گروه خبری - کشاورزی
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین با تاکید بر اینکه تمامی گستاخی‌های رئیس جمهور آمریکا علیه ایران نتیجه مواضع انفعالی دولت است، گفت: اگر دولتمردان ما همانند رهبر معظم انقلاب در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمن مقاومت می‌کردند الان ترامپ جرأت این اظهارات را نداشت.
دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌ بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: مساله ایران با کشوری مانند آمریکا تنها با تغییر صد درصدی مواضع و دست کشیدن از سلطه طلبی بر عالم حل می شود و مذاکره با کشور و دولتی که بدعهدی هایش روز به روز آشکار تر می شود، مشکلی را حل نمی کند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین گفت: مسئولین کشور باید از اینکه صرفا در سخنرانی‌ها موضع بگیرند پرهیز کنند و به صورت عملی اقدامی علیه مواضع آمریکا انجام دهند تا طرف مقابل این پیام را دریافت کنند که مسئولین در اقدام علیه آنان مصمم هستند مثلا به صورت تدریجی تعداد سانتریفیوژها را اضافه کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: صحنه‌های جهادی هر جا که باشد جوانان ما آماده خواهند بود. رسالت بزرگ پاسداری از انقلاب بر عهده دانشجویان است و همانطور که رهبر انقلاب نیز تاکید داشته‌اند دانشجویان پدران، مادران و مدیران آینده این کشور هستند و انقلاب توسط این عزیزان احیا خواهد شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین گفت: حضور گسترده مردم در مراسم تشیع پیکر مطهر شهید حججی پیام واضحی برای سازش کاران داشت پیامی که برای برخی‌ها بسیار سنگین و ناگوار بود. در زمانی که سعی می‌کردند به مردم تلقین کنند که عزت در سازش با دشمن است اما حججی به همه نشان داد که عزت در مقابله با دشمن خدا و یاری دین خدا به دست می آید.
مسئول بسیج خواهران دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان مهمترین هدف برگزاری اردوهای جهادی را سازندگی فردی مطرح کرد و گفت: آغاز این سازندگی، ساختن خود و به عبارتی خودسازی، اولین هدف اردوی جهادی است.
مسئول بسیج خواهران دانشگاه پیام‌نور قزوین گفت: بزرگترین لذت در زندگی، لذت خدمت رسانی به همنوعان است. یک جهادگر باید با توانایی‌هایی که دارد بتواند تاثیر مثبتی در فضای روستا و اهالی آن داشته باشد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در بازدید از عرصه جهادی عمرانی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در طارم سفلی گفت: هدف اصلی اردوهای جهادی علاوه بر رفع محرومیت زدایی تربیت مدیر در تراز انقلاب است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: پیاده روی اربعین امسال برای ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر از دانشجویان استان قزوین درنظر گرفته شده است که از ۱۲ تا ۱۹ آبان ماه به صورت گسترده و با همان روحیه مردمی برگزار می‌شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین گفت: هدف اصلی اردوهای جهادی برای مردم و منطقه محروم است که از مهمترین آثار آن عمران و آبادانی و رفع فقر از چهره منطقه،ترویج روحیه نشاط و امید و کار برای مردم منطقه به خصوص نوجوانان و جوانان، تقویت امید به زندگی روستایی و تشویق عدم مهاجرت به شهر و حاشیه نشینی است. این حرکت خودجوش که بنای آن بر عشق، ایمان، خدمت به محرومان نهاده شده است رهاورد انقلاب اسلامی ایران است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|