کد خبر:80950 تاریخ انتشار : 1396/5/17-11:28:30
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین:
نمایندگان سلفی بگیر با موگرینی، عقده حقارت دارند/ ریاست مجلس علت رفتار سبک‌سرانه نمایندگان را شناسایی و فکر چاره‌ای بیندیشد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین صیانت در رأس امور مجلس بودن را بیش از همه وظیفه ریاست مجلس عنوان کرد و گفت: از ریاست محترم مجلس و هیئت نظارت مجلس انتظار می‌رود در اولین فرصت نمایندگان سلفی بگیر با موگرینی را بررسی کنند و علت رفتار سبک‌ سرانه برخی نمایندگان اصلاح‌طلب در خانه ملت را شناسایی و فکری برای عدم ورود این افراد حقیر و ذلیل که بعث خفت مردان سیاستمدار ایران در عرصه سیاسی جهان می‌شوند فکر چاره‌ای بیندیشند.
لینک کوتاه http://qazvin.bso.ir/id/80950
مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین در خصوص سلفی حقارت نمایندگان با موگرینی در مراسم تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم اظهار کرد: به صورت علمی می‌توان ثابت کرد که نمایندگان سلفی بگیر با موگرینی، عقده حقارت دارند.

وی اضافه کرد: ریشه حرکات ناپسند و سبک مغزانه برخی از نمایندگان را باید در دوران کودکی آنها جستجو کرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین بیان کرد: روانشناسان معتقدند این نوع حرکات حقارت‌آمیز فقط از افرادی نمایان می‌شود که در دوران کودکی از طرف والدین یا اطرافیان دیده نشده‌اند و یا مورد تحقیر قرار گرفته و اجازه دیده شدن به آنها داده نشده است.

برزگر از رفتار سبک سرانه نمایندگان در روز تحلیف رئیس جمهور دوازهم ابراز تأسف کرد و گفت: موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هم از این حرکت ناپسند نمایندگان در مجلس شورای اسلامی ایران، متعجب و بهت‌زده شده بود.

وی با بیان اینکه بروز عقده حقارت در افراد مختلف شکل‌های متفاوتی دارد خاطرنشان کرد: عداه‌ای با رجوع به مواد مخدر، سوار شدن بر ماشین‌های لوکس و ویراژ دادن در خیابان‌ها، بلند کردن صدای ضبط خودرو و... خود را تخلیه می‌نمایند و به دنبال جلب توجه دیگران به خود هستند و عده‌ای هم با روی آوردن به به غرب‌گرایی، غرب‌زدگی و غرب پرستی که نوع افراطی آنها جاسوسی و خیانت است و عده‌ای دیگر هم، این سلفی بگیران هستند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین ادامه داد: این نمایندگان اصلاح طلب سلفی‌بگیر با چنان حقارتی عکس سلفی گرفتند که دنیا را نسبت به عزت و غیرت مرد ایرانی دچار بهت و انگشت به دهان نمودند.

برزگر یادآور شد: این سلفی حقارت باعث شد رسانه‌های داخلی و خارجی نسبت به آن واکنش‌‌های مختلفی نشان دهند. رسانه‌‌ی خارجی  دیلی تلگراف گفت: سیاستمداران ایرانی به دلیل این رفتار غیرحرفه‌ای و غیرقابل قبول نمایندگان مجلس هدف انتقاد قرار گرفتند. گاردین و بازفید: رفتار غیرحرفه‌ای نمایندگان ایران. برخورد نامناسب با دیپلمات زن خارجی در ایران. رفتار عجیب و غریب نمایندگان پارلمان ایران.

وی صیانت در رأس امور مجلس بودن را بیش از همه وظیفه ریاست مجلس عنوان کرد و گفت: از ریاست محترم مجلس و هیئت نظارت مجلس انتظار می‌رود در اولین فرصت نمایندگان سلفی بگیر با موگرینی را بررسی کنند و علت رفتار سبک‌ سرانه برخی نمایندگان اصلاح‌طلب در خانه ملت را شناسایی و فکری برای عدم ورود این افراد حقیر و ذلیل که باعث خفت مردان سیاستمدار ایران در عرصه سیاسی جهان می‌شوند فکر چاره‌ای بیندیشند.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: