گروه خبری - سیاسی
آیین رونمایی از کتاب شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی با حضور همسر شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده در قزوین برگزار می‌شود.
مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی کشور از مصطفی محمدی، دانشجوی بسیجی قزوینی که در حوادث اخیر از سوی آشوبگران مصدوم شد، عیادت کرد.
مسئول روابط عمومی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین گفت: عده‌ای از آشوب گران به اسم گرانی و بیکاری به خیابان‌ها آمدند ولی باعث اغتشاش و برهم زدن آرامش در شهر شدند.
مردم روزه دار و مومن سراسر ایران با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس سال 96 بار دیگر بر پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی (ره) تاکید کردند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: این انقلاب از اول با دشمنی‌های سخت مواجه بود؛ حالا به این هارت‌وهورت‌های این کسی که تازه آمده در آمریکا نگاه نکنید؛ این‌ها جدید نیست.
امام جمعه قزوین گفت: محتوای 2030 استعماری، بسیار خطرناک و از تلخ ترین مصادیق نفوذ است. این سند از زیر بال صهیونیست ها در می آید و با عجله و مخفیانه امضا شده است و در نهایت به جامعه ما تحمیل شد.
193 نفر از اساتید دانشگاه‌های استان قزوین در بیانیه‌ای در ارج نهادن به اقدام انقلابی قالیباف و حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی اعلام کردند: اقدام انقلابي و ايثارگرانه محمدباقر قاليباف تنها براي اتحاد بيشتر جبهه انقلاب از كارزار انتخاباتي بود.
سند آموزش ۲۰۳۰ چندی پیش در کشورمان رونمایی شد و مطابق آن و تعهداتی که کشورمان دارد، باید اموری را انجام دهد که تعارضات و مغایرت‌هایی را با خود به همراه دارد که از جمله آن متهم شدن کشورها به وجود خشونت و تبعیض جنسیتی است.
مراسم یادواره شهدای مدافع حرم استان قزوین، به مناسبت وفات حضرت زینب(س)، با سخنرانی آیت الله صدیقی برگزار می‌شود.
رییس دفتر مقام معظم رهبری گفت: آیت الله باریک‌بین گوهر ارزنده ای برای انقلاب و نظام بود.کسانی که از نزدیک این عالم برجسته را می شناختند به خوبی می‌دانند که چه شخصیت بزرگی را امروز از دست دادیم.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|