آرشیو یادداشت
یک تغییر اساسی و بزرگ در جامعه هیچ‌گاه بطور تصادفی رخ نمی‌دهد، آن‌هم تغییر بسیار عظیمی که ساختارِ مملکت را تغییر داد که نام آن را انقلاب نهادند ؛ آن‌هم نه هر انقلابی ؛ انقلابی که مبنای آن ، ایدئولوژی اسلام بوده و ساختار غیراسلامی را بهم زده‌است.
نقد معصوم را مجاز می‌دانند ولی در برابر نقد برجام از کوره در میروند و بیانیه سراسر توهین آمیز نسبت به منتقدان و صداسیما می‌دهند.
همانهایی که مسئولیت انتخاب خودشان را به دوش نمیکشند و بجای آن ، از انتخاب پیشینیانشان خرده میگیرند. حقیقتاً زندگی انسان در گرو همین انتخابهاست ؛ زیرا سرنوشت هیچ قومی تغییر نمیکند ؛ مگر اینکه خودشان بخواهند.
9دی پاسخ شجاعانه ملت انقلابی به اقدامات خصمانه فتنه گران و روز میثاق دوباره با جمهوریت و اسلامیت نظام بود.
« دشمن در پی نفوذ در مراکز تصمیم گیرنده و تصمیم ساز است » باید به این نکته اشاره داشت که تلاش برای تغییر ساختارهای ذهنی نسبت به ماهیت انقلاب و تلاش دشمن برای نفوذ در قوه ادراک سیاسی، اساساً به منظور تسهیل سلطه غرب بر کشور است .
آنچیزی که این روز ها انگار بکلی فراموش شده، شان و مقام دانشجو است.دانشجو، همانند تعاریفی که در این روزها بطور شعارگونه ای مطرح میشود " دانشجو موتور محرک جامعه است" و همانند سخن گهربار شهید مظلوم دکتر بهشتی " دانشجو موذن جامعه است، اگر دانشجو خواب بماند، نماز امت قضا می شود" و قس علیهذا که شعارگونه مطرح می شود، اما عمق کلام ، به راستی می نمایاند که دانشجو چه وظیفه ای دارد و به کجا باید برسد، اما این قضیه شامل دو بخش است، دانشجو و جامعه.
ما هم اکنون در مسائل روز جامعه، محتاج اتحادیم، اما نه اتحاد شر، نه اتحاد نادیده گرفتن حقوق و قس علیهذا... ما باید متحد باشیم در راه یگانگی خدا و سربلندی خاک مقدس ایران و سرفرازی انقلاب اسلامی ایران و هموطنانمان با دشمنان مبارزه کنیم، مبارزه ای که از حق برابر باطل برمی‌آید، مبارزه کنیم تا دست نامردمان از حق مردم کوتاه شود و آنگاه زمینه ظهور را برای منجی موعودی فراهم کنیم که همانند جد بزرگوارش، حضورش وحدت آفرین و است دنیائی بر حضورش ایمان آورده اند.
آقای دکتر این شما نبودید که روز امضا برجام فرمودید از امروز با اجرای این توافق تمام تحریم های هسته ای تسلیحاتی،بانکی و... لغو میشوندشما ملت را فریب دادید یا خود را؟آقای دکتر اگر برجام گره گشا بود گره تحریم های بانکی را باز میکرد آیا امروز پول نفتی را که میفروشید مستقیم دریافت میکنید یا طبق گفته آقای نوبخت سخنگوی دولتتان طرف های خارجی از حساب بانکی خارج از کشور دلار برداشت کرده و ریال به ما تحویل میدهند؟آقای دکتر اگر چنین باشد که تحریم های دلاری و بانکی لغو نشده پس چرا برجام را الگو فتح الفتوح میدانید
مگر می‌شود امیرالمومنین و معاویه در کفه‌های یک ترازو قرار بگیرند؟ مرز بین حق و باطل ولایت امیرالمومنین است.
چگونه می‌توان در آن روزگار اندیشید که روزی اندیشه و فرهنگ بسیجی مرزها را درنوردد و پرتو آن در لبنان، طومار رژیم صهیونیستی را درهم پیچد و زمینه مقاومت چندین ساله را در سوریه در برابر انبوهی از آشوب‌گران و حامیان منطقه‌ای و بین المللی آنان فراهم نماید و در عراق زمینه مقابله با پدیده داعش و داعشیزم شود؟!
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|
آخرین اخبار
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجوی...
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: دانشگاه یعنی ...
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چها...
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دی...