروز جبهه دانشگاه بود و امروز دانشگاه جبهه است عنوان کرد: اذعان كرد: امروز دشمن خط مقدمش را در دانشگاه قرار داده و روی اعتقادات دانشجویان ما کار می کند. اگر امروز در منطقه خطر تکفیری ها و داعش و ايجاد جنگ هاي نيابتي توسط آمريكا كشور هاي مسلمان را تهديد مي كند، خبر از اين دارد که دشمن در چند صحنه و عرصه فعال است.
روز دوم آذر ماه مصادف با تشکیل بسیج دانشجویی، برترین‌های مسئولین و شوراهای بسیج دانشجویی در دانشگاه‌های استان قزوین معرفی می‌شوند
ویژه برنامه شهادت حضرت رقیه (س) در دانشگاه رجا قزوین با حضور فرزند آیت‌الله بهجت و به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه صورت می‌گیرد.
«جشنواره فرهنگی هنری سلام هشت» با نام «ققنوس» در سطح دانشگاه های استان قزوین آغاز به کار کرد.
دکتر موسی خانی: تکرار دستورات مقام معظم رهبری کافی نیست، بلکه باید در جامعه پیاده شود و همه در این راه مصمم باشیم
ما دانشجویان هرگز اجازه بر زمين ماندن فرمان ولي زمان خود را نخواهيم داد و در يك كلام ما بي وفايي كوفيان را جبران خواهيم كرد
در اردوی "روی خط جوانی" به معرفی کانون‌ها و فعالیت‌های شاخص بسیج همچون؛ نشریات، فضای مجازی، کرسی آزاداندیشی، حلقه‌های صالحین، تربیت بدنی و شناسایی استعدادهای برتر پرداخته شد.
بیش از 500 جوان دانشجو با حضور در تجمع «جوانان عاشورایی» به ندای «کیست مرا یاری کند» امام حسین لبیک گفتند.
ماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین به برخی از بدعت‌های عزاداری در زمان کنونی اشاره کرد و گفت: گرفتن علم‌ها و چنگ و طبل‌های بزرگ، برخی علامات، سفره انداختن‌های ...
یاسر جبرائیلی معاون پژوهش و آموزش خبرگزاری فارس و دکتر حسن بهشتی پور تحلیل گر مسائل سیاسی و هسته ای با موضوع وضعیت اقتصادی پسا تحریم با هم مناظره کردند
هشتم محرم الحرام بعنوان روز جوان عاشورایی نامگذاری شد
استاد حوزه و دانشگاه گفت: نگاه اسلام به زن نگاه ابزاری نیست، بلکه یک نگاه ارزشی است در صورتی که در غرب به زن نگاه ابزاری می‌شود.
تجمع بزرگ رهروان "نهضت ما زنده‌ایم" 22 مهرماه با حضور دانشجویان استان قزوین برگزار می‌گردد
ستاد دانشگاه امام صادق(ع) گفت: هدف و اولویت اصلی دولت یازدهم حفظ صنعت هسته‌ای و رفع تحریم‌ها نیست بلکه ارتباط با آمریکا اولویت این دولت است.
آل‌سعود غده سرطانی ای است که با همکاری آمریکا و رژیم صهیونیستی بارها در سالهای گذشته، امت اسلامی را از طرق مختلف آزرده خاطر کرده که همه این وقایع، نشان ازبی کفایتی آل‌سعود به عنوان برگزار کننده مراسم حج ابراهیمی است.
دکتر منوچهر مهرام ریاست دانشگاه علوم پزشکی قزوین صبح امروز با حضور در عرصه جهادی دانشجویان بسیجی جهادگر در روستای آکوجان بازدید کردند.
دانشگاه های غیرانتفاعی و فرهنگیان عازم مناطق محروم روستاهای آبگرم شدند.
اقدام اخیر قوه قضاییه بسیار ستودنی بوده و باید روند برخورد با آقازاده های متخلف ، مفسدین اقتصادی و دیگر مجرمان ادامه داشته باشد.
تحليلي بر توافق وين،گذر زمان و شفافيت مذاکرات بعد از توافق وين
قتل عام اعضای گروه تروریستی داعش در موصل عراق، بازداشت هشت تروریست وابسته به داعش در مغرب، هلاکت عامل انتحاری داعش از عناوین خبری گروهک تروریستی داعش در ساعات گذشته است.
حالا حوزه‌ی هنری سازمان تبلیغات اسلامی هم به عنوان یکی از قدیمی‌ترین نهادهای هنر انقلاب که معمولاً جای خالی آثارش در مباحث روز انقلاب احساس می‌شد، این بار پای در میدان گذشته و با موشن گرافیک‌های جذاب و دیدنی‌ تولید شده در مرکز مستند سوره، سعی در تبیین فواید انرژی هسته‌ای کرده است. موردی که شاید رسانه‌هایی چون صداوسیما باید ده یا دوازده ساله پیش آن را شرح می‌دادند
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: