کد خبر: 66231 تاریخ انتشار : 1396/10/16-12:16:20

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین:
سوءاستفاده دشمن از مطالبات مردم در جهت پیشبرد اهداف خود/ دولتمردان مشکلات اقتصادی مردم را حل کنند
رییس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: کسانی که در جامعه ناامنی ایجاد می‌کنند یکسری افراد بخصوصی هستند که می‌خواهند از جو نارضایتی مردم از مسائل اقصادی، در جهت پیشبرد اهداف خود سوءاستفاده کنند.
ابوالحسن نائینی رییس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین درگفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، در خصوص آشوبگری‌ها و اغتشاشات روزهای اخیر اظهار کرد: اگر اعتراض و انتقادی وجود دارد باید از مرجع قانونی پیگیری شود.

وی با بیان اینکه رفتارهای هنجارشکنانه امنیت جامعه را به خطر می‌اندازد اضافه کرد: این نوع رفتارها درست نیست و همه امور باید بر اساس قانون‌مداری باشد.

رییس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: می‌دانیم مشکلات بیکاری و اقتصادی در کشور وجود دارد که مردم را تحت فشار قرار داده است اما راه حل این نیست که فضایی متشنج ایجاد شود.

نائینی با بیان اینکه دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی استفاده می‌کند ادامه داد: به خاطر این مسائل یکسری افراد فرصت طلب هم بخواهند از این فضا سوء استفاده و ساختارشکنی کنند و مسائلی را مطرح کنند که  مورد تایید ملت شریف ایران نیست.

این مسئول مشی خط عناصر اغتشاشگران را به آمریکا که اصلی‌ترین دشمن ملت ایران است مطرح کرد و گفت: آقای ترامپ که تا دیروز به ما ویزا نمی‌داد و شدیدترین تحریم‌ها را بر علیه ایران وارد کرده بود امروز دلسوز این ملت شده است؟!؛ قطعا این دلسوزی نیست.

نائینی با بیان اینکه مردم می‌توانند با راهکارهای قانونی مطالبات خود را مطرح کنند و دولتمردان هم باید با رسیدگی به مشکلات از فشارهای اقتصادی که مردم متحمل آن هستند، کم کنند.

وی اقدامات آشوبگران را محکوم و عنوان کرد: اینکه عده‌ای بیایند به خیابان و اموال عمومی را تخریب کنند در شان ملت شریف ایران نیست و مسلما هم این افراد از ملت ایران نیستند.

رییس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین خاطرنشان کرد: کسانی که در جامعه ناامنی ایجاد می‌کنند یکسری افراد بخصوصی هستند که می‌خواهند از جو نارضایتی مردم از مسائل اقصادی، در جهت پیشبرد اهداف خود سوءاستفاده کنند.

انتهای پیام/
©2020 Basij Student Organization. All Rights Reserved