کد خبر:93280 تاریخ انتشار : 1396/11/5-15:39:52
سعید ناصرلویی؛
نقد معصوم آری، نقد برجام خیر!
نقد معصوم را مجاز می‌دانند ولی در برابر نقد برجام از کوره در میروند و بیانیه سراسر توهین آمیز نسبت به منتقدان و صداسیما می‌دهند.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/93280
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، سعید ناصرلویی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین طی یادداشتی نوشت: اخیرا شاهد بیانی عجیب و شگرف از آقای روحانی بودیم مبنی بر اینکه می‌شود امام زمان را هم نقد کرد سخنی که باعث موضع گیری‌های گروه‌های مختلف از دانشجویان و مردم عادی تا برخی علما و حوزویان شد.

اما چرا رئیس جمهور،جمهوری اسلامی که خود نیز ملبس به لباس پیامبر است چنین بحثی که مغایر با اصول اولیه دین مبین اسلام است بکند؟

در حالی که امروز دست دولت بیش از پیش در برابر ملت خالی است و نتواسته به وعده های انتخاباتی ۹۲ و ۹۶ خود عمل کند به دنبال جنجال سازی است تا در سایه این جنجال ها عملکرد ضعیف دولت فراموش شود و همچنین از پاسخگویی به مردم شانه خالی کند به طبع مسائل مذهبی که مردم ایران روی آن حساسیت زیادی دارند یکی از بهترین گزینه ها برای جنجال سازی خواهد بود.

همچنین روحانی در حالی که مورد انتقاد واقع شده مظلوم نمایی میکند و به مردم عادی اینطور القا میکند که به خاطر هر حرف کوچکی توسط منتقدان مورد هجمه قرار میگیرد و به او اجازه فعالیت نمی دهند و دراصل مقصر وضعیت فعلی کشور منتقدان هستند که مانع تمرکز روحانی بر مسائل اصلی می‌شوند.

اما با این حال ای کاش آقای روحانی حداقل  به آنچه می گوید عامل باشد.

طی این چهارسال گذشته مدام شعار انتقادپذیری سر داده اند اما بدترین برخورد را با منتقدان داشته اند.
 
زمانی که نقد معصوم را مجاز میدانند در برابر نقد برجام از کوره در میروند و بیانیه سراسر توهین آمیز نسبت به منتقدان و صداسیما می‌دهند.

مگر چه شده که وزارت خارجه اینگونه عصبی و خارج چارچوب واکنش نشان می‌دهد؟

برجام تنها ایده دولت آقای روحانی بوده و با روی کار آمدن ترامپ در امریکا ،ایشان تمام همت خود را برای حفظ برجام به کار گرفته اند تا بهره برداری از آن، درحال حاضر دولت سر قبری فاتحه میخواند که مرده ای توش نیست، امیدوارم دولت از این لج بازی بچه گانه خودش دست بردارد تا بتوانیم با توان داخلی کشور را پیش ببریم.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجوی...
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی ...
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چها...
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دی...