کد خبر:88608 تاریخ انتشار : 1396/9/5-14:43:4
امیرحسین کشوری؛
مرز بین حق و باطل
مگر می‌شود امیرالمومنین و معاویه در کفه‌های یک ترازو قرار بگیرند؟ مرز بین حق و باطل ولایت امیرالمومنین است.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/88608
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین امیرحسین کشور از فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا در یادداشتی به مناسبت پیروزی جبهه مقاومت و نابودی فتنه های داعش نوشت: نبرد بین حق و باطل نبردی تمام نشدنی است نبردی به بلندای تاریخ از صدر اسلام، بدر و خندق تا جمل و نهروان از مبارزات مردم انقلابی ایران علیه رژیم ستم شاهی تا دفاع مقدس در مقابل رژیم بعثی عراق؛ نبردی که در یک سو جبهه حق است و سوی دیگر آن جبهه باطل. دشوار نیست تمایز حق از باطل و نور از ظلمت؛ اما گاهی حق و باطل در هم آمیخته می‌شوند؛ آنگاه شناخت حق و باطل دشوار است، مانند جنگ صفین که یکی قرآن به نیزه بُرد و دیگری را متهم به جنگیدن با قرآن نمود؛ فارغ از این که طرف دیگر جنگ خود قرآن ناطق است. با اینکه هر دو به زعم خود برای اسلام شمشیر می‌زنند، اما مگر میشود هر دو جبهه بر حق باشند؟ مگر می‌شود امیرالمومنین و معاویه در کفه‌های یک ترازو قرار بگیرند؟ مرز بین حق و باطل ولایت امیرالمومنین است.

از بهمن‌ماه یک‌هزاروسیصدوهشتادونه از روزی که اربابان سلطه و استکبار برای شکستن سدهای مقاومت اسلامی تمام عزم خود را جزم کردند و اندکیِ حق را با دریایی از باطل آمیختند در ایران عده‌ای به بهانه واهی تقلب و دفاع از دموکراسی شعار یاحسین میرحسین سر دادند و افاضه نمودند، این لشگر حسینِ یاور میرحسینِ کمر همت برای زمین زدن کشور حسین(ع) بستند، در این لحظات هم نفسان سوری شان به بهانه نبرد علیه حاکمیت سوریه فتوا جهاد صادر کرده و از سراسر جهان، پانزده هزار مسلمانِ فریب خورده را با آرزوی تشکیل خلافت اسلامی عراق و شام بسیج کردند اما این مسلمانان فریب خورده زر و زور و تزویر نمی‌دانستند که هم‌پیمان شده اند تا کمر محور مقاومت یعنی #سوریه را بشکنند که امنیت رژیم صهیونیستی را تأمین کنند، به مقدسات اسلامی اهانت و جسارت کنند و مسلمانان را با یک دیگر درگیر کنند که در نتیجه دشمن اصلی اسلام رژیم و صهیونیستی در امنیت و آرامش باشد.

ملت ایران طومار دشمنان داخلی را در هم پیچید و اشتباه صفین را نکرد اما در سوریه اوضاع پیچیده‌تر و شناخت حق و باطل دشوارتر بود داعشیان مرزهای وقاحت را دریده بودند و به حرم عمه سادات(سلام‌الله‌علیها) اهانت کرده بودند؛ وظیفه ما چه بود؟

اگر برای دفاع از حرم زینب کبری(س) عازم نمیشدیم آیا در قیامت می‌توانستیم در برابر امام حسین(ع) سر بلند کنیم؟ داعش ما را به حمله نظامی تهدید کرده بود و به چهل کیلومتری مرز ایران رسیده بود اگر در سوریه و عراق با این ها نمی‌جنگیدیم باید در کرمانشاه و همدان با این ها می‌جنگیدیم در این شرایط عده‌ای می‌گفتند غیرت دینی این نیست که به بهانه دفاع از حرم با ارسال اسلحه مروج خشونت باشیم در حالی که می‌توانیم با توان دستگاه دیپلماسی و مذاکره مسائل را حل کنیم معتقد بودند دنیای فردا دنیای گفتمان است نه دنیای موشک‌ها و مذاکره را بر مقاومت ترجیح دادند رفتند و مذاکره کردند نتیجه اش شد برجام که به قول خودشان عین دیوانگی بود اما حزب الله مقاومت را بر سازش ترجیح داد با حضور موثر در سوریه در دفاع از حرم حضرت زینب(س) و حضور در عراق با تشکیل بسیجی واحد از مسلمانان ایرانی، سوریه‌ای، عراقی، لبنانی، افغانی و پاکستانی در تیپ های فاطمیون، زینبیون و بسیج مردمی عراق موسوم به حشدالشعبی دِه به دِه، روستا به روستا و شهر به شهر عراق و سوریه را از لوث وجود داعش پاک کردند؛ آمریکا پیش‌بینی کرده بود در سی‌سال داعش نابود خواهد شد، اما سردار سلیمانی در وعده‌ای صادق قول سه ماه نابودی داعش را داد و در دو ماه طومار این خلافت موهوم را در هم پیچید و به #وعده_صادق خود عمل کرد داعش را شکست دادیم؛ نه با مذاکره بلکه با مقاومت با تفکر بسیجی تفکر سازش ناپذیر ما برای دفاع از حرم جنگیدیم گفتند مدافع اسدید برای امنیت مردم جنگیدیم گفتند برای پول می‌جنگید.

سردار رشیدمان حاج حسین همدانی در سوریه به شهادت رسید مغرضان تیتر زدند؛ حسین همدانی در سوریه کشته شد. اما کسی که در راه خدا جهاد می‌کند عنایتی به این سخنان سخیف ندارد حزب‌اللهی آن جا که احساس تکلیف برای حضور داشته باشد، حضور دارند و خالصانه خدمت می‌کنند؛ منتشان هم بر سر کسی نیست حال با شکست مفتضحانه داعش و نقشه بر آب شدن نقشه‌های شوم استکبار در راستای نفوذ و شکست ایران اسلامی و شکل گیری سپاه آخر الزمان کمتر از بیست و سه سال دیگر رژیم صهیونیستی را نابود خواهیم کرد که وعده ما وعده صادق است.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجوی...
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی ...
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چها...
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دی...