گروه خبری - سیاسی
مردم روزه دار و مومن سراسر ایران با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس سال 96 بار دیگر بر پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی (ره) تاکید کردند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: این انقلاب از اول با دشمنی‌های سخت مواجه بود؛ حالا به این هارت‌وهورت‌های این کسی که تازه آمده در آمریکا نگاه نکنید؛ این‌ها جدید نیست.
امام جمعه قزوین گفت: محتوای 2030 استعماری، بسیار خطرناک و از تلخ ترین مصادیق نفوذ است. این سند از زیر بال صهیونیست ها در می آید و با عجله و مخفیانه امضا شده است و در نهایت به جامعه ما تحمیل شد.
193 نفر از اساتید دانشگاه‌های استان قزوین در بیانیه‌ای در ارج نهادن به اقدام انقلابی قالیباف و حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی اعلام کردند: اقدام انقلابي و ايثارگرانه محمدباقر قاليباف تنها براي اتحاد بيشتر جبهه انقلاب از كارزار انتخاباتي بود.
سند آموزش ۲۰۳۰ چندی پیش در کشورمان رونمایی شد و مطابق آن و تعهداتی که کشورمان دارد، باید اموری را انجام دهد که تعارضات و مغایرت‌هایی را با خود به همراه دارد که از جمله آن متهم شدن کشورها به وجود خشونت و تبعیض جنسیتی است.
مراسم یادواره شهدای مدافع حرم استان قزوین، به مناسبت وفات حضرت زینب(س)، با سخنرانی آیت الله صدیقی برگزار می‌شود.
رییس دفتر مقام معظم رهبری گفت: آیت الله باریک‌بین گوهر ارزنده ای برای انقلاب و نظام بود.کسانی که از نزدیک این عالم برجسته را می شناختند به خوبی می‌دانند که چه شخصیت بزرگی را امروز از دست دادیم.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم مجاهد و ابوالشهید مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین باریک‌بین را تسلیت گفتند.
کارشناس ارشد رسانه و ادیان گفت: از ویژگی‌های خاص انقلاب اسلامی این است که همانند یک سانترفیوژ می‌چرخد و افراد انقلابی را از غیر انقلابی شناسانده و غیرانقلابیون را از چرخه انقلاب جدا می‌کند.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)قزوین گفت: این سخنان رئیس جمهور محترم ، ظلمی آشکار در حق رهبری است چراکه رهبر انقلاب از همان ابتدا فرموده بودند که من نسبت به این مذاکرات خوشبین نیستم. برای اثبات ناروا بودن این اظهار نظر دروغینِ مسئولِ مربوطه ، تنها و تنها بازخوانی بیانات سه سال اخیر رهبر معظم انقلاب ، کفایت می کند چرا که خودِ معظم له بارها و بارها فرموده اند که مواضع ایشان همان چیزهایی است که از تریبون رسمی خودشان بیان می دارند و همچنین در تاریخ 19 بهمن ماه 1391 با صراحت فرمودند: " من دیپلمات نیستم، من انقلابی‌ام؛ حرف را صریح و صادقانه می‌گویم."
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|