گروه خبری - اجتماعی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان لنگرود گفت: جوان و دانشجو شانش همین است که عدالت را بخواهد، پرچم این گفتمان باید دست جوان انقلابی باشد تا مورد سو استفاده قرار نگیرد، امروز ما شاهد این هستیم که جریان انحرافی با شعار عدالت با اسم عدالت خواهی قصد ضربه زدن به نظام را دارد درحالی که فقط خود را معیار و شاغول عدالت قرار داده اند. برای همین است که میگوییم این پرچم باید دست جریان انقلابی باشد.
مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی کشور از مصطفی محمدی، دانشجوی بسیجی قزوینی که در حوادث اخیر از سوی آشوبگران مصدوم شد، عیادت کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: با وجود آشوب‌ها و اتفاقات اخیر جامعه دانشگاهی استان قزوین زلزله زدگان استان کرمانشاه را در سوز سرمای زمستان فراموش نکرده‌اند و همچنان به کمک‌های خود ادامه می‌دهند.
مسئول روابط عمومی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین گفت: عده‌ای از آشوب گران به اسم گرانی و بیکاری به خیابان‌ها آمدند ولی باعث اغتشاش و برهم زدن آرامش در شهر شدند.
چیییش...بشقاب دوم سیب زمینی ها در روغن ریخته شد و صدای چنتا آخ و اوخ کوچک امید به نشانه پرت شدن ذرات روغن روی پوستش از آشپز خونه بلند شد. یک خونه پنجاه متری را یک خوابه را باهم اجاره کرده بودندو به نظر نیت کرده بودند یک خرابه تحویل صاحبش بدهند.
استاد دانشگاه در رشته کشاورزی گفت : مسئولان بايد نظارت مستقيم بر روي واردات و توليد اين سموم داشته تا با استانداردهاي دنيا سموم وارد يا ساخته شوند.همچنین نظارت مستقيم و شديد بر روي مصرف كننده هاي اين سموم داشته تا در مواقع ضروري استفاده شود.
پژوهشگر مرکز حفاظت آب و خاک دانشگاه تهران با بیان اینکه کشاورزان با استفاده بی رویه از سموم برای بالا بردن میزان برداشت در حقیقت کیفیت را فدای کمیت می کنند گفت: برای استفاده از سموم شیمیایی باید فرهنگ سازی مناسبی صورت بگیرد.
نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: باید تلاش کرد در این ماه که ماه میهمانی خداست و همه خلایق به ویژه انسان ها میهمان خداوند هستند و از ضیوف الهی پذیرایی می شوند از خود وجودی جدا شده و به خداوند وصل شویم.
نماینده مردم قم در قزوین با بیان اینکه خداوند حس تکلیف گری را از اصولگرایان بگیرد چرا که همیشه طبق سنت الهی تفرقه رمز شکست و وحدت رمز پیروزی است. حال با این حس تکلیف گرایانه برخی رای ها شکسته می شود و آسیب های بزرگی دامن گیر ما می شود.
اساتید ارزشی دانشگاه‌های استان قزوین با صدور بیانیه‌ای، برخورد قاطع و انقلابی دادستانی این استان با هنجارشکنی تعدادی از جوانان در پی برگزاری پارتی توسط دانشجویان و بی‌حرمتی آن­ها به عقاید و دستورهای دینی را امری مبارک و حرکتی انقلابی عنوان نمود.
|< < 1 2 3 > >|