گروه خبری - کشاورزی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: امروز سلطه و قدرت آمریکا رو به افول است و دیگر قدرت پنجاه سال پیش خود را ندارد و اگر می‌بینیم که قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی مطرح می‌کند، این تنها یک عملیات روانی است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: دانشجوی بصیر باید با حضور به‌موقع و موثر خود ضمن تجدید عهد و میثاق با آرمان‌های امام راحل و شهدا، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان امروز جامعه بزنند و باحضور خود نشان دهند که مدافع حریم ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در داخل کشور هستند.
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه‌ علوم‌پزشکی قزوین به 2000نفر از اهالی روستاهای زلزله‌زده کرمانشاه خدمات رایگان پزشکی ارائه دادند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: گروه‌های جهادی دانشجویی جهت اعزام و امدادرسانی به مردم مناطق زلزله زده اعلام آمادگی گردند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر عمر بیست و پنج ساله اسرائیل اشاره کرد و گفت: رفتارهای اخیر اسرائیل همچون دغدغه جدیدی برای وی و همپیمانانش از 8287 روز باقی‌مانده تا برچیده شدن اسرائیل است.
مسئول قرارگاه‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: 50 دانشجوی جهادگر و بسیجی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین درکربلا، به زائران اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام خدمات درمانی رایگان ارائه خواهند داد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا با بیان اینکه سپاه پشتوانه قدرت و سربلندی کشور است، گفت: قدرت موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران باعث شده تا به امروز دشمن در رسیدن به اهداف شومش ناکام بماند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین با تاکید بر اینکه تمامی گستاخی‌های رئیس جمهور آمریکا علیه ایران نتیجه مواضع انفعالی دولت است، گفت: اگر دولتمردان ما همانند رهبر معظم انقلاب در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمن مقاومت می‌کردند الان ترامپ جرأت این اظهارات را نداشت.
دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌ بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: مساله ایران با کشوری مانند آمریکا تنها با تغییر صد درصدی مواضع و دست کشیدن از سلطه طلبی بر عالم حل می شود و مذاکره با کشور و دولتی که بدعهدی هایش روز به روز آشکار تر می شود، مشکلی را حل نمی کند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین گفت: مسئولین کشور باید از اینکه صرفا در سخنرانی‌ها موضع بگیرند پرهیز کنند و به صورت عملی اقدامی علیه مواضع آمریکا انجام دهند تا طرف مقابل این پیام را دریافت کنند که مسئولین در اقدام علیه آنان مصمم هستند مثلا به صورت تدریجی تعداد سانتریفیوژها را اضافه کنند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|