گروه خبری - کشاورزی
مسئول جهادسازندگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین از اعزام 500 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان قزوین به اردوهای جهادی در مناطق محروم در ایام نوروز امسال خبر داد.
مسئول نماینده ولی فقیه دانشگاه فرهنگیان قزوین با بیان اینکه خون شهدا مرز بین حق و باطل را جدا می‌کند خاطرنشان کرد: باید جدا از حرکت باشکوه راهیان نور باید بر سر در مراکز آموزشی اداری و... وصیت های شهدا نصب گردد تا خواسته و آرمان‌های آنها به فراموشی سپرده نشود.
نماینده ولی فقیه ناحیه بسیج دانشجویی گفت: شهدا خود را فدای دین و عزت ملت کردند، دین و ملت را فدای خود نکردند لذا تک تک مسئولین ما باید در روند کارهای خود از این بزرگواران درس بگیرند و خادم ملت باشند.
رئیس دانشگاه فرهنگیان قزوین گفت: در زمان حاضر که دشمنان عمق اعتقادات دینی و انقلابی جوانان را نشانه گرفته‌اند، راهیان‌نور نسخه شفابخش برای احیا و نهادینه شدن فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
نماینده ولی فقیه دانشگاه پیام نور قزوین خودباوری و تکیه بر توان داخلی را رمز موفقیت رزمندگان در دوران دفاع مقدس دانست و گفت: رزمندگان بزرگ اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی و تحریم ها اعجاز نشان دادند و با دست خالی و تکیه به توان داخلی ایستادگی کردند و در نهایت به پیروزی رسیدند.
رئیس دانشگاه پیام‌نور قزوین گفت: یک روز وابستگی ما این بود که بخشی از خاک ما دست دیگران بود و امروز وابستگی ما اینست که بخشی از اقتصاد ما دست دیگران است. اگر جوان ما غیرت استقلال طلبی‌اش را تحریک کنیم می‌تواند آن خودباوری که مقام معظم رهبری مدام تاکید می‌کند را به دانشجوی ما که نخبگان جامعه هستند احیا شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین گفت: امروز ما وظیفه داریم با راهنمایی‌های ولی امر مسلمین جهان، راه شهدا را ادامه داده و آرمان های آنها را فراموش نکنیم.
جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: اردو‌های راهیان نور حرکتی بسیار پسندیده و برای آشنایی جوانان ما با ارزش‌های دفاع مقدس و امتداددهنده ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا شهدا را سرمایه‌های نظام جمهوری اسلامی خواند و گفت: شهدا برگزیدگان نسل خود هستند و ما باید این برگزیده‌ها را الگوی زندگی خود قرار دهیم. شناخت از شهدا باعث می‌شود فاصله نسل‌ها از بین رود.
مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین از اعزام 3000نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس خبر داد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|