گروه خبری - اجتماعی
چیییش...بشقاب دوم سیب زمینی ها در روغن ریخته شد و صدای چنتا آخ و اوخ کوچک امید به نشانه پرت شدن ذرات روغن روی پوستش از آشپز خونه بلند شد. یک خونه پنجاه متری را یک خوابه را باهم اجاره کرده بودندو به نظر نیت کرده بودند یک خرابه تحویل صاحبش بدهند.
استاد دانشگاه در رشته کشاورزی گفت : مسئولان بايد نظارت مستقيم بر روي واردات و توليد اين سموم داشته تا با استانداردهاي دنيا سموم وارد يا ساخته شوند.همچنین نظارت مستقيم و شديد بر روي مصرف كننده هاي اين سموم داشته تا در مواقع ضروري استفاده شود.
پژوهشگر مرکز حفاظت آب و خاک دانشگاه تهران با بیان اینکه کشاورزان با استفاده بی رویه از سموم برای بالا بردن میزان برداشت در حقیقت کیفیت را فدای کمیت می کنند گفت: برای استفاده از سموم شیمیایی باید فرهنگ سازی مناسبی صورت بگیرد.
نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: باید تلاش کرد در این ماه که ماه میهمانی خداست و همه خلایق به ویژه انسان ها میهمان خداوند هستند و از ضیوف الهی پذیرایی می شوند از خود وجودی جدا شده و به خداوند وصل شویم.
نماینده مردم قم در قزوین با بیان اینکه خداوند حس تکلیف گری را از اصولگرایان بگیرد چرا که همیشه طبق سنت الهی تفرقه رمز شکست و وحدت رمز پیروزی است. حال با این حس تکلیف گرایانه برخی رای ها شکسته می شود و آسیب های بزرگی دامن گیر ما می شود.
اساتید ارزشی دانشگاه‌های استان قزوین با صدور بیانیه‌ای، برخورد قاطع و انقلابی دادستانی این استان با هنجارشکنی تعدادی از جوانان در پی برگزاری پارتی توسط دانشجویان و بی‌حرمتی آن­ها به عقاید و دستورهای دینی را امری مبارک و حرکتی انقلابی عنوان نمود.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در پی برخورد دستگاه قضایی استان با مفسدان اخلاقی از دادستان استان قزوین تقدیر کرد.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین با انتقاد از برگزاری مراسم جشن خوابگاه ها در دانشگاه امام خمینی(ره) که به محفل رقص و پایکوبی تبدیل شد گفت: مسئولین فرهنگی دانشگاه باید پاسخگوی این اهمال و کم کاری خود باشند که بر اساس کدام دغدغۀ فرهنگی حرکات موزون و رقص باید در محیط دانشگاه امری طبیعی شود؟ گر چه که نقطۀ آغاز این روند از اجرای موسیقی غیر قابل کنترل در دانشگاه شروع و به صورت یک سناریو در حال تکمیل پازل تهاجم فرهنگی دشمن است.
جلوگیری از ورود کالاهای بی‌کیفیت به داخل کشور و حمایت از تولید ملی لازمه پیشرفت اقتصادی کشور خواهد بود
امام جمعه قزوین جایگاه معلمان و اساتید را عظیم توصیف و تاکید کرد: شهید مطهری به عنوان الگویی از یک معلم اندیشمند و متفکر برای تمامی معلمان و اساتید است تا آنها بتوانند با بهره گیری از این الگو در مسیر تربیت افراد نقش بهتری داشته باشند.
|< < 1 2 > >|