آرشیو گفتگو
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین‌زهرا گفت: دولت با ممنوع اعلام کردن واردات بی رویه و جلوگیری از قاچاق کالا و با تزریق منابع مالی مناسب به دستگاههای تولیدی به احیا صنعت داخلی کمک کند.
مسئول قرارگاه‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: در اردوهای جهادی نوروز امسال بالغ بر 180میلیون تومان خدمات رایگان در حوزه پزشکی، دندانپزشکی، عمرانی، آموزش و فرهنگی توسط دانشجویان جهادگر قزوینی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه و مناطق محروم طارم‌سفلی استان قزوین ارائه شد.
مسئول نماینده ولی فقیه دانشگاه‌های آزاد اسلامی قزوین گفت: مسئولان باید روحیه انقلابی داشته و آن‌ را حفظ کنند و از شهدا که جلوی گلوله دشمن نترسیدند و تسلیم نشدند درس بگیرند ودر دفاع ازارزش‌ها و استقامت در برابر استكبار، پایدار و به فکر اضافه کردن تشریفات و اشرافی‌گری نباشند و وقت‌شان را در خدمت‌رسانی به مردم صرف کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: در شرایطی که دشمن سعی دارد ارزش ها واقعی را از یادها خارج کند وجود برنامه‌های موثری چون راهیان نور برای تحکیم این ارزشها در آحاد مردم و به ویژه جوانان ضروری و لازم است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین‌زهرا گفت: رمز پیروزی جوانان ما در دوران هشت سال دفاع مقدس پیروی از ولایت بود و نگاهشان به نگاه فرماندهی بود تا ببینند چه پیامی از فرماندهی می رسد و یک انضباط اجتماعی در اطاعت از ولایت فقیه و رهبری وجود داشت.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین‌زهرا راهیان‌نور را یکی از مهمترین فعالیت‌های فرهنگی در مقابل هجمه‌های دشمن دانست و گفت: دشمن در همه ابعاد فرهنگی، سیاسی، تربیتی واعتقادی از نقاط مختلف و با بودجه‌های کلان کار می کند.
مسئول جهادسازندگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین از اعزام 500 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان قزوین به اردوهای جهادی در مناطق محروم در ایام نوروز امسال خبر داد.
مسئول نماینده ولی فقیه دانشگاه فرهنگیان قزوین با بیان اینکه خون شهدا مرز بین حق و باطل را جدا می‌کند خاطرنشان کرد: باید جدا از حرکت باشکوه راهیان نور باید بر سر در مراکز آموزشی اداری و... وصیت های شهدا نصب گردد تا خواسته و آرمان‌های آنها به فراموشی سپرده نشود.
نماینده ولی فقیه ناحیه بسیج دانشجویی گفت: شهدا خود را فدای دین و عزت ملت کردند، دین و ملت را فدای خود نکردند لذا تک تک مسئولین ما باید در روند کارهای خود از این بزرگواران درس بگیرند و خادم ملت باشند.
رئیس دانشگاه فرهنگیان قزوین گفت: در زمان حاضر که دشمنان عمق اعتقادات دینی و انقلابی جوانان را نشانه گرفته‌اند، راهیان‌نور نسخه شفابخش برای احیا و نهادینه شدن فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
آخرین اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجوی...
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی ...
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چها...
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دی...